Arama sonuçlarınız

1. M

Bir Slender Hikayesi -Mr.Jack-

1 Bölüm Videosu : ---YAKINDA EKLENECEKTİR--- 1.Bölüm ; Jack ormana gitmişti fırın için odun gerekiyordu jack birden bayılır.kendini bir evde bulur kapıya doğru gittiğinde kapının kilitli olduğunu görür.jack sinirlenir ve camı kırabileceğini sanar ama çok sert olduğundan kıramaz.jack bir...
  2. M

Minecraft En Kolay Elmas Bulma Yolu

Elmas Nasıl Bulabilirim? Öncelikle elmas bulmak için en az 15. katlara inmeniz gerekiyor 15.katlarda elmasa ulaşabilirsin. 15.Kata İndiğimi Nereden Anlıya bilirim? Oyundayken F3 Tuşuna Birkez Tıklıyoruz Ve Sol Üst Köşede Yazılar Çıkması Gerekiyor Orda Y=50,000 yazarsa 50. katta...
  3. M

Minecraft Slender Azabı Film ( Oyuncu Aranıyor )

Filmimiz Tam 5 Kişiyle Oynanıcaktır Filmde Skype Ve Mic Varsa Skype Verin Ekleyelim İstediginize ; Slenderman ; Stevenin Babası ( Max ) ; Suskun Steve ; Yönetmen Doktor ; Johny ( Suskun Steve Arkadaşı ) ; Rastgele Map Seçip Olaylar Hazırlıyacağım Skype Grup Kurup Orda Anlatıcaz Vede...
  4. M

minecraf survival oynamak isteyen server hazır

survival oynamak isteyenler alttan yazsın ip vereceğim özelden .
  5. M

Minecraft Kasma Sorununu Ortadan Kaldırmak

1 - Masaüstündeki Bilgisayarım'a Sağ Tıklayın Özellikler Diyin Yukarıdaki Menülerden Gelişmişi seçin. Performans da Ayarlar Var Ona Tıklayın Orda 3 Şık Var En İyi Performans İçin Ayarlaya Basın Ve Uygula Diyin. 2-Oyuna Girdikten Sonra Görev Yöneticisini Açın Yukarıdaki Menülerden İşlemleri...
  6. M

Bilinçli Düşünün

Merhaba Bu Gün " Herobrine " Adında Konuşacağız Herobrine Dediğimiz Bir Mobdur Bu Mob Genellikle Beta Sürümünü İndirirseniz Görüceksiniz.Mod Kurmakla Uğraşmayınız Gidin Beta Sürümünün Fullunu İndirin Ve Herobrine İle Korkunç Bir Oyun Oynayın Genellikle Adamlar Mod Yüklüyüp Silmeyi Unutmuyorlar...
  7. M

Minecon - Bir Herobrine Efsanesi

Bölüm 1 - Herobrine Olayları Steve : Bir Gün Sabah Uyandığımda O Gün Herşeyin Ters Gitmeyeceğini Sanıyordum Malesef Haksız Çıkmışım.Havanın Sisli Olması Beni Ürpertiyordu Çünkü Sisli Havaları Asla Sevmezdim. Tam Tersine Herobrine Arkadaşım Bayılırdı. Hava Sisli Olduğu İçin Tüm Gün Boyunca EvDe...
  8. M

Arkadaşımı Ifşa Ediyorum

Evet Arkadaşlar Uzun Bir Süre Yoktum . Tatile İstanbul'a Gitmiştim Ve Arkadaşım Ben Yokken Forumda Beni İyice Batırmış Acaba Bu Özürümü Kabul Edermisiniz ?
  9. M

Foruma Bay Bay - ÇOK YAZIK BENİ KAYBETTİNİZ

Bu Konu salak Arkadaşım Tarafından Açılmıştır Ve Bu Konuyu Kapatılmasıo Gerekiyor O Arkadaşla Bidahada Arkadaş Olmuyorum.
  10. M

Technic Paket (CRACKED)

Evet Arkadaşlar Merhaba Bugün Size Techinc Paket Hakkında Konuşcaz :) İşte Techic Paket Özelliklerimiz . ALINTI DIR. Technic 3.1.2 Tekkit 3.1.2 Yogbox Voxel Mod Pack Hack Mine Vanilla Yakında Resimler Eklencektir. İndirme Link : http://www.mediafire.com/?7rk8v07reha6tnd - Linke Tıkla İndir...
  11. M

