Arama sonuçlarınız

1. Calinap

|| Just Do Minecraft || 1.7.x || Lapis || Zor-Eglenceli ||IP: justdominecraft.batihost.com

Zor anlayışın lapisli bi sunucuysa kolayını çok merak ettim :)
  2. Calinap

|Huatan Gaming| |50 Slot Survival+Arsalar|İpeksi/Banka/Jail/Yeni Görevler

Merhabalar Bende sadece 1-2 yorum yapmak istiyorum kendi açımdan. *Arkadaşların dediği gibi warp olmasaydı daha iyi olurdu. *Vip mantığına karşıyım ama sunucunun ihtiyaçlarını karşılamak için yaptıysanız olumlu bakarım. *Market yerine takas sistemi olabilirdi köylülerle ama ona da lafım yok...
  3. Calinap

|HardrocePvP Herkesi Bekleriz|HardrocePvP.minecraft.to|

Siz hardcore işini çok yanlış anlamışsınız :)
  4. Calinap

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

Başvuru forumları yenilenecekmiş.Bi onu öğrenebildim :)
  5. Calinap

kendi paranormal varlığınızı yaratın ve üstteki üyeyi bunla katledin

Çikolataya boğulan insan vardır ama çikolata yerken veya içerken boğulan insan yoktur B) :D Çünkü çaklıt candır <3
  6. Calinap

kendi paranormal varlığınızı yaratın ve üstteki üyeyi bunla katledin

Sizin yaptığınız gereksiz yorumlar ardından ben konuyu tekrar aydınlatayım. Benim istediğim gerektiğinde benim beyinimi bile ele geçirip yapmam gerekenleri yapacak gördüğü herşeye dönüşebilen fırlattığı lazer toplarıyla dünyanın çekirdeğine kadar ulaşabilen normal hali yapışkan ve yarı saydam...
  7. Calinap

AtesRPG 29.08.2015 Başvurular Açıldı /ONLİNE

isim:Ertuğrul yaş:16 Minecraft ıd: omg713 rol içi isim:Gward Me nedir:eylem bildirir.Yaptığınız o anki eylemi komut yoluyla iletir. do nedir:Bilgi vermeye yarar. f nedir:Fısıldamak için kullanılır. Oyuna gireceğiniz skin:http://mcskinara.gamer.com.tr/user/sord213 olmazsa diye...
  8. Calinap

Yeni açılacak Factions sunucumuza Mimar ekibi aranıyor! (Ekip en az 2 kişiden oluşmalı!)

*Adın:Ertuğrul Soyadın:Akbulut *Yaşın:15 *Skype Adresin (Mikrofon Zorunlu):minecraft-walion *Worldedit ve Worldguardı Ne Kadar İyi Kullanıyorsun:Ezbere çok yakın bir bilgim olduğunu düşünüyorum bu konuda. Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsun:5 *Daha Önce Hangi Sunucularda Mimar Olarak Çalıştın:4-5...
  9. Calinap

GhostMc 1.7.X/1.8 Boss|Pvp|Kalite|Emek Sunucu Play.GhostMc.Com

Farkettim :) Ama bazen farklı anlıyorlarda o yüzden dedim
  10. Calinap

Tamam onu beklerim.Lapis emek olarak geçmez birde.
  11. Calinap

Lapis varken kaliteden bahsediyorsan '-'
  12. Calinap

Minecraft 1.8 survival oynamak istermisin ?

Evet arkadaşlar lafı fazla uzatmak istemiyorum.Minecraft 1.8 tamamen survival oynamak isteyen arkadaşlar için yazdım bu konuyu.Şu an konuyu açarım saat 17:00 - 17:30 gibi konuya tekrar bakarım. Tamamen port üzerinden yapacağım hamachi derdi olmasın diye. Skype şart demek istiyorum malesef...
  13. Calinap

%100 Survival Server # Platinium Gaming Geri Dönüyor!

Uplamak konuya ilginin az olduğundan ve arşive gideceğinden korkmaktan dolayı yapılan bir harekettir. Konuya ilgi olsaydı uplaman gerekmezdi.
  14. Calinap

1.8 mi çıktı

Bugün tam sürüm olarak sunuldu.
  15. Calinap

%100 Survival Server # Platinium Gaming Geri Dönüyor!

Lütfen gereksiz yere uplamaya calısmayı kesermisin. Ve 2. olarak aynı serverın reklamcı veya yetkilisi oldugun belli.Server güzel gibi yorumlar yapman sadece insanları serverdan sogutur.
  16. Calinap

..............................

Kardeşim sahtekarlık yapacaksan bari düzgün yap.Bu plugin sahte kayıtlı oyuncuları gösteriyor.İstersen anında 30000 yaparsın.
  17. Calinap

EnderBoys klan alımı

Claim - Build - Savaşçı ve Okçu olarak factionda iyi iş görürüm. Iksirler strengh ezbereyim dierlerine bakıyorum yaparken. Tuzak oto iksir vb. sistemler yapabilirim. Bazı bugları da iyi bilirim :) (ChestShop-Tahta kapıdan geçme-blok arkasından vurma vb.) Birde lütfen lapissiz sunucu bulmaya...
  18. Calinap

Beraber Unturned Oynayacaklar Gelsin :)

Bende gelirim Yaş:14 Skype:minecraft-walionBir cevap versen ?_?
  19. Calinap

Kardeş S.a daha yeni girme şansım oldu foruma.Hayla katılmak istiyorsan kadroyu sıfırladım.Senle...

Kardeş S.a daha yeni girme şansım oldu foruma.Hayla katılmak istiyorsan kadroyu sıfırladım.Senle beraber alımları yaparız :)
  20. Calinap

{MineHeal} TAKAS > SURVİVAL > 1.7.X > HEROBRİNE > İPEKSİ İLE SPAWNER !

Server reklamı özenerek hazırlanmış bir reklam gibi gözüküyor :).Ve daha canlı gösteriyor serverı.Denemek için geleceğim.
  21. Calinap

CLasiqTeaM Survival Gaming ! [1.7.2] (Yeni Spawn+Köylü Ticareti+Yeni Pluginler)

1. Spawn'ı araştırarak bulmak alıntı olduğu gerçeğini değiştirmez. 2.Gerçek bir survival serverda Boss gibi gereksiz şeyler bulunmaz. 3.Pluginler ya hazır pluginlerden toplama yada hazır paket.Elle yapılmamış olduğu belli.[En kolayından ölüm anında yazan yazının renkleri] 4.Reklamı yapan kişi...
  22. Calinap

Benimle YogBox Oynıcak Deneyimli kişi +10

Yogbox multiplayer desteği sağlamıyor diye biliyorum :) Ama farklı bir pack var yogbox 1.6.4 o şekilde oluyor.
  23. Calinap

ArTizZCraft 1.7.X Factions - Kitsiz HungerGames 7/24 SINCE 2013

Serverin kitsiz hungergames sunucusu da acılıyormus diye duydum.Doğrumudur ?
  24. Calinap

ArTizZCraft 1.7.X Factions - Kitsiz HungerGames 7/24 SINCE 2013

Rehber alımı var mı serverda ?
  25. Calinap

Benimle oynar mısın ?

Arkadaş kurana kadar bana katılmak isteyenler skype tan özel mesaj atsın ben portlu kurayım Skype:minecraft-walion