Arama sonuçlarınız

1. tolhan

TEOG - 1 days left

Her şeyin birbirine girmesi tamamiyle senle alakalı bir durum. Bende öyle sıkıntılar pek olmuyordu. O kişi benim öğretmenimdi. Ayrıca son gün tekrar gerçekten yararlı olur. Tabi bütün dersleri baştan sona tekrar değil benim demek istediğim. Pekiştirmek istediğin yerleri yada hatırlamadığın...
  2. tolhan

TEOG - 1 days left

Son gün dinlenmek diye bir şey yok aslında. O tamamen senin beynine kalmış bir şey. nasıl şartladığınla alakalı. Ben sınava 1 saat kala ders çalışan insan biliyorum.
  3. tolhan

TEOG - 1 days left

Gençler forumda takılacağınıza gidin genel bir tekrar yapın.
  4. tolhan

Köylüler Minecraftın Sırrını Buldu!

İnsanı sinirlendiriyorsunuz. 1.si fotoğrafı ben paylaşmadım, 2.si yorum yapmadan önce bir bak. Bu adamın dediği doğrumu diye. "senin bu yaptığın 6 yaşındaki çocukların ailelerinin dikkatini çekme çabasını hatırlatıyor bana" senin yaptığında farklı değil gibi? "hayır yani hakeret falan etmemeyim...
  5. tolhan

Bu PC Nasıl?

Hayır 4gb. Youtube monster notebook un kanalında benchmark testleri var izleyebilirsin.
  6. tolhan

Anka City/Kendi Yapımım/1.8

Tebrikler güzel olmuş. Soldaki sanırsam cami. Minarelerine az daha özenirsen daha iyi olurdu
  7. tolhan

Bu PC Nasıl?

1366x768 çözünürlükte 55-60 arası alıyorum ama kalite kötü. O yüzden 1920x1080 de oynamayı tercih ederim. Zaten sürekli düşmüyor, bulunduğun konuma göre. Ayrıca zaten oyuna dalıyorsun fps düşse bile haberin olmuyor. Nvidia Experience sağolsun gösteriyor fps yi fark edilmiyor pek. Bir sıkıntın...
  8. tolhan

Bu PC Nasıl?

HD denemedimde zor yersin heralde. Bilgisayarın iyi olup olmadığına ağırlığına bakarak mı karar veriyorsun? 2.7 kilo ama all in one pc olarak geçiyor. Adamlar ağırlığı bence en aza indirmişler.
  9. tolhan

Bu PC Nasıl?

Şarj girişi iki fan çıkışının arasında. Çok fazla çimenliğe girince 45-50 ye düşüyor. Su altında bazen 20 lere düşüyorda pek umursamıyorum. Ekran kartı 960m http://www.teknosa.com/urunler/125033078/asus-n551jw-cn383t-156i7-4720hq16gb2tb4gb-gtx960mwin10-notebook ürün bu. Ben outlet almıştım...
  10. tolhan

[SK] Yol Tarifi

Zaten düzgün şekilde söyledik <_<
  11. tolhan

Bu PC Nasıl?

Kasma yapar mı? --> derken ne demek istedin tam anlamadım. Oyunlar için diyorsan genel olarak yapmaz. Çok ısınırmı --> Isınma olacağını sanmıyorum. Çift fan olması avantaj gaming laptop için yalnız kablo girişi arkada kabloya çok sıcak gelir sıkıntı olabilir ona dikkat et. Ekranı iyi midir? -->...
  12. tolhan

[SK] Yol Tarifi

Adam doğru söylüyor kod hatalı. hepsi line 2 olmamalı
  13. tolhan

3000-4500 TL Arası PC Önerisi

960m güzeldir bendede var. ayarlar high-fullhigh karışık 60fps alıyorum. 100fps için o paradan fazlasını vermen gerek :). Tabi indirime denk gelmezsen Edit: Ayrıca msi pekde önermem kaliteden çok isimden kazanıyor o ünvanı. Kalitesiz demiyorum ama o fiyata daha iyilerinide bulabilirsin
  14. tolhan

ClearLagg Benzeri Skript Istefi

every 2 minutes: clear all dropped items Buyur :)
  15. tolhan

Görev alma

Oopss. Dikkat etmemiştim :)
  16. tolhan

Görev alma

on rightclick on villager: name of clicked entity is "GÖREVCİ": cancel event open chest with 1 rows named " <pink>&lGorev Listesi" to player format slot 0 of player with 17 named "&6&lGörev 1" with lore "&ax128 odun bul ve bana getir. -> <red>Ödül: 1...
  17. tolhan

komutla yapmana gerekyok. Aç bir yaratıcı modda map. /tp komutuyla max yazabildiğin kordinatı yaz görürsün zaten
  18. tolhan

gta 5

Bu bilgisayar gta 5i ultrada hayatta kaldırmaz. Monster f/p açısından gayet başarılı kardeşim. Konuya dönersek asus öneririm. bende Asus n551jw var gta5te high-veryhigh ayarlarda 1920x1080 çözünürlükte 60fps alıyorum
  19. tolhan

Araştırmadan yorum yapma lütfen. Dünyanın bir sınırı var ve sınırı böyle gözüküyor. 1.10 da filan kaldırdılarsa bilemiyorum
  20. tolhan

Sunucumda sadece zombiler spawnlanabilsin Ve Otomatik zombi spawnlayan plugin (rastgele)

1.si ben gece demedim karanlık ortam dedim :) 2.si "doğmasın" kelimesini "doğmasını" diye okumuşum özür dilerim :)
  21. tolhan

[SK] Sorun - Bekliyorum

skype eklesene ordan yardımcı olayım :)
  22. tolhan

[Destek] - Sunucu Takımı Kuruyoruz | Mimar - Reklamcı - Pluginer - Skripter vs. | Devamı İçerde!

Ad: Ahmet Faruk Soyad (Fazla Önemli Değil): **** (Ayrımcılık Kesinlikle YOK!) Yaş: 18 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun: 4 - 4.5 Skype Adresi: tolhan007 Kaç Kere İstediğin Kategoride Bulundun/Çalıştın: 4 (SKRİPTER) (Sadece Mimar) Kendi Mimarine 10 Üzerinden Kaç Verirsin?: (Sadece Mimar) Yaptığın...
  23. tolhan

Sunucumda sadece zombiler spawnlanabilsin Ve Otomatik zombi spawnlayan plugin (rastgele)

on spawn: if spawned entity is zombie: #boş :) else if spawned entity is player: #bir boş daha :) else: cancel event Mob spawnlanmasını kapatma açık kalsın. Başka şekildede yapılarbilir daha basit ama aklıma direk bu geldi :) Birde ortam karanlıksa...