Trolcraft kullanıcısının son içeriği

1. T

Ilk Gecenizde Hayatta Nasıl Kalırsınız ?

En iyisi metal hacı :D Oyuncular en çok demir kazma ve demir ekipman kullanıyor... Yakında video çekip koymayı düşünüyorum ama mikrofon yok poffffffffffffffff
  2. T

Minecraft Problemi :(

Hmm bilmem ki bana hiç öyle olmadı
  3. T

Uçalım Dedik Uçamadık :d

Burda Gülmek İstiyoruz.
  4. T

Ilk Gecenizde Hayatta Nasıl Kalırsınız ?

Tahta kılıçla dünya keşfedilmez :D Gece bir sürü mob çıkıyor.Enderman,skeleton,Spider,Creeper,Zombie
  5. T

BOM!

116
  6. T

BOM!

11
  7. T

Fraps Video Çekme Süresi Sorunu

Afedersiniz 3.5.9
  8. T

Versiyon 3.4.9
  9. T

Ben Fraps'ı yükledim ama sadece 29 saniye çekim yapıyor sonra çekimi durduruyor neden ? Yardım edin
  10. T

Sıcak Bir Ortam Yaratalım :)

Beyler ben fraps yükledim ama sadece 29 saniye video çekebiliyorum neden yardım edermisiniz.Daha uzun video çekmek istiyorum
  11. T

Sanat Galerisi

Burda yaratıcılık modunda yapılan birçok eser tanıtılacaktır lütfen eserlerinizi fotoğraflarla paylaşınız
  12. T

Ben soruyorum ama cevaplamıyorum yeni başlayanlar için yardım ediyorum bildiklerimi...

Ben soruyorum ama cevaplamıyorum yeni başlayanlar için yardım ediyorum bildiklerimi anlatıyorum.Düşüncelerinizi belirtmek serbest
  13. T

Bu Nasıl Bir Oyun ?

Ben burda işinize yarıyabilecek yapılabilecek kaynakları saydım.Arkadaşımızın dediği gibi paralıydı ama bazılarının çabası sayesinde ücretsiz olarak bulabiliyoruz.Ama bazı ücretsiz olanlarda multiplayer'a giremiyoruz.Yukarıdaki arkadaşımızın dediği gibi 3 modu vardır.Hardcore en zorudur.Survival...
  14. T

Bu Nasıl Bir Oyun ?

Minecraft bir hayatta kalma oyunudur.Amacımız canavarlardan kaçıp hayatta kalmalıyız.Oyunda bir sürü kaynak vardır.Ağaç,Toprak,Kum,Kaya'dır. Yukarıda saydıklarım temel kaynaklardır.Oyunda birçok yapılabilecek şey vardır.Kılıç,Balta,Çapa,Kazma,ve daha sayamadığım birçok şey.Oyunda kazılabilir...
  15. T

Gerçek Boyutta Dünya !

Sağol