Arama sonuçlarınız

1. unlucky96

The Last Knight %10'u Yapılmış Minecraft Adventure Mapı By: Adragos,Unlucky96

Merhaba Arkadaşlar Ben Erdem Yeni Arkadaşım Adragos İle Bir Map'a Başladık İsmi İse The Last Knight [Son Suvari]'dir Map'ın Daha %10'luk Bir Alan Demek Ayrıca Yaptığımız Harita Modlu Olacak .minecraft Dosyasını paylaşıcam Öncelikle Fikir Benimdi Ve Eğer Adragos Olmasaydı Şu an Başlardaydım...
  2. unlucky96

YARDIM Minecraft Flat World Yükseklik Sınırı 1.5.2

Merhaba Arkadaşlar Ben Unlucky96 Mc 1.5.2'de Map Yapıyorum Ve Yükseklik Sınırı Var Bu Bana Kule Yaparken Sorun Çıkardı Eğer Nasıl Çözebileceğimi Bilen Varsa Hemen Söylerse Çok ama çok sevinirim
  3. unlucky96

Arkadaşlar Yardım !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Merhaba Arkadaşlar Ben NoWar123 Sizlerden Bir şey Rica Edeceğim Arkadaşlar Ben Mc'de Gift Code İle Hesap Aldım Yani Premium'um Ama Premium Olduğum Halde Mcsg veya Orijinal Technic'e Giremiyorum Lütfen Yardım Edin Arkadaşlar O Hesaba Çok Para Yatırdım Neden Böyle Oldu ? YARDIMCI OLURSANIZ...
  4. unlucky96

MOD PACK [İSTEK]

Merhaba Ben Erdem Öncelikle Söylemeliyim ki ben Eğlenceli Bir Mod Pack İstiyorum Teknik Modlardan hiç anlamam Tercihen Sihri Craft Gibi Bir Mod Pack İstiyorum Yapabilirseniz Sevinirim Sevgilerle #SkyBlock :epantolon::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver:
  5. unlucky96

GERÇEKLİKTEN KOPMA [Bir Klasik]

Bölüm 1 NOT: Arkadaşlar Bu Hikaye'nin %20'lik bir kısmı minecraft ile ilgilidir..... Yıl 1942 Her Yerde Mafyalar Çeteler vardı. Polisler İse hiçbir İşe Yaramıyordu Bu mafya Çetelerinden C.R.A.S.H. Çetesinin bir üyesi olan Steve MG Thompson 1918 ile Bütün Şehre Terör Estiriyordu Birgün 2...
  6. unlucky96

TECHNİC HEXXİT PROBLEMİ YARDIM EDİN ARKADAŞLAR

Beyler Ben Hexxit'e Giriyorum Hexxit'te normalde 20-30 fps arası Oynuyorum Ama Böyle Açıklıklarda Oyunda İSTEMSİZ kasmalar oluyor ve 0 fps'ye kadar düşüyor Yardımcı Olun Arkadaşlar LÜTFEN !!!!!!!!!!!!!!!!! :lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav::lav:
  7. unlucky96

Yardım Arkadaşlar :(

Beyler Ben Bir Cracked Technic Kullanıyorum Hatta Bi Moderatörümüz paylaşmaştı teşekkürler ama Arkadaşlar Ben Şimdi Onun Sitesinden Bir kaç adet mod yükledim onları açıyorum ama [THERE WAS A FATAL ERROR STARTİNG UP MİNECRAFT AND FML] Hatası Alıyorum Bunun Çözümünü Bilen Yardım Sever Dostlarım...
  8. unlucky96

(istek) Eğlenceli Mod Pack Arıyorum Genellikle Askerli !

arkadaşlar ben Öyle bir mod pack istiyorum ki böyle askerli olsun tarihi önemli değil silahlar düşmanlar liste olarak şunu vereyim : 1.Flans Mod 2. Walking Dead Mod 3. Warfield Mod 4. Sports Mod 5. Custom Npc 6. Clay Soldiers 7 ve son :) Flanın Modern Savaş Araçları Bunu Yapabilene...
  9. unlucky96

BattleCraft Gerçek bir lord ol !

