Venosa kullanıcısının son içeriği

1. Venosa

play.craftsage.net - 2. Sezon - 1.8.X - OP Faction - Gelişmiş Hile Koruması - Koth - TNT Raid - Klan Sponsorluğu -Pvp/Pve - Gelişmiş sistemler

Sunucu yeni olduğu için online sayısı değişiklik gösterebiliyor. Yorumunuz için teşekkürler.
  2. Venosa

play.craftsage.net - 2. Sezon - 1.8.X - OP Faction - Gelişmiş Hile Koruması - Koth - TNT Raid - Klan Sponsorluğu -Pvp/Pve - Gelişmiş sistemler

SPAWN VIP HAMMADDE RÜTBEHAMMADDE ARENA LAPIS - HAMMADDE Orman Edit Sunucu Hakkında Kısa Bilgi Merhabalar, CraftSage dünyasına hoşgeldiniz. Sunucumuzda keyifli vakit geçirip yeni dostluklar kurabilirsiniz. Faction Wars olan sunucumuzda kendi birliğinizi oluşturup diğer birliklere karşı...
  3. Venosa

Minecraft'a başlama hikayem

gel öğretiyim dc Venosa#6666
  4. Venosa

Bir sevdadır sunucu açmak! (Bölüm II)

güzel anıymış sana tecrübe katmıştır
  5. Venosa

Ortak arıyorum*

oyuncu forumu projesi nedir tam olarak
  6. Venosa

Play.SancakCraft.Net | 1.16.5 Yeni nesil | Faction| Düşük Ping | PVP Item | Level sistemi | Rütbeler | Ödüllü 1vs1 Ve Klan Vsleri |

SPAWN EDİT LAPIS - HAMMADDE ARENA - 4 ÇEŞİT ARENALARDAN BIR TANESI ORMAN BOSS PVPMADEN
  7. Venosa

Keyubu dan server almadan önce dikkat edin

değişlik gösteriyor ama keyubu iyi bir firma hiçbir sıkıntısını yaşamadım memnunum verdiği hizmet ve sunucuları gayet kaliteli ve sunduğu imkanlarda fazla son yıllarda adını çok öne çıkarmış bir sürü başarılı sunucuda payları var benimde tercih ettiğim bir firma
  8. Venosa

Minecraft Yeni Güncellemede Gelen Varlıkları İtmeyi Kapatma[Komut Bloklu]

1.16 da dediğin komutlar çalışmıyor yardım edersen sevinirim @cigax09
  9. Venosa

PLAY.ASGARDNW.NET | YENİ AÇILDI | Emek factions | Üst seviye sistemler | Aile ortamı | 1.8 | Kaliteli factions sunucusu| play.asgardnw.net

SPAWN BÖLGESİ LAPİS BÖLGESİ BOSS BÖLGESİ ARENA BÖLGESİ PVPMADEN BÖLGESİ Daha fazlası için sunucumuza katılmayı unutma geliştirilmiş sistemler vardır. Sunucumuzu geliştirmek için hergün yenilik getirmeye çalışıyoruz lagg ping oranımız yoktur sunucumuz tamamen optimizasyon edilmiştir...