WoLKeR kullanıcısının son içeriği

1. W

BladeCraft - Acildi - ||Herkesi Bekleriz||

BladeCraft Acildi ||Herkesi Bekleriz|| IP: 5.39.68.32:4611 BladeCraft uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ve eğlenceli bir oyun sunuyor. Sizde eğlenceyi doruklarda yaşamak istiyorsanız BladeCraft Sizi bekliyor...
  2. W

BladeCraft Acildi ||Herkesi Bekleriz|| IP: 5.39.68.32:4611 BladeCraft uzman kadrosuyla sizlere kaliteli ve eğlenceli bir oyun sunuyor. Sizde eğlenceyi doruklarda yaşamak istiyorsanız BladeCraft Sizi bekliyor...
  3. W

4. W

5. W

-FunnyCraft- Alımlar Başladı...

Alınacak Kişiler: Rehber: 2-3 Kişi BaşRehber: 1-2 Kişi Reklamci: 2-3 Kişi Pluginer: 1-2 Kişi Builder: Belli Değil Skype: sgroupxtreme İlgilenenler Bana Skypeden Ulaşabilir. Gerekli Bilgileri Söylerim
  6. W

Bukkit Server. 1.4.5

Arkadaşlar birlikte hamachiden bukkit serverde oynayacak arkadaşları arıyorum. İD: PowerCrafting1 - PowerCrafting2 - PowerCrafting3 - PowerCrafting4 - PowerCrafting5 ŞİFRELERİ: Hepsinin 123 İP:25.196.145.64
  7. W

Powercrafting Survival

Arkadaşlar survival takılmak isteyenler gelebilir. İd: PowerCrafting123 Şifre:123
  8. W

Powercrafting Survival Mod

Evet arkadaşlar herkesi bekliyoruz. Ağ Adı: PowerCrafting'ci Umut şifre: 123 Ben oyunda olmasam bile serveri açık tutmaya çalışacağım Saygılar ! Blodlock