Arama sonuçlarınız

1. Umutcan22

TecnoCraft Yetkili Alımı

dınız: Umutcan Soyadınız: Deniz Yaşınız: 17 Skype Adınız: sop_bro23 Facebook Adınız : Umutcan Deniz Minecraftı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz: 4 Bulunacağınız Yetkide Daha Önce Görev Aldınızmı: Tabii ki Builder İseniz WG Ve WE Den İyi Anlıyor Musunuz: %100 her türlü. Reklamcı Olursanız Ne Kadar Reklam...
  2. Umutcan22

MY AİLESİ YETKİLİ ArIYOr

Ad: Umutcan Soyad Deniz Adınız oyun içiyse (SilentMyth) Yapınız: Serverda harikalar yaratabilirim :D Skypeniz sop_bro23
  3. Umutcan22

CilginTurk.nitrado.net Faction

Builder için. Ad: Umutcan Soyad: Deniz Yaş:16 Skype:sop_bro23 Tecrube : x/10 9.5 Yapıtından Resim yoksa koymasın zorunlu deil Skype'dan atabilirim.
  4. Umutcan22

Medieval Resaens House Denemesi.

Kardeşim kafanmı iyi bak bakayım yaptığım ev bumu allahım yarabbim sizin gibileri sayıylamı gönderiyorlar bana.
  5. Umutcan22

İnternette nerede var gösterirseniz sevinirim halbuki kendim yapmıştım
  6. Umutcan22

SERVER CLOSED

Moderatör Yetkili Alımı Formu (+16) *Adınız: Umutcan Soyadınız: Deniz *Yaşınız: 16 *Skype Adresiniz: sop_bro23 *Deneyimleriniz:Medieval Build,Modern Build,Tower Build Ve genellikle server'larda kullanılan build tipleri. *Hangi Sunucularda Çalıştınız:UludağNetwork,Preciusnetwork,Starcraft. Daha...
  7. Umutcan22

Merhaba arkadaşlar serverımız'da spawn bölümünde olacak ev prototiplerinden birtanesini paylaşayım dedim buyrun sizin fikrinizi'de merak ediyorum Ayrıca 10 üzerinden kaç verirsiniz teşekkürler. Resim 1: Resim 2: Resim 3: Resim 4(Üst katın merdiven boşluğu): Resim 5(Üst Kat)...
  8. Umutcan22

Yapı Çalışması

Haklısın :)
  9. Umutcan22

Yapı Çalışması

Arkadaşlar İyi günler Server'ımız için Oyuncular için satılacak warp için bir ev yaptım bakalım siz beğenecekmisiniz Ayrıca 10 Üzerinden Kaç verirsiniz Teşekkürler. Resim 1: Resim 2: Şimdiden Teşekkürler...
  10. Umutcan22

Konu kapanmıştır,hepinize iyi forumlar.

Adınız: Umutcan Yaşınız: 16 Ne Kadar Online Olabilirsiniz:7/24 Tatil dolayısı ile Skype Adresiniz: sop_bro23 WE Bilginiz Nasıl (10 üzerinden):9.5 Builderlik Yeteneğiniz ( Deneneceksiniz fotoğraf felan istemiyoruz)10/9
  11. Umutcan22

BladeCraft | Server için Builder / Rehber / Mod / Admin Alımları vardır. Acil Olarak (Builder)

Ad; Umutcan Oyun İçi Nick; SilentMyth Minecraft Deneyiminiz; 4 Yıl Skype; sop_bro23 Yaş; 16 Şehir;İstanbul Bulunmak İstediğiniz Yetki;Mimar.
  12. Umutcan22

Şehir Serveri için yetkililer aranıyor.

Ad: Umutcan Facebook veya Hamachi: fb.com/dnz.umtcn Neden bu servere katılmak istediniz? Yardımcı olabilmek ve birlikte aile olabilmek icin Yas:16 Skype: sop_bro23
  13. Umutcan22

[Mimar] 1 Adet Profesyonel Spawn Yapacak Mimar ---->İÇERİ GİR

Yardımcı olabilirim :) skype: sop_bro23 yaş 16
  14. Umutcan22

SonEjdere Alım!!!

1-Adınız Soyadınız: Umutcan Deniz 2-Hangi Günler Açık Olursunuz: Her gün 3-Kaç Saat Açık Olursunuz: 6-7-8 4-Daha Önce Hiç Deneyiminiz Oldumu:Tabii ki 5-Yaş(Yaş Ne Olursa Olsun Akli Olgunluğa Erişmiş Olmanız Lazım):16 6-Bizden İstediğiniz Yetki Nedir:Mimarlık 7-Hangi Alanda Uzmansınız(mimarlık...
  15. Umutcan22

LiveMc Yetkili Alımları ...

