Voodo kullanıcısının son içeriği

1. V

[HARD-RP] ST-RP S1V1 Başvurular Açılmıştır. 31.01.2016 Online.

:D evet kardeşim ben item dağıttım millete o yüzden map için verilen opluğu kullanarak köyündeki herkese elmas set dağıttın ki normal halk mensuplarına elmas itemler yasaklıyken ve bizi sunucuyu sıfırlamak zorunda bıraktın.
  2. V

Sunucudan ban yemenin sebebi rol bilgisi vs. değil kendimi ck ettim zaten ban yemenin sebebi aynı anda 4 oyuncunun şikayet etmesi ve eğer sunucu forumunda ana avrat kaymasaydın banın acılacaktı. Kendi sunucunu kuracagını soyleyerek oyuncuları sunucudan uzaklaştırmanda cabası.
  3. V

Hocam eğerki kendinize güveniyorsanız bizden daha güzel bir rol ortamı oluşturmayı deneyebilirsiniz biz burada insanlara doğru düzügn bir sunucu sunarken siz bizi kötülüyorsunuz ama biz sizinle muhattap olma ihtiyacına girmiyoruz bile. Buda sizin korkularınızı su yüzüne çıkartır. İyi Forumlar.
  4. V

Kusura bakmayın. Önceki konuda alıntıdır diye yazmıştım ancak bunda unutmuşum tek başıma olduğum için konu içerisindeki img dosyalarına vaktim kalmamıştı 30 dakika içinde değişmiş olur iyi forumlar. Konu alıntı yapılmadan düzenlenmiştir. Evet. Tekbaşıma çalışıyorum.
  5. V

Merhaba MinecraftTurk Ailesi. Biz ST-RP Ekibi olarak daha önce birçok rpg sunucusunda ve platformunda bilgmize bilgi katarak yolumuzda ilerleyen bir kesim insanız. Ve mevcut olan boşluğu doldurmak ve sizlerle kaliteli bir rol ortamı yakalayabilmek için, bu sunucuyu kurma kararı aldık. Eğerki...
  6. V

Uykusuzluk

Uyku bari bosaldiginda yavastan can gider gorus acisi daralir ve yurume hizi duser uyku barini doldurmak icin /uyu komuyu ile uyunmalidir. Admin komutu /uyu nick rakam seklindedir bari dodurmak icin kullanabilirsiniz. permission admin.uyu every 11 minutes: loop all players: if...
  7. V

[Skript] Susuzluk skripti, MineZ serverler için 1e1, {2.Skriptim} v1.5 [Güncellendi]

every 6 minutes: loop all players: if {susuzluk.%loop-player%} is not set: set {susuzluk.%loop-player%} to 20 if {susuzluk.%loop-player%} is not less than 1: remove 1 from {susuzluk.%loop-player%} set {_sgosterge} to "" set...
  8. V

RPG Plugin veya Skrpit'i

dostum hali hazirda paketim mevcut ilgilenirsen goruselim
  9. V

PARALI PLUGINER ARANIYOR

Herkese merhaba hub sunucu kuurabilecek plugin ariyoruz ucret odenecektir forumdan ulasabilirsiniz.
  10. V

VENUSTR / 1.7.2 / FACTION / PVP / LAPIS / İP:mc.venustr.tk /

Bir konuya acıklık getirelim dosyalar zaten kingofcraft ındı bunu kimse inkar etmiyor kingofcraft ilk kuruldugundan beri pasif olarak kurucuydum oynayanlar admin kadrosunun yazılı oldugu tabeladaki mcandemirhan nickini hatırlar. Dilerseniz yusufada sorabilirsiniz :) Ve VenusTr bu dosyaları daha...
  11. V

VENUSTR / 1.7.2 / FACTION / PVP / LAPIS / İP:mc.venustr.tk /

Güzel sanki ya :P Hadi gelinde oynayak looo :D
  12. V

Can Demirhan RPG Plugin Paketi V2.0 [ Güncellendi ]

bilmiyorsan ne diye atlıyorsun ulan şimdi küfür etsek ban yicez ulan küfür etmenin para cezası olsa maaşımı sana küfretmek icin buraya verirdim lan
  13. V

Can Demirhan RPG Plugin Paketi V2.0 [ Güncellendi ]

Herkese Merhaba ''Skript'' Kodlamalarının %100 unu Kendi Yaptıgım Bir Plguin Paketiyle Daha Karsınızdayım Onceki Plugin Paketime Gelen İyi Yorumlar Uzerine Bunuda Paylaşmaya Karar Verdim Umarım Begenirsiniz. Tıkla İndir Simdi Gelelim Ekstralara :) # Yeni Komutlar /banlimi <nick> |...
  14. V

Takip Et! Skripti! [Madenciler İçin Özel^^]

Laf Sokmaya Calısan Yokki Bebegim :)
  15. V

Takip Et! Skripti! [Madenciler İçin Özel^^]

hayır tamamda bunu cool ve artist bir havayla söylemen bir şey kazandırmaz