Arama sonuçlarınız

1. HeLsiNq

Java çalışmayı durdurdu

Beyler konu güncel hadi ya hiç giremiyorum minecrafta yardımcı olunKonu güncelKonu güncel
  2. HeLsiNq

Java çalışmayı durdurdu

olmadı çok saçmaydı ne alaka
  3. HeLsiNq

Java çalışmayı durdurdu

artık java hatasıda vermiyo böle beyaz kalıyo ama altta bi hata veriyo
  4. HeLsiNq

Java çalışmayı durdurdu

virüs yok arkaplanda gereksiz program yok java güncel minecraft orjinal
  5. HeLsiNq

Java çalışmayı durdurdu

Bugün minecraftta bi serverda oynarken minecraft bi anda dondu ve java çalışmayı durdurdu dedi bi daha girdiğimde daha oyun açılmadan java çalışmayı durdurdu diyo.Yani daha doğrusu şöle oluyo oyunu açıyorum mojang yazıyo sonra ana menü gelir gelmez oyun bi donuyu önce bir şey yapamıyosun sonra...
  6. HeLsiNq

Mo Creatures'ı nasıl multiplayer oynıyabilirim arkadaşımla beraber

mo creaturesin servera olanını nerden bulucam nereye atıcam anlatırmısın detaylı bi şekilde
  7. HeLsiNq

Mo Creatures'ı nasıl multiplayer oynıyabilirim arkadaşımla beraber

evet biz arkadaşımla normal survivalden sıkıldık ve modlu oynamaya karar verdik birçok video var youtubeda ama verdikleri linkler kırık minecraft forge linki gui api linki falan veriyolar hiçde anlamam ne olduklarını sizden ricam bana anlatmanız veya düzgün anlatan bir video varsa göstermenizi...
  8. HeLsiNq

Minecraft Oynicağim Birisini Ariyom

Ben Mert 15 yaşındayım Minecraftı 1 yıldır oynuyorum ama iksir hariç herşeyi biliyorum beraber survival yapabileceğim hunger games oynıyabileceğim ve minecrafttan başka oyunlarda oynıyabileceğim birisini arıyom 15 yaşından küçük olmıcak minecraftı biliyo olucak ve kafama denk olucak. Skype ...
  9. HeLsiNq

Serverime Arkadaşlarim Girince Sunucuya Bağlanamadı Connection Refused: Connect Hatasi Aliyor

Sen güvenlik duvarını kapat sonra girmeyi denesinler benim öle kapatmadan giremiyolar
  10. HeLsiNq

Minecraft Komut

http://wiki.multiplay.co.uk/Minecraft/Bukkit/WorldGuard bu site yardımcı olur belki
  11. HeLsiNq

Bukkit Server Sorun Acil Yardim

CraftBukkit 1.4.6-R0.3 bu dosyada CraftBukkit (1.4.6-R0.3) parantez içine aldığım yeri sil öle başlat
  12. HeLsiNq

Sanal Chest Plugini Lazım

teşekkürler konu güncel
  13. HeLsiNq

Sanal Chest Plugini Lazım

Serverlarda /chest yazınca önünüzde çıkan sanal chest plugini gerekiyo yardımcı olabilirmisiniz
  14. HeLsiNq

Skyland Ve Minecraft Uzayda Bir Ada ADV Map.

Helal olsun şu bebelerin yaptığı kısa sıkıcı maplerden bıkmıştık inşallah güzel map yaparsın
  15. HeLsiNq

Beyler herobrine modu indrdim ve..............

eğer jungle ağaçlarının ordaysa yani böle büyük sarmaşıklı ağaçların ordaysa bi tane tapınak var orda 1.3.1 updatesiyle geldi onu görmüş olabilirsin ama kale değil tapınak
  16. HeLsiNq

Beyler herobrine modu indrdim ve..............

o kale jungleın içindemiydi
  17. HeLsiNq

Lütfen Okuyun!!!

yooo gayette ağ oluşturun diyo yani ayrıca demese bile hamaciden server kurmak isteyen biri ağ kurması gerektiğinide bilmiyosa intahar etsin o
  18. HeLsiNq

Lütfen Okuyun!!!

o zaman bilmiyorum
  19. HeLsiNq

Lütfen Okuyun!!!

Online modu false yapmayı dene
  20. HeLsiNq

Warplar Nasıl Ayarlanır !? Acil Destek

Mesela odunalanımı yapmak istedin yaptın sonra adamlar /warp odunalani yazdıklarında ışınlanıcakları yeri ayarlamak için /set warp odunalani bunu gibi bişiydi bende pek bilmiyorum yardımcı olmaya çalıştım
  21. HeLsiNq

Lütfen Okuyun!!!

Güvenlik duvarını kapatmayı dene
  22. HeLsiNq

Server Açmak ??

false yapıcaktın 0 değil pardon
  23. HeLsiNq

Java hatası ?

evet
  24. HeLsiNq

beyler minecraft server jar dan server kurmak istiyom da

Al bu link Hamachi üzerinden server kurmayı anlatıyo izle adım adım yap http://www.youtube.com/watch?v=kPuiz_yJhT8