Arama sonuçlarınız

1. MrAnitome12

2. bir çalışma .-.

yalnız değişik şeyler denemişsin felan efsane olmuş :D
  2. MrAnitome12

Hamachisiz Serverimize Pluginer,Rehber Alımı Var!

iyi bir builder takımı ile çalışırsam ister mediaval ister modern her türlü yapıyı rahatlıkla yapabilirim
  3. MrAnitome12

Serverime Builder Arıyorum !

Ad: Abdullah Kaan Yaş: 16 Skype(gerekirse TS de olabilir): MrAnitome_12 Minecraft'ı ne zamandır oynuyorsunuz ?: 2.5 - 3 yıl Günlük kaç saat bilgisiyarda oluyorsunuz ?: tüm vaktim bilgisayarda geçiyor diyebilirim Günlük kaç saat Minecraft oynuyorsunuz?: 1, 2 saaat fakat servere girebilirsem...
  4. MrAnitome12

Arkadaşlar İlk Çalışmam Ev girişi

kullandığın blokları değiştirirsen güzel olur örneğin üstteki sandstone merdiveninin yerine quartz merdiveni koyarsan daha hoş gözükecektir
  5. MrAnitome12

Dünyada görülmemiş bir SkyBlock deneyimi için önerileriniz...

mesela oyundaki yada gerçek parayla alınan npcler olur. Örneğin bir npc bizim cobblestone generatorden taş kazar, başka bir npc bizim için odun keser, başka bir tanesi markete gidip bizim ihtiyacımız olan malzemeyi getirir. Bunun gibi birçok npc bizim için çalışırsa skyblocka ayrı bir tad gelir...
  6. MrAnitome12

Hamachisiz Serverimize Pluginer,Rehber Alımı Var!

Ad: Abdullah Kaan Yaş: 16 Skype: MrAnitome_12 İstenilen Alan: Builder Deneyimler: Çoğu serverde builderlik bi seferde adminlik yapmışlığım vardır Alan mimarlıksa yapınızın resmi(zorunlu değil ama iyi olur): https://forum.gamer.com.tr/konu/akd-houses-serverler-İçin-market-Çalışması.219516/ Umarım...
  7. MrAnitome12

1.7.x için SPC Tarzı Mod Arıyorum

zaten single playerde world edit kullanmak hep hayalimdi neden bilmiyorum ama world edit spcden daha iyi çalışıyo gibi geliyor bana.
  8. MrAnitome12

1.7.x için spc yok olsa bu kadar uğraşırmıyım o kadar bukkit felan kurdum :D
  9. MrAnitome12

gerek kalmadı PlayerFurkanında sölediği gibi server açtım worldedit yükledim işe yaradı :D belki ilerde port açıp server bile kurabilirim
  10. MrAnitome12

başka kolay bi yolu yomudur direk world editi single playere yüklücek bir şey felan :D
  11. MrAnitome12

Onlar command blockla yapılabiliyor yani yapmışlığım var map hazırlarken. Bana //set lazım :D duvar ve zemin hazırlarken tek tıkla yapabilmem için bi mod gerek
  12. MrAnitome12

bunun plugin olduğu yazıyor yada ben anlamadım :D bunu single playere yükleyebiliyomuyuz yada nasıl yüklücez
  13. MrAnitome12

Modern Pazar Alanı Canlı Görmek İsteyen Gelebilir... Enerjisi Bitmeyen Adam Sunar :D

birçok serverin pazar alanından daha güzel olmuş :D her yeri tek tek mi yaptın yoksa spc tarzı bi modmu kullandın?
  14. MrAnitome12

Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi 1.7.x özelliklede 1.7.9 için çalışan single player commands yada benzeri bir mod arıyorum nereye baktıysam bulamadım. yardımlarınızı bekliyorum. iyi forumlar :)
  15. MrAnitome12

AKD Houses | Serverler İçin Market Çalışması

aslında arkadaşlar aranızda hamachisiz server kurabilen varsa bunu devam ettirip bizde bi server açabiliriz
  16. MrAnitome12

arka taraf boş kalmasın diye pazar eklemeyi düşündüm. normalde pazar planda yoktu. eğer haritayı geliştirirsem arka tarafı kaldırıp park bahçe gibi bi alan eklemeyi, çevreyede kütüphane restorant müze vb yapılar inşa etmeyi düşünüyorum.
  17. MrAnitome12

bana görede çok sade oldu :D
  18. MrAnitome12

Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Dün can sıkıntısına market yapıyım dedim böyle bir şey ortaya çıktı :) yaklaşık 1 gün sürdü yapımı. dün bu saatlerde başlamıştım. Yeni server açacak arkadaşlar yada serverindeki yapıları değiştirmek isteyenler isterse iletişime geçip bunu ekleyebilirler ve...
  19. MrAnitome12

MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

yanlış anlamayın ama servere baştan aşağı bir bakım gerekiiyor. hammadde ve lapisde bazı bloklar geri gelmiyor, denemedim fakat bi arkadaşımın anlattığına göre bosslar canlanmıyormuş aynı zamanda olmaması gereken yerlerde grass bloklar var. bunları düzeltmeniz server ve servere giren oyuncular...
  20. MrAnitome12

gate plugini benim vazgeçilmezlerimdendir :) bunun dışında belirtmek istediğim iki şey var. ilk olarak warplar sayfa olarak gelmiyor muhtemelen ben beceremedim yardımcı olursanız sevinirim ikincisi de petlerle ilgili her komut kullanılmıyor örneğin petimi agresif moduna geçiremiyorum bunun özel...
  21. MrAnitome12

daha önce yazıldı mı bilmiyorum yorumları okumadım ama servere gate komutu eklerseniz sevinirim :) ormanın ilerisinde bir kale yapmaya başladık güzel olsun istiyoruz ve düz kapı hiç hoş gözükmeyecektir ilginiz için şimdiden teşekkürler :)
  22. MrAnitome12

Bayrama Özel "Ödüllü Karakalem Resim Yarışması" !

Biraz aceleye geldi bayram telaşı tabi :D
  23. MrAnitome12

Minecraft - ScoreBoard - sidebar sorunu

bildiğim kadarıyla sidebarda 1 den fazla görev görülmüyor ama 1. görevi siddebarda 2. gorevi listte gösteribiliyosun
  24. MrAnitome12

Komut bloğu isim yazma sorunu

tellraw komutu ile çok daha iyisini yaparsın hemde renkli olur tellraw @a {text:"Gireceğin isim: ",color:"istediğin renk",extra:[{text:"kişinin söleyeceği cümle",color:"cümlenin rengi"}]} hem renkli olur hemde hoş gözükür yalnız renklerin IDsini değil ingilizce ismini yazman gerekiyor.
  25. MrAnitome12

Command Block Komutları (Ayrıntılıca)

Biçok komut 1.8de geldi fill komutuda 1.8de çalışıyor. 1.8 çıkana kadar snapshotlarda oynarsan çalışacaktır. survivalda hiç denemedim ama sanırım creativede olman gerekiyor ve @_DevilGuard_ arkadaşımızın dediği gibi büyük küçük harf duyarlı