Arama sonuçlarınız

1. ahmet_can81

Quick Designers Takımımıza Alım Vardır . Ayrıntı İçeride ---)

Admin Başvuru AD:ahmet can Soyad:babaoglu Yaş:15 Bildigi Komutlar:WE WG mute Jail Kick Ban Event Komutları Redstone Bilgimde Var Daga Önce Görev Yaptıgı Sunucular:daha önce 6 sunucuda mod olarak görev yaptım.Ama tanınmış Sunucular degil. Adminlik Olmassa Modlukda Olur.İlgilendiğiniz İçin...
  2. ahmet_can81

Rehber Reklamcı Alımı !

Rehber: superizaiya Oyuncularla arası :Herkezle KArdeşimli Konuşurm Yani Gayet İyi Skype :ahmet_can81 cin ali olan foto Yaş :15 Ad :ahmet can babaoglo
  3. ahmet_can81

JanissaryCraft | Pluginer ve Builder arıyoruz

Ad:Ahmet Can Babaoglu Yaş:15 3 Senedir Minecraft Oynamaktayım. Kod Bilgim:10/6 Pluginer Dersleri Alıorum.(Vidiolar İlziorum) Tercihim:Moderatör Yan Tercihler:Builder,Rehber Yaptıgım Buildden Bir Kaç Kare. http://www.hizliresimyukle.com/image/6rM http://www.hizliresimyukle.com/image/6rN...
  4. ahmet_can81

MONOLITH PRODUCTIONS ÜCRETLİ EKİBE ALIM! WEBSITE lith.com tr.wikipedia.org/wiki/Monolith_Productions

Merhaba SAyın Yetkili. Adım:Ahmet Can Babaoglu Yaş:15 (kanıtlanır) Daha Önce Roleplay Serverinde Görev Yapmadım Malesef. 3 Yıldır Minecraft Oynuorum. Kod Bilggim:10/7 Pluginer Dersleri İçin Vidiolar İzliorum Şu anda Javayı Ögreniorum Daha sonra Plugin Yazmayı Ögreniçen İnşallah. Talip oldugum...
  5. ahmet_can81

| Ikonia Network Yetkili Başvuru Formu & CV | Mc.KonyaCraft.Com |

Skype Adresinizi Zaten Ekledim. Ahmet_can81
  6. ahmet_can81

Öncelikle Başvuru Konusunda (özellikle büyük sunucular) gayet ciddiyimdir.Ama Doğruyu Sölicem Konya Craft Adresini Burda gördüm.Az Önce Girdim ve Hunger Games-Faction-skaywars-survival serverlerinin oldugunu gördüm.Faction Easy Sunucusu Acıldıgında Haberdar Olmak İsterim. :)
  7. ahmet_can81

Merhaba Sayın Ahmet Bey.Konya Craft Kapalı İse Aktif olan Bir sunucuya Geçebilirmiyim :)
  8. ahmet_can81

Kişisel İsim Soyİsim:AHMET CAN BABAOGLU Skype:ahmet_can81 cin ali fotosu Telefon Numarası:05454300737 E-Posta:[email protected] Gmail:yok Genel Doğum yeri:Düzce Yaş:15 Eğitim Durum (Okula Gidiyor/Gitmiyor):Lise 1 Nitelik Plugin Bilgisi (Kendinizi Oylayın 10/?):10/6 Mimarlık...
  9. ahmet_can81

Yeni Açılan Sunucumuz İçin 2 Builder Ve 1 Moderatör Lazım.

Ad :ahmet can Soyad :Babaoglu Yaş :15 Komutlar Hakkında Bilginiz(Ban,Kick,Mute) :hepsi Bilgisayarınızda Video Çekebiliyormusunuz? :hayır Skype :ahmet_can81
  10. ahmet_can81

1.8 Sürümleri Mojang Yazısından Sonra Donuyor!!!

Java Güncel Kardeş.
  11. ahmet_can81

Java Günce lKardeşim Lütfen Yardım
  12. ahmet_can81

Kardeş Allhaını Seversen Şu 1.8 Sürümlerinin Acılmama hatasını söle bida aynı konudan 4 tnae...

