Arama sonuçlarınız

1. MrAnitome12

1.7.x için SPC Tarzı Mod Arıyorum

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 1.7.x özelliklede 1.7.9 için çalışan single player commands yada benzeri bir mod arıyorum nereye baktıysam bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum. iyi forumlar :)
  2. MrAnitome12

AKD Houses | Serverler İçin Market Çalışması

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Dün can sıkıntısına market yapıyım dedim böyle bir şey ortaya çıktı :) yaklaşık 1 gün sürdü yapımı. dün bu saatlerde başlamıştım. Yeni server açacak arkadaşlar yada serverindeki yapıları değiştirmek isteyenler isterse iletişime geçip bunu ekleyebilirler ve...
  3. MrAnitome12

4 Gb Ram Minecraft Kasıyor!!

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 4 gb ram ile minecraft kasıyor. Assassin's Creed 4 Battlefield 3 ve bunun gibi oyunlar kasmadan oynanırken minecraft nasıl kasıyor? Lütfen yardım edin yapmadığım şey kalmadı. Ayarları kıs felanda demeyin 4 gb ramle ayarları kısacaksam neden aldım ben bu...
  4. MrAnitome12

Adventure Map ile İgili Birkaç Soru

Merhaba arkadaşlar. Can sıkıntısına bir adventure map yapıyım dedim tabi böyle büyük ve güzel olsun diye değişik şeyler denicem fakat mcedit kullanmak istemiyorum. Bunun için anlamam gereken bazı şeyler var. 1-Bi videoda görmüştüm wither çıkınca yada enderdragon kesmeye gittiğimizde ekranın...
  5. MrAnitome12

Command Block Komutları (Ayrıntılıca)

Merhaba arkadaşlar. Sizlere komut bloğuyla yapabileceğiniz şeyler için gerekli komutları tek bir konuda topluyorum. Kullanabileceğiniz çok fazla komut varki bunların hepsini bilebilmem mümkün değil. Bu yüzden eğer unuttuğum yazmadığım bir komut olursa lütfen yorumlarda belirtin. Yeni sürümler...
  6. MrAnitome12

Canı Sıkılanlar !!

Merhaba Arkadaşlar Benim Gibi Canı Sıkılan Varsa Sizi Bu Oyuna Davet Ediyorum :D Üstteki Kullanıcıyı Anlattan SWF veya Yorum Paylaşıyoruz Hadi Bakalım :)
  7. MrAnitome12

Şarkı Yapma Yarışması

Merhaba Arkadaşlar Forumda Gezerken Çok Canım Sıkıldı Ve Bir Yarışma Düzenlemeye Karar Verdim Bu Yarışma Şarkı Yapma Üzerine Olacak .... Kazanana " Portal 2 veya Bully : Scholarship Edition" Oyunlarından Birisi Verilceketir ... Katılım Şartı Yoktur Argo Kullanmayın ve Hile Yapmayın Yeter ...
  8. MrAnitome12

04:09

Bu saate uyanik olan 38 kisi cevap yazsin bi sadece pcyi acik birakip mi yatiyorlar onlinelarmi :-D
  9. MrAnitome12

Forum

Arkadaslar domain aldim forum fln kurdum ama joomla kullanmak istiyorum Bilenler skype eklesin
  10. MrAnitome12

İksir Nasıl Yapılır ? (brewing)

Merhaba Arkadaşlar Bu Konuda Size Nasıl İksir Yapılacağını Anlatacağım aslinda koyduğum resimde her şeyi göreceksiniz ama ben yinede elle yazacağım ... Güç İksiri: Su şişesi + Nether Yumrusu(wart) + blaze tozu(powder) Zehir İksiri: Su şişesi + Nether Yumrusu(wart) + örümcek gözü Hız İksiri...
  11. MrAnitome12

Temel Rehber

Merhaba Arkadaşlar. Şimdi size Minecraft' ı tanıtacağım. Özellikle Yeni başlıyan arkadaşlarımız için çok yararlı olacağını düşünüyorum. ---Minecraft--- Minecraft, “Bigger Than Earth” (Dünyadan daha büyük) sloganıyla dikkat çeken ve bu sloganın hakkını veren legovari bir tasarım oyunudur. Oyun...
  12. MrAnitome12

Map Yorumlayacak Arkadaş Aranır !

