Arama sonuçlarınız

1. LimonluPizza

HUBServer plugini mi GuestCraft plugini mi ?

Teşekkür ederim hub server için onerebilecegin başka bir plugin var mi hani ender bow , işte pressure plate ile cok havaya ziplamak JumpCraft di sanirim bilgi verirsen sevinirim.
  2. LimonluPizza

HUBServer plugini mi GuestCraft plugini mi ?

Hub serverlarinin olmazsa olmazi girişte verilen iteme sag tiklayip sunucu secimi yapabildigimiz plugindir. Sanirim hubserver plugini ile configden komut ile ayarlayabiliyoruz. /mvtp dünyaismi yada /warp warpismi gibi. GuestCraft imi tercih edeyim hubserveri mi? Ben dunyalar arasi gecis yapmak...
  3. LimonluPizza

Pluginlerinle uğraşmak istemiyorsan bi bak buraya :)

Öncelikle bir şey sorucam Hub server pluginlerinden anlıyormusun ? Anlıyorsan direk alırım ve Her yerde pluginer tagin olucak lobide factionsda ama yardimin gerekicek yarın sabah eve gidicem ve serveri sifirlicam kabul ediyorsan buraya yaz.Yardimin gerekli!
  4. LimonluPizza

SmileMC HUB # Sunucu sıfırlanıyor,yenileniyor. # Pluginer alimlari.

Oncelikle serverimiz nitradodur.7gb ram ve 50 kapasite ile hizmet veriyoruz Skype szrbrk burdan konuşabiliriz Pluginleri türkçeleştirebilecek, Server Check bolumunde hata varsa bana yardimci olabilecek, Sorun çıktığında yardim edebilecek Pluginer araniyor. ISIM: NICK: NE ZAMANDIR PLUGINLERLE...
  5. LimonluPizza

Biri svye gelip reklam yapinca (ip yazinca) server cokuyor yardim!

Biri svye gelip reklam yapinca (ip yazinca) server cokuyor yardim! 3. oldu artik yeter boyle 100 oyuncu kaybetmisimidri yardim edin! *** HUB
  6. LimonluPizza

SmileMc HUB # Survival Games # MiniGames # SkyBlock # Faction Wars # SkyWars #

Biz kimiz? Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz. Sunucumuz 2014 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu...
  7. LimonluPizza

SmileMC # 7 GB RAM # 50 Kapasite # RedvsBlue # Parkur # Repair # BOSS

NickiOlmayanÇocuk bir kaç sey sorucam server 15 kişi olduktan sonra cokuyordu bazen 5 bende bir kaç pl sileyim dedim frame protect , horse protect ve parkour pluginini sildim sonra restartladim sv bir daha çökmedi bir daha çökerse ne yapmaliyim
  8. LimonluPizza

SmileMC # 7 GB RAM # 50 Kapasite # RedvsBlue # Parkur # Repair # BOSS

Biz kimiz? Biz, farklı yetenekleri olan, sürekli en iyiyi amaçlayan bir grup Minecraft severiz. Genellikle başka platformlardan tanınıyoruz. Sunucumuz 2014 yılından beri sürekli gelişen bir harita, güncellenen bir eklenti sistemi, mükemmel bir topluluğa sahip. Kuruluştan beri bizi birçok oyuncu...
  9. LimonluPizza

Nitrado Panelinden anlayan bir pluginer @ SmileMc.Nitrado.Net Repair/Boss/Parkur/Trade/MobArena

Serverimize Nitrado Panelinden anlayan bir pluginer gerekiyor. Tek sorunumuz Server Check'de bulunan server hatalari. Oyuncu sorun değil fulluz her zaman ancak server cokup duruyor. Ne kadar ugraşsak da yapamadik. Yorum olarak yazabilirsiniz. Server tanıtımı aşağidadir.Teşekkürler! Daha...
  10. LimonluPizza