Monitorlar Kaç İnc Ve Markası Ney :D

Monitor : LG + LCD KAÇ İNC : 22 İNC
  12. M

Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

Arkadaşlar Bilemediğimde Olacaği İçin Başka İnsanlarinda Yardim Edeceğini Umuyorum Minecraft İle İlgili Bir Sürü Destek'inizi Buraya Yazın Hem Adminlerimiz İçin Kolay Bir Yol Olucak Bir Konuy 100 Destek Yorumu Açmak Normalde 100 Konu Açmak Gibidir Oyüzden Forumun Bir Yükünüde Biz Üstlenelim...
  13. M

MineTürk - Yapım Aşamasında İstek Warsa Gelicek

Arkadaşlar Minecraft İ MineTürk Yaptık Vede Bi Kaç Mod Olacak İçinde Texture Pack De Olucak Özenerek Konulan Texture Packlar Olcak İstek Warsa Zümrüt Geçiceğim Uzaktan Kumandali Televizyon , Bilgisayar İçine - Google Eklenecektir , forum.minecraftturk.com da eklenecektir , ve bir sürü oyun...
  14. M

Minecon - Piyasada Olmayan Hikaye :D

Minecon Yolculuk Bölüm 1 : Steve MineCon'a Yolculuk Etmek İçin Sabırsızlanıyordu Ve MineCon Uçağı Geldi İçinde Notch Wardı Notch Herkezi Çagırdı Steve , Herobrine , Enderman , İnek , Koyun , Domuz , Vb Bütün Hepsini Topladı Ama Ancak 1000 Uçaka Sıgdılar Ve Yolculukda En Önceki Uçak Steve Ve...
  15. M

Minecraft Gizli Krallık Bölüm 1 - Melikşah Vs Herobrine

Hikayeyi Dikkatlice İzleyin Ve Not Herobrinenin Olduğunu İtiraf Etmiyorum Sadece Onunla İlgili Hikaye Yaziyorum. Eyer - İşareti Koyarsam Cümlelerin Başına 1 hafta Gibi Zaman Geçmiş Demektir Eyer + İşareti Koyarsam Karşımdaki Biri Konuşuyo Eyer hiçbir şey Yazmassa Cümlenin Başında Demekki...
  16. M

Skype Gelin S4 Oynuyalım Konuşarak

Arkadaşlar Skype Werin Sizi Eklicem Sizde Beni Ekleyin İsterseniz meliksah.ozkan
  17. M

Minecraft 1.3.2 Sabit İpli Server Kurma

Arkadaşlar Bu Video Sayesinde Sizinde Minecraft'da Sabit İpli Serveriniz Olcak :) http://www.youtube.com/watch?v=t3EDKQ9XRBE&feature=plcp Yorum Atmassan Bu Videoyu Hiç Yapma Derim. :)
  18. M

minecraft 1.3 oynuyorum

ben bugün mojang ın sitesine girdim ve orda minecraft 1.3 gördüm hemen denedim şu an oyuna bir sürü özellik eklendi sayamıcam ama yorum bekliyorum.
  19. M

darq in hayati

BÖLÜM 1 BEN TATİL İÇİN AVUSTURALYA YA GİDECEKTİM YARİN SAAT 12:30 KALKACAKTI UÇAK HEMEN HAZIRLANDIM.SABAH 11:20 DE GİTTİM 12:15 DE WARDİM Bİ KAÇ DAKİKA DAHA GEÇTİ VE YOLCULUGUM BAŞLAMIŞTI :).8 SAAT SURECEKTİ YOLCULUK YOLCULUGUN 7 SAATİ KAZASIZ BELASIZ GEÇİRİLDİ. AMA TAM OZAMANDA UÇAK BİRDEN...
  20. M

Admin-Moderatör Plugini

Arkadaşlar Admin-Moderatör Plugini Yardım Edecek Warmı Ben Bulamıyorum . Link Werirseniz Sevinirim.
  21. M

Minecraft Hamachi Online Hata

Merhaba Arkadaşlar Ben Hamachi Server Kurdum.Pluginler Eklemedim daha yeni server protesine girince online-mode=false yani kapatınca giriyor . online-mode=true yapınca girmiyor user not premium diyor çözümü warmıdır arkadaşlar.