ygzatl kullanıcısının son içeriği

1. Y

SÜPER BİR CREATİVE SERVER.!.Pluginli.!.

yeni ağ aç ağlar dolu
  2. Y

Yardım Kitap Ne İşe Yarar

Ardakaşlar bu konu MC'ye ilk başladığım sıralar açtığım konu :D
  3. Y

Knight Craft

White-List Nick:ygzatl Yas:14 minecraft in orjinalmi:Hayır Knight Oynadinmi:Evet Krallik cekilisine katilcakmisiniz:Düşünmem lazım
  4. Y

Yepyeni Faction Survival Server 200 Kisilik Hic Birsey Kolay Degil ;)

Başvuru yoksa benide eklermisin ygzatl
  5. Y

Doku Paketi

Ben şu an Modern kullanıyorum :D
  6. Y

Acil Kod Yardımı

Arkadaşlar Serverimde Bir Kod Yok İnsanlar Herşeyi Kırıyor Kırmamalari İcin Kodu Solermisiniz ?
  7. Y

Kasmaya Çözüm

İşlemci:AMD Athlon(tm)64 X2 Dual Core Processor 5600+2.90 GHz Yüklü Bellek (RAM):2,00 GB Sistem Türü:32 Bit İşletim Sistemi
  8. Y

creper olmadı ama eksiklerimi söyleyin diye yaptım

olmamış ama biraz andırıyor emeğe saygı :)
  9. Y

Minecraft builder

bende çok iyiyimdir de mikrofon yok off
  10. Y

Neden Bu Çıkıyor

Arkadaşlar ben yeni harita açtım ve birşeye tam basarken bu resim çıkıyor kontrollere baktım bir şey yok acaba modlarlamı ilgili wizard mdou ekli ?
  11. Y

Kasmaya Çözüm

yaptım klurdum kastı :S baştan deniyeceğim şimdi
  12. Y

Hayırlı Olsun :)

Arkadaşlar bu sabah bloğumuuz açtık ve tek eksik sizsiniz sağ üst köşeden üye olun ve eğlenceye katılın :) http://bizimoyun.eu5.org/wordpress/
  13. Y

Hunger Games Arenası

evet :) tek sorun o çıkma panellerini yaptım şu an ama şartelle yaptım her birini oda zor oluyor :S
  14. Y

Hunger Games Arenası

Gördüğünüz gibi hunger games arenası yapıyorum temelini attım şu an zaten hunger games in modu avr bende yani haraçlarında yumurtaları bulunmakta bende düşündüm neden arena yapmıyorum dedim tuzaklı bir arena düşünüyorum :) en geç 2güne biter zaten size atarım arnaya girmek için dosyayı :)