SmileMC Repair/Boss/Parkur(Pluginli)/TeamPVP/100 Slotluk/Duzenli Event

Daha Önceki Serverimiz SmileFW 1 Aydır Açık Kalmıstı.Online Azaldıgı İçin Serveri Kapatmıstık. Aradan 2 hafta geçti geçmedi Bu Serveri Açtık. Suanki SmileMC Eskiden SmileFW İdi Sizide Bekleriz. IP : SmileMc.Nitrado.Net IP:85.131.226.110 100 Kişilik Kapasitesi 2 GB Ramı Yeni Nesil /Warp...
  11. LimonluPizza

SmileCraft FW Yetkili Alimlari

Serverimiza yetkili alimi vardir. skype : szrbrk ekleyiniz. IP : 78.172.196.216 Bazi sorularimiz olucaktir.
  12. LimonluPizza

Arkadaşlar Artık GroupManager atmıyorum, o çok eski bir konu aranızda iyi builder varsa eklesin.

Arkadaşlar Artık GroupManager atmıyorum, o çok eski bir konu aranızda iyi builder varsa eklesin.
  13. LimonluPizza

Ayarlı Groupmanager (15 Gruplu Full Ayarli Permissions)

Attim lan skypeden rodin eren skype ekle szrbrk
  14. LimonluPizza

Hayir seninle önemli bisi konusmam lazm ayri bisi.Rodin attim skypeden
  15. LimonluPizza

Eren skype ekle acil aticam ordan
  16. LimonluPizza

Arkadaşlar Ayarladığım Permissions'lari sizlerle paylaşmak istedim :) Groups: VIP(VIP) DVIP(Mega VIP) Default(Oyuncu) Rehber(Rehber) Smod(SuperModerator) Wgci(Wgci)Butun Permissionslari oyuncu ile aynıdır sadece wg atabilir. DenemeYetkili(DenemeYetkili) Admin(Admin) Pluginci(Pluginer)...
  17. LimonluPizza

Ayarlı Groupmanager (permissions'lar Ayarlı)

Arkadaşlar Ayarladığım Permissions'lari sizlerle paylaşmak istedim :) Groups: VIP(VIP) DVIP(Mega VIP) Default(Oyuncu) Rehber(Rehber) Smod(SuperModerator) Wgci(Wgci)Butun Permissionslari oyuncu ile aynıdır sadece wg atabilir. DenemeYetkili(DenemeYetkili) Admin(Admin) Pluginci(Pluginer)...
  18. LimonluPizza

Enokan Cevap Verirmisin..

Enokan Cevap Verirmisin..
  19. LimonluPizza

Sen Benm Serverda yetkili olcaktin almamistim gel istersen simdi skype ekle szrbrk

Sen Benm Serverda yetkili olcaktin almamistim gel istersen simdi skype ekle szrbrk
  20. LimonluPizza

enokan

enokan
  21. LimonluPizza

/gm 1 Sorunu Yetkililer Hep Ölüyor.jackfast Died

Arkadaslar serverimdaki essentials pluginin komutu olan /gm 1 creative mod yapiyor.Yetkililer oynuyor bazen e'ye bsasinca JackFast died JackFast died JackFast died JackFast died 3-4 kez cikyior.Bu Problemin cözümü nedir ? Ayrica 1.4.6 alphachest bulan varmi ? Iyi forumlar :)
  22. LimonluPizza

Christmascraft Builder,mod,admin Alımlarıı.....

ChristmasCraft'e Builder,Mod,Admin,SuperMod,Rehber ve Wgci Alimlari Baslamistir. Başvuru Formu: AD: KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ: NEDEN YETKİLİ OLMAK İSTİYORSUNUZ: YETKİ:MOD,BUILDER VEYA ADMIN. WG BİLGİSİ: WE BİLGİSİ BUILDER OLMAK ISTIYORSANIZ YAPTIGINIZ BIR YAPININ RESMI:(INTERNETTEN...