Eğer Forum Adminleri İzin Verirse Map Yorumlayıp Forumda Paylaşıcam Bu Konuda Bana Yardım Edecek Arkadaş Varmı ? SKYPE : jovepu.16
  13. MrAnitome12

Animasyon 6 (gaz Sikismasi)

Bu Animasyonumda Biraz Dalgaya Vurdum Kısa Ama Güzel Olduğunu Düşünüyorum Yorumlarınızı Bekliyorum . Daha Fazlası İçin : http://www.youtube.com/user/TheCreeperMans
  14. MrAnitome12

Youtube Channelım (alim) + Son Animasyon

Merhaba Arkadaşlar Ben Youtube channelıma Düzenli Olarak Video Çekebilecek Adam Arıyorum... Youtube Görüntü İyileştirmeyi Bİlen Arkaşadaşlar Yardımcı Olurlarsa Sevinirim "Total Video Converter " Öneren Arkadaşım Denedim Ama Olmadı Neyi Eksik Yaptım ... SKYPE : jovepu.16 Bu da Son Animasyonum :
  15. MrAnitome12

Yeni Bir Animasyonum

Uzun Süre Minecraft Animasyonları Yaptıktan Sonra Değişik Animasyonlar Yapmaya Karar Verdim İlk Araba Animasyonum :D (Görüntü Kalitesini Arttırma İle Bilgisi Olan Varsa Bana Ulaşsın SKYPE : jovepu.16 ) -İyi Seyirler Daha Fazlası İçin : http://www.youtube.com/user/TheCreeperMans
  16. MrAnitome12

Sponsor

Merhaba Arkadaşlar ; Ben Bir Server Açmak İstemeteyim Bu Yüzden Bir Sponsor Arıyorum Sponsorum Olacak Hosting Şirketine En Az 5 Müşteri Garantisi Veriyorum ... SKYPE : jovepu.16
  17. MrAnitome12

Hamachi Sorunu

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı gibi hamachi programı çalışmıyor. Çözümleniyor diyor kalıyor.. Silip bidaha yükledim hala aynı. Naptıysam fayda etmedi :( Lütfen yardım ..
  18. MrAnitome12

Command Block Ve Scoreboard Komutları

Evet arkadaşlar bu konuda sizlere command blokların ne işe yaradığını ve kodlarını öğreteceğim. Bu konu daha önce açıldıysa açan kişiden özür diliyorum :) inşallah işinize yarayacaktır.. Öncelikle command bloklar chat bölümüne yazdığımız komutları, bir blok ve redstone sinyali sayesinde...
  19. MrAnitome12

Medieval House -mranitome12-

Evet arkadaşlar. Minecraft hayatım boyunca nerdeyse yaptığım ilk medieval house olan bu evi sizlere sunuyorum.. Her türlü öneri ve eleştiriye açığım. Özellikle tavsiyeleriniz benim için çok önemli.. Buda sizin tavsiyeleriniz üzerine evin Editlenmiş hali :) Git gide güzelleşiyor :)...
  20. MrAnitome12

Minecraft Tarihi

geçen gün youtube de dolaşırken minecraftın şu ana kadar gelmiş geçmiş tüm tarihini anlatan bir video buldum. 1.30 saatlik olmasına rağmen tamamını izledim.. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.. Fazla uzatmadan video: (Edit: oyunu çok eskiden beri oynayanlar duygulanabilir) !
  21. MrAnitome12

Akd City Market Çalışması

Başka bir çalışmayla tekrardan karşınızdayım arkadaşlar. Bu sefer bi çeşit market yapıyım dedim. Marketi yaptım ama biraz küçük olunca değişik bir şeye dönüştü. Ve yanına bi tanede kule koyunca hos bir manzara elde etim. Fazla uzatmadan resimler: Link...
  22. MrAnitome12

Akd City "big Life"

Yine AKD City başlıklı çalışmamla sizlerleyim. Bu yapı AKD City sersinin son yapısı olacak malesef. Bundan sonra yaptığım evleri başka bir başlıkta sizlere sunacağım.. Her neyse arkadaşlar. Geçen gün can sıkıntısıyla başladığım ve yaptığım en geniş alana yayılan villam diye tabir ettiğim evi...
  23. MrAnitome12

Minecraft Animasyonlarım ...

Kendi Yapımım Minecraft Animasyonları ... hepsinde render hataları olmuş bunları düzelteceğim ... -JoVePu Daha Fazlası Için .. http://www.youtube.com/user/TheCreeperMans
  24. MrAnitome12

1.5 Çıktığı İyi Olmadı

Beyler hepinizin bildiği gibi artık iskeletlerin yanına yaklaşılmıyor. Şu halime bakın :)
  25. MrAnitome12

Minecraft Animasyonum

Yaptığmı Minecraft Animasyonları Biraz Acemice :D Hepsinde Render Hataları Olmuş Bunları Düzelteceğim ... -JoVePu Daha Fazlası Için .. http://www.youtube.com/user/TheCreeperMans Bir beğeniyi eksik görmeyin :)