umutlord kullanıcısının son içeriği

1. U

[1.8.x - 1.10.x] Faction/BOSS/K.Düşürmeli/ -=> IvanosMC AKTİF IP => play.IvanosMC.com

Bak yine bir dediğin bir dediğini tutmuyor önce kimse en iyi olamaz daha doğrusu yok diyorsun sonra çıkıp en iyisi olacağız diyorsun. Ayrıca SonOyuncu'nun buraya konu açmasının nedeni oyuncu toplamak değil kadroyu daha ayrıntılı bir şekilde anlatmak ve sunucu hakkında bilgi vermek ha burada konu...
  2. U

[1.8.x - 1.10.x] Faction/BOSS/K.Düşürmeli/ -=> IvanosMC AKTİF IP => play.IvanosMC.com

Açıkçası bazı dediklerin bir diğerini tutmuyor diyerek söze girmek istiyorum. "Sadece iyi reklam yapmanın yada oyuncu çekmenin SonOyuncu'nun Türkiye'nin en büyük sunucusu olduğunu iddia edemez." demişsin bildiğim kadarıyla SonOyuncu'ya hiçbir reklam yapılmadı yavaş yavaş gelişe gelişe güzel ve...
  3. U

SBMinecraft - SonOyuncu ile birleştik, ayrıntılar konuda.

Sunucunun kitlesi inşallah artıcak.
  4. U

SBMinecraft - SonOyuncu ile birleştik, ayrıntılar konuda.

On Numara sunucu ama reklam yapmaları çoook gerekiyor umarım +200 online cekersiniz.
  5. U

ProCrafter 7/24 | 64 Kişilik Slot | Survival Sunucu | pcrafter.nitrado.net

pcrafter.nitrado.net Sunucu Özellikleri 2 GB RAM 64 Kişilik Slot 7/24 Online İlgili Adminler Sunucu Resimleri VIP Özellikleri 1 • > Sunucu dolu iken girebilme 2 • > Büyük bir itina ile hazirlanmis VIP kiti 3 • > 5.000 TL oyun parasi 4 • > /fisek Komutu ile havaya fisek gonderme...
  6. U

Zekikos Pluginleri - Artık her şey yer çekimine kapılacak!

zaten onu çözmus sadece gelince paylaşacak :d @Schaffer79
  7. U

Benimde pek bilgim yok . neyse konuyu dağitmayalim.
  8. U

Adamsin guncellemeyi 4 gozle bekliyorum birde @HeroMineX muhtemelen isi cikti zekinin ben okuldan arkadasiyim bu gun geleceklerdi ama bilmiyorum. yani tatile gittiler.
  9. U

Yeni Açılacak Sunucumuzun İki Adet Lobisi Var Biz Karar Veremedik Siz Verin

2. Lobi daha iyi duruyor çünkü daha iyi bir hava katıyor sunucuya.
  10. U

::..::MineStick::..:: - :.:7/24 Faction:.: - :::.:::200 Kişi Kapasite:::.::: - :.31.210.154.45.:

Merhaba Arkadaşlar, Bu gün sizlere yeni açmış olduğumuz sunucumuzu tanıtacağım. Sunucumuzun İpsi: 31.210.154.45 Sunucumuzun Kapasitesi: 0/200 Sunucumuzun Ramı: 2 GB Lag Olma Olasılığı: %5 (Dürüstüm) Sunucumuzun HDD Alanı: 60 GB Sunucumuzun İşlemcisi: 1 Core Sunucumuzun Aktifliği: 7/24...
  11. U

[SORU]Bir bakarmısınız yine bir plugin!

<peki ne kullanıyorsun sihir plugininde ne kullandın
  12. U

Matematik calisirkene yaptığım resim

Bence daha kötü gırafklisi olmu :D Alınma şaka yapıyom
  13. U

PLUGİN YARDIM 2 SORU İLGİLENİR MİSİNİZ ?

Bungeecord kurmanız gerekiyorOnunla başka serverleri birleştrebilrsiniz
  14. U

PLUGİN YARDIM 2 SORU İLGİLENİR MİSİNİZ ?

Hayır benim bildiğim hiçbir türlü ddos atak engellenmiyor tek çözüm fazla ram