SilverLight kullanıcısının son içeriği

1. S

Hdd Problemi

Ben bu gün 80 gb'lık diski gittim değiştirdim. Seagate'nin 2 tb'lık canavar gibi bir hdd'sını taktım ve 80 olanı çöpe attım. Eve geldiğimde bios'ta 500 gb'lık gözükmekte ve 2 tb'lık görünmemekteydi. Format yerine gelince hepsi gözüküyordu ve dosyaları taşımam gerektiği için 2 tb'lığa windows...
  2. S

Sanal Gerçeklik Hakkında Tartışalım

Pirim detected. Turkey f**ked the Russian aircraft. <3
  3. S

Ufak Bir Göz Atmanız Ricamdır...

Minecraft kitlesi genelde daha küçük yaşlara hitap ediyor, farkında mısın? :durt::yıkıl:
  4. S

Sanal Gerçeklik Hakkında Tartışalım

Sanal gerçeklik gözlükleri kullanan kullanıcıların dünya genelinde en çok Google arama motorunda özür dilerimgrafik içerikleri araştırmış olduğu gerçeği...
  5. S

Hdd Problemi

Konu hakkında sadece bilen kişiler post atarsa sevinirim. Bilgisayarımda seagate 500 gb'lik bir sabit disk ile samsung 80 gb'lik sabit disk bulunmakta. Dahili olarak bir de dwd row mevcut(raw row falan yazılımını bilmiyorum anladınız siz :) Bilgisayarımı dün gece kapattım ve bu gün açtığım zaman...
  6. S

Steam Topluluk Pazarı

Benim Steam hesabımda Cs:Go, Payday The Heist, HurtWorld mevcut. Cs:Go'yu para ile aldım tek, HurtWorld'u vodafone-steam eşliğinde olan problem yüzünden alamadım. Payday arkadaşımın hediyesi. Benim şimdi ne kadar beklemem lazım?
  7. S

Steam Topluluk Pazarı

Merhabalar. Az önce CS:GO'da Rekabetçi oynarken Gamma Case adlı bir item düşürdüm. Pazar fiyatı 13 tl civarı imiş, satışa koymak istedim. steam Guard etkin, telefon doğrulaması mevcut. Satmaya çalıştığımda aşağıda belirttiğim hatayı almaktayım. Bekledikçe pazar fiyatı düşüyor, yapabileceğim...
  8. S

Forum minecraft Antalya Buluşması

Antalyalılar yazsın postun altına da siz de takılın bizle :alkış::alkış:
  9. S

Forum minecraft Antalya Buluşması

@Burak00756 ile forum'da tanıştık, o kadar cs maceralarından sonra buluştuk. Ve buluşmadan kareler :) Sağdaki benim, suluk efsane durmuş ona yorum yok :) http://i.hizliresim.com/l1EQQk.png
  10. S

pvp problemi

Sadece üstünde bulunduğun wg alanının pvp'yi kapatmıyor muydun öyle?
  11. S

Acil Yardim Lütfen

Authme yok mu sunucunda ki girebiliyorlar şifresiz?
  12. S

FACTİON SERVER KURULUMU

Ftp'dan bağlanaksın. Ftp giriş bilgilerini yazarak panele bağlanıp plugins klasörüne yükleyeceksin.
  13. S

HurtWorld Sunucu Yönetimi

HurtWorld pluginleri hakkında bilgili olan arkadaşlar benimle iletişime geçebilirse sevinirim. Skype: guneyfener
  14. S

Nitrado 85 TL Miktarında Kredi (Ucuz Bir Fiyat)

Nitrado kredileri yollanmıyordu??
  15. S

Nitrado problem

Arkadaşı pluginlere ayar çekecekti falan karışık işte :( Builder ama admin olacak arkadaş:alkış: