Suhann kullanıcısının son içeriği

1. Suhann

Yardım 1.16 spigot sunucusunda 1.16 eşyalarını kullanamıyorum.

Merhaba kolay gelsin, iyi oyunlar.. 1.16 skyblock server kurucam şuanda hazırlık için kendi hostingimde spigot sunucu açarak başladım fakat bir sorunla karşılaştım. 1.16 bloklarını yere koyamıyorum örneğin Ruh Meşalesi yere koyuyorum anında geri geliyor (creative mode)/ yere koyuyorum eşya...
  2. Suhann

Chestcommands ve Heads pluginlerini birleştirmek.

Konu kapanmıştır teşekkürler @RARFIXED2021
  3. Suhann

Chestcommands ve Heads pluginlerini birleştirmek.

Merhabalar ben sunucumdaki warp menüsünü heads görünümleriyle tasarım etmek istiyorum fakat chestcommands kısmında MATERIAL bölümünde tam olarak ne yazmam gerektiğini bilmiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz?
  4. Suhann

Yardım FabledSkyblock

Merhabalar, iyi forumlar :) Ben fabledskyblock plugini kullanarak bir skyblock plugin paketi tasarlamaktayım fakat bir sorunum var ki: "Kişisel (Özel) Ada nasıl oluştururum?" ASkyblockta nasıl yapılıcağını biliyordum orda schematic vardı ama bunda structures kullanılıyor.. Yardımcı olabilicek...
  5. Suhann

Envantere gelen balık :)

Balık tuttuğumda balıkların veya eşyaların yere düşmeden envanterime gelmesini istiyorum. Mümkünse istediğim sandığa götürebiliyor muyum? -Teşekkürler :) DC Suhan#0681 Yardımlarınızı bekliyorum :)
  6. Suhann

Sa dc buluşalım

Sa dc buluşalım