Kardeş Allhaını Seversen Şu 1.8 Sürümlerinin Acılmama hatasını söle bida aynı konudan 4 tnae acmıcam söz. Onları Daha Cok Kişi Görsün Die Actım Zaten
  13. ahmet_can81

Mehaba. Minecraft 1.8 sürümleri MOJANG Yazısı cıkıor.Bekliyorum.Sonra Ekrana tıkladıgımda yanıt vemiyor diyor. Ekran Kartı Güncel. Launcher Orjinal. Lütfen Yardım
  14. ahmet_can81

Mehaba. Minecraft 1.8 sürümleri MOJANG Yazısı cıkıor.Bekliyorum.Sonra Ekrana tıkladıgımda yanıt vemiyor diyor. Ekran Kartı Güncel. Launcher Orjinal. Lütfen Yardım
  15. ahmet_can81

16. ahmet_can81

Kanalım için oyuncu arıyorum!

ahmet_Can81 YAs 14
  17. ahmet_can81

Good Gaming Arkadaş Arıyorum !!!

Selam Arkadaşlar.Yeni Bir Kanal Açtım.Good Gaming.Yanıma Bir Ortak Arıyorum.Skypesi,Mikrafonu,Kulaklığı,Vidio Yükleyebilen Arkadaşlar Cavap Olarak Yazsınlar. Skype : Ahmet_Can81
  18. ahmet_can81

OYUN ACAYİP KASIO ACİL YARDIM !!!

Arkadaşlar Merhba.Öncelikle İlgilendiginiz Ve Yorum Yazma zahmetine girdiginiz için teşkkür ederim.Sorunu Cözdüm ama sizin dedikleriniden hiçbiri ile olmadı.Youtube'ye yazdım ve bir cözüm buldum.%1000 calışıyor sizede link atıyorum.Bu abimiz cok iyi anlatmış.
  19. ahmet_can81

OYUN ACAYİP KASIO ACİL YARDIM !!!

MERHABA ARKADAŞLAR.ÖNCELİKLE ZAMANA AYIRIP OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. BENİM BİLGİSAYARIMDA MİNECRAFTI YÜKLEDİM.ESKİDEN GÜZELDİ SORUNSUZ CALIŞIORDU.BİRAZ YAVAŞTI AMA YİNE DE OYNANIYOR. BEN BİLGİSAYARIMI 1 SENE KULLANMADIM.SONRA BİLGİSAYARIMI TEKRAR ACTIM VE 1.7.2 SÜRÜMLÜ MİNECRAFTI...
  20. ahmet_can81

BONANZA Yılbaşı Çekilişi (CS:GO ve Minecraft)

*Forum kullanıcı adınız: Ahmet_can81 *Sadece gerçek adınız:Ahmet *Yaşınız:14 *Minecraft'ı kaç yıldan beri oynuyorsunuz:2 *Sunulan oyunlara sahip misiniz :Hayır *Youtube'da Minecraft'la ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Fare Düşmanı,LeHamam,Leaf Gaming35,MuratAbiGf,Vidiooyun *Modlu Minecraft...
  21. ahmet_can81

bEYLER ACİL YARDİM!!!!!!

İLK ÖNCELİKLE SELAMÜN ALEYKÜM.ARKADASLAR BİZİM İNTERNET KAFEYE MİNECRAFT YÜKLEDİM.AMA NEDENSE MULTİPLAYER BUTONUNA TIKLADIGIMDA JAVA HATA YERİOR CÖZÜMÜNÜ BİLENLER LÜTFEN YARDİM!!!!!!!!!!!:ha::(
  22. ahmet_can81

BEYLER ACİL YARDİM

İLK ÖNCELİKLE SELAMÜN ALEYKÜM.ARKADASLAR BİZİM İNTERNET KAFEYE MİNECRAFT YÜKLEDİM.AMA NEDENSE MULTİPLAYER BUTONUNA TIKLADIGIMDA JAVA HATA YERİOR CÖZÜMÜNÜ BİLENLER LÜTFEN YARDİM!!!!!!!!!!!:ha::(
  23. ahmet_can81

SkyGalaxy - TheNewWorld /Survival Map [ 16 MODLU ] GÖREVLİ!!!

Kardes Ben İndirdim Oynuomda.Ama Bir Sıkıntı Var.Ben "OGRE" Adlı Bosu Keser İken Boss Aşşağı Düştü.Ve Üstelik Görevde Öldürdü De Saymıyor.Ben Ne Yapmalıyım.HELP MEEE:doktor::tapma: