Snowman16 kullanıcısının son içeriği

1. Snowman16

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Yupi :D Nice 200lere Bir Bakmışız Hub Sunucu ? Böle Şeyler Başarabilirsiniz İşh :) Ben O Gücü Bu Sunucuda Görebiliyorum.
  2. Snowman16

[Sanal Survival] -> 30 Agustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun Türk Milletine Bu Bayram Armağan Olsun

Lazkopat abiyi gördüm :) DipNot:Güzel Gözüküyor [Nice] Lazkopat Varsa İşallah ProSurvival Gibi Olur :)
  3. Snowman16

Aventis 5. yılına giriyor, sizde server sahibi olun üstelik 40tl,ye sınırsız slot kapasiteli.

Başarılarınız Devamını Dilerim Bence Uygun Gercekten Böleyse Umarım Dahada Büyürsünüz
  4. Snowman16

(İp içerde) End Craft Server Yeni Açıldı Hard Survival

Sunucuyu Emek Kurdunuzmu Bilmem Ama Event Demek Survivala Factiona Cevirmek Demekki Buda Melez Bir Sunucu Ve Oyuncuyu Sıkar Sana Önerim Sunucunun Spawnını Büyük Tut Kısaca En Baştan 1 Veya 2 Gününü Tamamen Bu İşe Ver Klasik İyi Sunucuların Yaptığı GibiEtrafına Arsalarla Döşeyebilir Farklı Orman...
  5. Snowman16

Nedenmi Yanlızım? Cünkü Zirve Tek Kişilik...

Nedenmi Yanlızım? Cünkü Zirve Tek Kişilik...
  6. Snowman16

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.4]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & BoxPvP & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Survivor Sunucu Aramam Son Buldu Teşekkürler Provanas DipNot:Bu Sunucu Survival Diye Gecinen Faction Sunuculara Benzemez :)
  7. Snowman16

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

sana ne istiyorsan veririm ama o kabul hesapı bana ver XD
  8. Snowman16

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

zAxelaTR Burdan Başvuruyu Yapabilirmiyim ? 3 Kere Yanlışlıkla Başvuru Attım 2Si İntarnet Sıkıntılıydı Düzeldi Ne Varsa Başvuru Yerinde Atıyorum İşallah Alınırım En Altda Not Var Lütfen Okuyun. 1)Oyun Ad:MadyGaming 2)Mail:[email protected] 3)Az önce biri tarafindan öldürüldünüz ne...
  9. Snowman16

SonSurvival [1.7.X] /SilkSpawners,Team,AntiKillAura/ [7/24]

Kardeşim Evet Doğru Diyorsun Yeni Spawnı Yapıyoruz 2 3 Güne Biter Büyük Oluck Mini Arsalar OOlucak VB.VB.Güncel
  10. Snowman16

SonSurvival [1.7.X] /SilkSpawners,Team,AntiKillAura/ [7/24]

:İP: 46.20.1.139:1101 54 Kişiliktir!(Gerektiğinde Arttırılacakdır) Şu an Online 8 Civarındadır 3,5 GB Ram ( Arttırılacaktır ) 1.7.2 Ve En Başda Bilgilendiriyim Sw Adam Getiricem Diyenler Skaype BerkesanTR Ekleyin Eyer Gercekden Reklamcılıkda İyiyseniz Ve Adam GetireBilecekseniz Skaypeden...
  11. Snowman16

Konuyu Kapatın

Sunucu Daha Cok Yeni Dediğin Gibi Zaten Viplerde Ne Veririz Bilemiyoruzda Ama Zaten En Fazla Vericeğimiz şey 50k Ve Belkide Polis Setiki Polis Setide Siyah Deri Koruma 3 Sunucuyu Eğlence Amaclı Acdık Ama Genede Vıp Satışı Var Belkide Vıp Satışını Bitiririz Belli Olmaz Ama Tabi .)
  12. Snowman16

Konuyu Kapatın

Sen Hala Burdasın Demek Neyse İyi Forumlar
  13. Snowman16

Konuyu Kapatın

-_- Yaşının kac olduğunu anlıyor gibiyim ama neyse istediğini yaz
  14. Snowman16

Konuyu Kapatın

Kg Kardeş Git Bi Yerde Terbiye Öğren Gel Bence.
  15. Snowman16

Konuyu Kapatın

Hakaret İcin Teşekkürler Zaten Senin Gibi Kişiliksizleride Sunucuya Bekleyen Yok.