Arama sonuçlarınız

1. tolhan

Skript İstek - Aklıma bir şey gelmiyor

Öncelikle herkese merhaba. Arkadaşlarla oynamak için skript yazıyorum. 1 tane yazdım "gemi savaşları". Aklıma başka bir şey gelmiyor. Takımlı olarak oynanan değişik fikirleri olan varsa söyleyebilir mi? Sunucusu olan arkadaşlara gemi savaşını verebilirim. ÖM atsınlar :)
  2. tolhan

Minigame - İstek

Merhaba arkadaşlar, ben skript ile küçük minigame ler yapıyorum. Şuanda elimde 4 tane mini game var kendi yaptığım. Aklıma başka bir şey gelmiyor öneri verirmisiniz? ZSG adlı oyunum (forumda konusu var onu dahada geliştirdim hataları giderdim :)) Saklambaç Envanterdeki iteme tıklama Yakan top bu...
  3. tolhan

Gamemaker yardım

Beyler biraz acil gamemaker dan iyi anlayan arkadaslar skype ekleyebilirmi acillll Skype :::tolhan007 GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
  4. tolhan

Appnana yardım

Beyler 14.000 puanım var appnana da kullanan arkadaşlardan bir kişi ricam etsem kodumu girermi lütfen kodum : a1349500Lütfen arkadaşlar girin ya 1kişi yeter LÜTFEN
  5. tolhan

Skyblock sorunu

Beyler biliyorum gene ben :) uskyblock pluginini yüklüyorum ama skyworld oluşmuyor neden??? yardım edin bir yerden eski sürümünü buldum onu kurdu skyworld geldi ama bu sefer adalar yok /is restart yazınca geliyor ada bir yardım edin noluryardım eden yokmu??????çözdüm !! vault plugini...
  6. tolhan

Hub server envanter sorunu

Beyler bayanlar sorunum kisaca soyle. Bungeecord olmadab multiverse ile hub gibi bi server yapiyorum eglebcesine ama insanlar lobiden mesela creariveye gecince o elindeki sunucu secme menusu anadolujet filan gibi itemler duruyor bunalarin silinmesini nasil saglarim? GT-S5570 cihazımdan Tapatalk...
  7. tolhan

Garry's Mod oynayanlar içeri

Bende orjinal gmod var eğer server kurabiliyosan skype ekle oynayalım + kanalım için gmod serisi çekicem o kişiyle birlikte çekeirz seriyi tek gerekli olan +15 yaş :D bide oynamamız için galiba orjinal gmod gerekiyo ona emin değilim skype : tolhan007
  8. tolhan

MTA 1.4 DD Server

Beyler daha bugün açtım serveri. ismi : Zingacilar Destruction Derby Server ip: 46.20.1.140 sürüm: 1.4 Bu arada oyundaki nickim ThWaDe Gelinnnnn :D
  9. tolhan

Video için adam aranıyor..!

Beyler benim kanalıma kendi yapmış olduğum bir minigamesin videosunu koyacağım ama 1 kişi lazım isteyenler skype eklesin Kanal: ZINGACILAR Skype: tolhan007Beyler çok çok çok özür dilerim :D konuyu açtıktan sonra aklıma geldi servere girilmiyor bi hata var adminler konuyu kapatırsa sevinirim :D
  10. tolhan

Zombi Survival Game V2.0

Merhaba arkadaşlar. ZSG oynumun V2.0 versiyonuyla karşınızdayım Bu Versiyonda Gelen Yenilikler: *Para *Market İleride Gelecek Olan Yenilikler: *Çok Oyunculu *Kit *Oyunu tabelayla başlatma Markete eklemek istediklerinizi yazın bir bakalım :D LİNK: Mediafire Virüs Total NOT: İZİNSİZ...
  11. tolhan

ZINGACILAR Kanalıma Arkadaş Arıyorum

Benim bir kanalım var.pek büyük değil. Bunu birlikte büyüteciğimiz bir arkadaş arıyorum. Seriler filan..! ;) Kanal küçük bir şey :D ZINGACILAR adı Benim; adım Ahmet Yaş 17 Katılmak isteyenler 15 yaş ve üstü olursa sevinirim :D
  12. tolhan

