uyusuak kullanıcısının son içeriği

1. uyusuak

StagerSurvival Emin Olun Daha İyisini Görmediniz Bugun 18:15 De Aktif Hadi Durma Alım Var

eee girilmiyor white listten kaldırsanıza
  2. uyusuak

IronMC Sunucu Tanıtımı

facebook sayfanız falan var mı
  3. uyusuak

Mob Trap

Adam creative'deyim diyor. Gamemode'da olduğu için yanında mob doğuyor.
  4. uyusuak

Ben yokken foruma ne olmuş böyle D:

Doğru düzgün minecraft sunucu konusu açan yok, ne survival, ne faction, ne pvp... 1-2 yıl önce böyle miydi? Günde 100 konu açılırdı sunucu bölümünde.
  5. uyusuak

Neden düzgün bir survival sunucusu bulamıyorum?

Koskoca Türkiye'nin en iyi minecraft forumunda tek bir tane düzgün Survival Türk sunucusu bulunmaz mı? Aradığım kriterler; Yeni açılmış olması, Lapis ve benzeri diğer warpların bulunmaması, Tüm hilelerin engelli olması, Kaliteli bir sunucu ile anlaşmış, dürüst, oyuncularıyla ilgilenen bir...
  6. uyusuak

Hayal mi Görüyorum ?

Ben 1MB/sn görmüyorken siz nasıl oluyor da 10MB/sn görebiliyorsunuz? Babanız mı zengin :D Benim babam zengin değil maalesef.
  7. uyusuak

Minecraft Raiden

Google'a sormaya çekiniyorsan ben sana yazayım "Beyfendi". Birader kelimesi ingilizcedeki "Brother" kelimesinden gelmektedir. "Brother" = "Abi, kardeş". İngilizcedeki kısaltması "Bro". Türkçeye de, ingilizcedeki okunuşu "Bıradır"dan "Birader"e dönmüştür. Ben sana kardeş deseydim daha az...
  8. uyusuak

Minecraft Raiden

Ben burada maalesef "Video Recorder" programındaki "Başlat" butonuna tıklama eyleminin dışında verilen bir emeği göremiyorum. Adam paylaşmışsa, buraya, bizim de eleştirmeye yorum yapmaya yetkimiz var diye düşünüyorum, belki de yoktur kendi videoları özeldir çünkü beyefendi videolarında eleştiri...
  9. uyusuak

|| KOMUTYASAKLA V1.0 || SECRET_WİTHER || <-> GELİŞMİŞ KOMUT YASAKLAMA SKRİPTİ <->

Teşekkür ederim yorum yazınca bile otomatik olarak konu izleniyor, yine de sağol :)