thepiqoliyem kullanıcısının son içeriği

1. thepiqoliyem

deathnoticeCraft / 1.7.2 / Faction / Repair-Ench Tabela / Minigames / Boss / deathnoticecraft.com

premium hesabım var ve adıma register yapılmış. lütfen düzeltmek için yardım edin
  2. thepiqoliyem

Server Alımları VIP Satılmıyacak

skype adresiniz yanlış maalesef :/ beni eklerseniz mutlu olurum burak.3166
  3. thepiqoliyem

[[KONU KİLİT]]

ilk önce yazı yazmayı öğren bence sonra pro olursun :)
  4. thepiqoliyem

Sw açılıcak Alımlar(2-Builder,2-Rehber2-Reklamcı) Bekliyoruz

burak.3166 bulamadım senı
  5. thepiqoliyem

Efsane Geri Döndü FreakCraft Tekrar Aciliyor.[mod,rehber,reklamcı,BUİLDER]Sadece usta olanlar

Mod Adı ve soyadı: burak isaoğulları Daha önceki tecrübeler:çeşitli serverlerin haritalarının yapımında katkım olmuştur. plugin bilgimi yine çeşitli serverlerde modluk/adminlik yaparak geliştirdim Yaş:16 Skype adresi: burak.3166 kusura bakmayın biraz ergendim açarken :d Kaç yıldır mc oynuyor: 2...
  6. thepiqoliyem

Creative de Villa Keyf

7. thepiqoliyem

CriminalPvp.nitrado.net Kralkurt 30 tl indi

Admin ALımı Ad:Burak Soyad:İsaoğulları Tecrube:3 Senedir minecraft oynuyorum. 3 kere kendi serverimi kurdum, eğer bu serverde yetki alırsam ve server yaz bıyunca devam ederse bu serverde kalırım. we ve wgde tüm komutları biliyorum. bir faction serverde kullanılması gereken tüm pluginleri...
  8. thepiqoliyem

Mimar Aranıyor

skype verırmısın
  9. thepiqoliyem

ZOOCRAFT / EN İYİ FACTION / 1.7.2 / 16 GB RAM / 82 KİŞİ KAPASİTE / %0 LAG / AUTORANK EKLENDI!

ADINIZ:burak isaoğulları YAŞINIZ:16 SERVERIMIZDEKI NICKINIZ:sutlukahve SKYPE ADRESINIZ:burak.3166 KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ?:2 DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR SERVERDE REHBERLİK YAPTINIZ MI?:evet yaptım
  10. thepiqoliyem

plotworld wg ayarları

gerek kalmadı
  11. thepiqoliyem

Küçük Hub Server Çalışması / Owen'dan Spawn

kusura bakma ama bana çok basit gibi geldi
  12. thepiqoliyem

xp yağdırma yardim

Oww cok saol adamsın
  13. thepiqoliyem

xp yağdırma yardim

Sagol kardes. Bi sorum daha olacak. Bu entity idlerini nerden bulacaz?
  14. thepiqoliyem

xp yağdırma yardim

Arkadaslar ben serverimde rain koduyla ender xp si yagdirmak istiyorum. Ne yazmam gerektigini soylermisiniz
  15. thepiqoliyem

world editle ilgili bir soru

Anladım. Çok sağol :)