Zombi Survival Game - Kendim Yaptım :)

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 hafta önce skripte başladım hoşuma gitti. Bir kaç küçük deneme yaptım (kendi çapımda :D). En sonunda bir minigame yapmaya karar verdim. Çok iyi değil ama kendi başlangıcım için güzel olduğunu düşünüyorum. :) Oyun tek kişilik bir yere spawn noktası ayarlıyorsunuz...
  13. tolhan

do you want play with me? gel oynayah :D

Arkadaşlar benimle oynamak isteyenler alta yorum yazsın sadece 1 kişi olucak ve +15 yaş olursa sevinirim ben 17 yaşındayım bir bukkit server kurdum kafamıza göre bişeyler yapıcaz
  14. tolhan

Gmod 13 oynicak varmı?

Beyler Garry's Mod 13.06.07 sürümünü hamachiden oynicak olan varmı
  15. tolhan

Yardım Yerdeki itemleri silme kodu

Beyler acil yere düşen itemleri silme kodu lazım server de olsa /lagg clear filan olurda bv deil single player nasıl olacak bu komut bloğuylaa filan nolur yardım edin :( :( :(
  16. tolhan

setblock kod hatası

arkadaşlar ben minigames mapı yapıyorum ve command block ile setblock... kodunu kullanacaktım tamm diyorum çalıştıroyrum ama dünyanın dışına blok oluşturamazsın diyor habuki dünya dışına değil belirli bir bloğu değiştirecek neden böyle diyor
  17. tolhan

Edit Kazma

Beyler edit kazma naısıl yapıcam vermlilik 127 kırılmazlık 20 comman blokla yapıyom sade kazma geliyo single playerde yapıyom oluyo acil yardımm
  18. tolhan

Essantialsin içindeki worth lazımmmm

Beyler başlıktada dediğim gibi ayarlı worth.yml dosyası laızm serverinde olan atabilirmi yada link verseniz nolur acillll
  19. tolhan

sell plugini

Beyler acil şekilde ayarlı sell pluginine ihtiyacım var server sürümü 1.7.2 AYARLI OLACAK!!!
  20. tolhan

tol-craft -10 Kişide event-

Merhaba arkadaşlar server az önce bitti. map bizim değil ama düzenledik. (gerçi tek kişiyim :D) alım olacak sonra. İP : tol-craft.zapto.org
  21. tolhan

YOUTUBE KANALIMA ORTAK ARIYORUM..!

Merhaba arkadaşlar ben kanalıma ortak arıyorum. Kanalın adı ZINGACILAR. iletişim için skype: tolhan007 NOT: yaş 15-16 olması lazım 15'ten küçük olmasında 20 bile olur :)upupupupppp
  22. tolhan

KANALIMA ORTAK..!

Merhaba arkadaşlar ben kanalıma ortak arıyorum. Kanalın adı ZINGACILAR. iletişim için skype: tolhan007 NOT: yaş 15-16 olması lazım 15'ten küçük olmasında 20 bile olur :)up up up
  23. tolhan

1.7.2 ye toomanyitems yükleyemiyorum

Arkadaşlar minecraft 1.7.2 ye too many items yükleyemiyorum. TMİnin dosyalarını minecraft.jara atıyorum launchere girip oyunu açtığımda launcher minecraft.jarı silip tekrar kuruyor. Launcherden kaynaklı olabilir ama bana toomanyitem yüklü minecraft jar varsa atarmısınız. .minecraft klasörü de...
  24. tolhan

Yep yeni YOUTUBE kanalı :)

Merhaba arkadaşlar. Ben yeni youtube kanalı açtım, adı ""ZINGACILAR"" kanalıma destek verirseniz sevinirim. Örnek olarak kanalıma eklediğim videolar : up up up
  25. tolhan

youtube kanal yardım :(

Arkadaşlar ben youtubede kanal açtım ama kanal ismi ZINGA CILAR olarak gözüküyor yani google+'da isme ZINGA soyisme CILAR yazdım bunu ZINGACILAR şeklinde bütün olarak nasıl ayalicam nolur yardım eddinnn :S:S:emin::emin::creeper::notch::domuz::iskelet::örümcek::zombi::ecehver: