Arama sonuçlarınız

1. osan_44

Minecraft hatası

Selam Bugün Ben Oyun Oynuyordum Bi serverdeydim Serverde çokoynadım sonra bir klan bastıgımız Klan başkanını kovalıyordum o bana baktı crash verdi oytun oyuna girdim Şifremi Yazayım Dedim Bakın Dikkatli bakın T ye bastım crash verdi Crash: ---- Minecraft Crash Report ---- // You're mean. Time...
  2. osan_44

Server Önerin

Merhaba beyler bana güzel bir server önerirmisiniz Bütün serverlar çocuk çocuk adminlerler dolu hiçbirşey bilmiyorlar bıktım usandım adamın teki warp ormandaki pvp alanının yarısını kapatmış tam savaşıyoruz adam hemmen oraya kacıyor kurtuluyor mal gibi server düzgün iş yapan sw yokmu lütfen...
  3. osan_44

Bir arkadaş ile oynayabileceğimiz güzel harita

Merhaba beyler ben internette çok araştırdım birsürü harita var hepsi saçma sapan haritalar güzel survival oynaya bileceğimiz değişik haritalar varmı acaba_? Normal harita açıyoruz domuz varsa inek yok inek varsa domuz yok yada tavuk yok hepsinin olduğu bir şey istiyorum.
  4. osan_44

Kesinlikle Kötü Bir Server

Merhaba arkadaşlar servere girecek kişilere söyliyorum kesinlikle birgilendirme amaçlı https://forum.gamer.com.tr/threads/füsegücraft-7-24-hergün-süper-eventler-faction-wars-0-lag-176-31-229-48-2335.73290/ Bu konudaki server çok güzel lag yok plungler süper ama; Bir admin var önüne gelene...
  5. osan_44

Bu Mod Nasıl bir şey

Berler birisi bu modun videosunu çeksin :D
  6. osan_44

Yardım Edin Lütfen Çözene Ul.to Hesap

teamdan girin halledin çözene ödül :D
  7. osan_44

Minecraft Hata Çözene Ul.to Preminyum Hesap

Dediğim gibi çözene ul.to preminyum hessap
  8. osan_44

herobrine 1.3 versiyonu varmı?

herobrine 1.3 versiyonu varmı? Server için herobrine 1.3 versiyonu varmı?????? Pling yani....
  9. osan_44

Minecraft too many items sorunu!!! Ama bu sefer iptal etme sorunu :D

Beyler meraba bugün minecraft indir bölümünden 2.5 versiyonunu indirdim fakat adminlerimiz o versiyonun içine kendileri too many items modunu kurmuşlar oyun gitdiğimde geliyor hep bu sorun değil fakat sorun olan ben kendi serverimde adminim ve serverde too many items geliyor ve ben orjinal...
  10. osan_44

Minecraft enter gameye basınca oyun kapanıyor

Ne yapmam gerek enter gameye basınca oyun kapanıyor ne yapmam lazım nasıl çözebilirim oyunu oynadım 1-2gün ama sonra böyle bir hata oldu ne yapmam gerek mod falan yüklemedim direk bu forumdan indirdim minecraft...
  11. osan_44

Minecraft hatası :(

Bu hatayı nasıl çözebilirim?Kardeşim yanımda zırzır ağlıyor :D
  12. osan_44

Hamachiye puling eklemek ev exstra ayarlar....

Merhaba arkadaşlar Ben kendi hamachimi kuuorum yanlız bazı sorunlarım var 1:Kendimi op listesine yazıyorum ben op oluyorum ama başkaları girip op yazıp nicki yazıyor op oluyor nasıl engelleyebilirim bunu? 2:Şu şifre sistemi hani kaldığın yerden devam etme pulingini nasıl ekleye bilirim hani...
  13. osan_44

E ye basınca bütün itemler geliodu zıplama tüsüna 2 kere basınca ucuodu

Bana bundan lazım beyler ne yapcam? E ye basınca gelio bundan https://forum.gamer.com.tr/threads/1-2-5-mod-too-many-items.3102/ Bunu denedim ama olmadı oyun acılınca siyah ektan gelti mtaınf die bi dosyada yok Ve birde hamachi sever kurdum ops bölümüne adımı yazdım ama admin kodlarını...
  14. osan_44

Serverlara nasıl gircem daha yeniyim?

Nasıl gircem ıp adresi yazıyorum ama olmuyor sürüm 1.7.3 birisi bana şu işi en baştan anlata bilirmi? preminyum hatası geliyor :(