Evet genç şovalye neden antreymanlara başlayıp bir lord olma yolunda ilerlemiyorsun işte ıp gir ve lordluğa ilk adımını at IP:87.98.189.62:25000
  10. unlucky96

Arkadaşlar Bi Bakın Girmezsiniz Ama ....

arkadaşlar bi site var böle minecraft premium kazandırıyor bedavaya hemde acaba benim için tıklayıp bana destek olurmusunuz sadece 5 tık yeter http://********.com.com/?ref=684607 site bu
  11. unlucky96

1.4.5 Çok Mükemmel Map [bunu Ben Yapmadim]

arkadaşlar bi map buldum arkadaşımla beraber oynadık eğlendik size tavsiye ediyorum link skydazda var bende koyayım ama arkadaşlar texture pack yüklemek zorunlu mutlaka yükleyin zevkli map 2 kişilik tek kişi zevksiz link http://www.skydaz.com/herobrines-mansion-adventure-map-for-minecraft-1-4/
  12. unlucky96

Notchun Gerçek Dostluğu Bölüm 3 [yeni Bir Başlangıç]

Notch eve girdi herkes yemek hazırlıyordu notch odasına girdi giysilerini değiştirdi ve oda yemeğe oturdu Otis hoşgeldin dedi Stevede hoşgeldin dedi. Notch hoşbulduk dedi yemeklerini güzelce yediler ve yataklarına çekildiler sabah olduğunda nerede olduklarını bilmiyorlardı hepsi 3 farklı...
  13. unlucky96

Arkadaşlar Bana 1.4.5 Mod Pack Pls [istek]

arkadaşlar bana 1.4.5 pack verin en çok istediğim TrainCraft lütfen bunlardan oluşan çok iyi bir mod pack verin nolur.
  14. unlucky96

Son ? 2. Bölüm Notchun Doğuşu

Otis koşabildiği kadar koşarken aklına kara kara şeyler geliyordu Otisin ayağı kaydı ve düştü siyah şapkalı adam onu ayağa kaldırdı Otis teşekkür etti. Ve tanıştılar;Merhaba benim adım Otis senin Adın nedir ? dedi. Şapkalı adam dediki :Benim adımda isimsiz ismimi bilmemelisin dedi şimdi gelde şu...
  15. unlucky96

Son ?

Merhaba Millet Bugün Size bir hikaye yazıcam okuyup beğenirseniz sevinirim yorumlarınızıda eksik etmeyin: Soğuk bir gündü Otis(minecraft adım) odun toplamıştı gece oluyordu eve koşuyordu evine geldi demirleri fırına koydu , yiyecek birşeyler aldı ve TVnin karşısına oturdu Tv...
  16. unlucky96

Bana 1.4.5 Için Mine & Blade Mod Verebilcek Skydazda Var

Arkadaşlar aynen dediğim gibi bana verebilirmisiniz .minecraft dosyasını
  17. unlucky96

Yardım Edermisiniz ?

Arkadaşlar Ben nedense 1.4.5 modlarını yükleyemiyorum acaba nedenini söylebilirmisiniz ?
  18. unlucky96

Yıldızcraft Bir Ww2 Derlemesi. Version Changerde Var!

Evet millet Version changerimizde var artık zorlanmadan ve kormadan version changerle sürümünüzü değiştirebilirsiniz Hamachi Ağlar yıldızCraft-1 böyle 5 e kadar gidiyor 2 admin 4 builder 5 rehber 2tanede bukkitçi gereklidir Başvuru : Admin: Ad...
  19. unlucky96

Yıldızcraft Bir Ww2 Derlemesi

Merhaba Arkadaşlar Size Bugün YıldızCraftı tanıtıcam server Vps değil yakında geçicez Alımlar vardır 1 bukkitçi 3 admin 3 builder 4 tanede rehber Admin başvurusu: Ad: Nick : Yaş: Skype: ÖMden E mail : Ne kadardır minecraft oynuyorsunuz : Plugin bilgisi %80 den fazla olsun . rehber : Ad: Nick...
  20. unlucky96

Technic Neden Crash Veriyor?

evet Technic Neden crash veriyor söylermisiniz
  21. unlucky96

Size Modpack Yapıcam ama link yapmayı bilmiyorum öğretirseniz çok sevinirim

dediğim gibi arkadaşlar bana link koymayı öğretin size Çok güzel bir mod pack yapayım ama 1.2.5 olacak lütfen öğretin. Bayılacaksınız ve yeni projelerimde olacak tabii
  22. unlucky96

Arkadaşlar Lütfen Bir Bakın

Arkadaşlar son günlerde yeni bir sürüm çıktı ama ben sizden o sürümde olmayan bir mod pack yapmanızı istiyorum ben skydaz dışında başka yerden mod yüklemeyi bilmiyorum o yüzden sizden istiyorum googleye flans mods yazdığınızda çıkıyor bir sürü mod sizden istediğim benim o modlardan bana bir...