Mimar İsim : Umutcan Skype : sop_bro23 Yaşınız :16 Yaşadığınız Ulke Ve İl :İzmir/Eşrefpaşa Tecrubeniz Varmı :Evet Tecrubeniz Varsa Hangi Sunucular :Çok sunucu oldu hatırlamıyorum. Küfür Edermisiniz :Etmem Bir İnsan Size Soverse Hangi Cezayı Verirsiniz :Uyarırım/Takmam/Mute Bir İnsan Baskasına...
  16. Umutcan22

Admin Ve Builder Alımı Acil Lazımdır!

Ad: Umutca Soyad(ö.d): Deniz Yaş(En Az 13!! En Az): 16 Skype: sop_bro23 Yüzünü kara çıkarmam :)
  17. Umutcan22

Builder Aranıyor ACIL

Medieval house orta çağ vesaire bu tür evlerde çok iyiyim :D skype sop_bro23 para vermene gerek yok ben sadece yardımcı olmak icin yaparım :)
  18. Umutcan22

Hunger Games Server Pluginer,Builder Aliniyor

İsim : Umutcan Soy isim : Deniz Yas : 16 Skype : sop_bro23 Builderlik Yetenegin [10/?] = 10 Mikrofon Varmi : Evet. Yaptigin Yapinin Fotosu: Sizin gözünüzün önünde yapabilirim şuanlık yok.
  19. Umutcan22

WildCraft Faction Serverimizde Yetkili Alımları Başlamıştır..

Adınız ve Soyadınız: Umutcan Deniz Yaşınız: 14 Hangi Yetkiyi İstiyorsunuz: Builder Daha Önce Başka Bir Serverde Yetkili Oldunuzmu Olduysanız Ne Oldunuz: Minecraft oynadığımdan beri 20'den fazla ^.^ Builder Oldum 3 yıldır builder'im. Neden Biz: Siz,siz olduğunuz için şu ana kadar yetkili olduğum...
  20. Umutcan22

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Ad Soyad: Umutcan Deniz Kullanıcı Adı: naruto004 Yaş: 15 Daha Önce Bulunduğun RP sunucuları: Çok bulundum isimleri aklıma gelmiyor genellikle orta çağ'idi Naruto'da Güncelliğin: Naruto benim en sevdiğiim animedir güncelliğim ise shippuden'in son bölümündeyim yenilerini bekliyorum Ne...
  21. Umutcan22

Çekirdek sunucumuz için UZMAN Pluginer alımı

Ad: Umutcan Soyad: Deniz Yaşınız kaç?: 15 Kaç adet sunucuda çalıştınız?: 15+ Neden sizi seçmeliyiz? Beni seçmenizi istiyorum çünkü server dikkatimi çekti kadronuz ile mükemmel bir server çıkaracağımızı düşünüyorum..
  22. Umutcan22

ZooCraft | Profesyonel Mimar Alımları

Ad: Umutcan Yaş: 14 Eserinden Birkaç Fotoğraf: Skype: sop_bro23 Bu arada kusura bakmayın f1'e basmayı unutmuşum. Daha birsürü yapıtım beni skypeden ekleyince bir server IP si verecegim bu skinlerin full versiyonunu görebiliceksiniz. deneyimliyimdir. ama bunu sizin söylemeniz lazım...
  23. Umutcan22

CriminalPvp.nitrado.net pvp nin kalbi Alımlar içerde

Builder: Ad: Umutcan Soyad: Deniz Tecrubem: ^^ %99 Skype: sop_bro23
  24. Umutcan22

BlueHillTeam | Farklı Bir Minecraft Anlayışı | Alımlar başladı !

Ad: Umutcan Soyad: Deniz Yaş: 15 Skype Adınız: sop_bro23 Facebook Adınız[İsteğe Bağlı]: - Ne Kadardır Minecraft Oynuyorsunuz?: 1.2.4 Sürümünden beri Günlük Aktiflik Süreniz: 7-8 Saat. Minecraft ID: SilentMyth Başvuracağınız bölüm(Builder,pluginer,moderatör): Builder Referans Sunucular: -...
  25. Umutcan22

Medieval[ORTAÇAĞ] Buildin Süper Ama Kimse Seni Almıyormu Buyur Gel Aramıza Katıl

AD : Umutcan SOYAD: Deniz YAŞ: 15 ONLİNESÜREN: 8-9 saat MC BİLGİN: &100 DAHA ÖNCE MAP YAPTINMI: Evet MEDİEVAL İLE ARAN NASIL: Süperdir Genellikle Assasins Creed`dan Özenirim. SKYPE (ŞART): sop_bro23 KAÇ SERVERDE BUİLDERLİK YAPTIN: 10+ BUİLDİNE GÜVENİYORMUSUN: Tabii.