Teyche kullanıcısının son içeriği

1. Teyche

LixzyNetwork (Client Server) Mimar,Tiktoker,Youtuber,Rehber Alımları!

Ben Teyche LixzyNW kurucusuyum. sunucumuzu diğer sunuculardan ayıran özellik kendi clientimizle girilebilir bir sunucu olmasıdır türkiyede bu sunucular max 3-4 adet bulunuyor bunlardan biride biziz İhtiyacımız olan .İşini düzgünce yapan türkçesi iyi kurallara uyan bir yetkili -2 Boş Mimar -1...
  2. Teyche

AquaMC Hub Sunucusu Yetkili Alımları

selam ben olabilirim
  3. Teyche

FreelyMc Mimar Alımları!!!

FreelyMc gelişmiş bir Minecraft sunucusudur, Bedrock ve Java Hizmetleri vardır 400+ oyuncu FreelyMc Discorduna üyedir. Java sunucusuna Mimar alımları yapıyoruz 1-2 adet Mimar bize yetecektir şartlar: -Yaş sınırı yok -Öncede nbir sunucuda mimar olmak -en az 3 build resmi -argo kullanmamak...
  4. Teyche

Yetkilli Alımımız Mevcuttur

dc:mrlaguen ekleyin mimarım birçok server`da mimarlık yaptım
  5. Teyche

Uzun Süre Bizimle Olabilecek Yönetici Aranıyor

discord adım:mrlaguen eklerseniz beni size olabildiğince iyi hizmet sağlayabilirim
  6. Teyche

FreelyMC Youtuber Ve Tiktoker Alımları!!!

Merhaba. ben Arda FreelyMC üst kurucusuyum Tiktoker aranıyor aynı zamanda youtuber 1.16.5 https://**********/5VzYvEZcnA linkden dc sunucusuna katılabilirsiniz kriterler: TİKTOKER=En az 500 Takipçi/haftada en az 2 video/izlenme sayısı 800 üstü olacakdır/küfür kullanılmıcak. YOUTUBER=En az 300...
  7. Teyche

Sunucuma Yetkili Arıyorum

Selam Ben Arda 2017-2018-2019-2020-2021-2022-2023 bu tarihlerede aktif olarak sunuculara hizmet ettim ve oynadım adminlikte iyiyim benden daha yararlı bir Admin bulabilceğinizi sanmıyorum beni seçerseniz sunucuya çok fazla katkılarım olacaktır geri dönüş için dc: mrlaguen
  8. Teyche

Minecraft Yetkili Arayanlar..

Selam. ben arda 2018den beri minecraft oynuyorum aynı zamanda 2020den beri mimarlık ve sunucularla ilgileniyorum. sunucunuza mimar,mod,admin,rehber,yönetici arıyorsanız tam ben varım! her konuda iyiyim gerçekten bu kariyerimde emeğim vardır bana ulaşmak için dc:GamerCapybara#3382 Hadi Öptüm BB
  9. Teyche

İmibiyum Network Mimar Ekibine Builder Aranıyor!

beni hatırladınmı mimarlıga gircektim beni almamıstın >:|
  10. Teyche

Manestia Network Yetkili Alımları Aktif!!!

GamerCapybara#3382 ekle
  11. Teyche

Yeni Açılacak olan sunucumuza Yetkili Alımı vardır !!!

Selam ben Teyche Minecraft serüvenim 2018 de başladı! sizin için mimar rolü ile yardım edebilirim