Signaturst kullanıcısının son içeriği

1. S

Video Çekeceğim adam Lazım +16 Baksın Ciddi !

Skype = Pyrolousinx
  2. S

Pandemonium | Ragecraft 2

Bunu da beğen
  3. S

Pandemonium | Ragecraft 2

[/SPOILER][/SPOILER]Bu yorumu da beğenasdasdasd :D
  4. S

İhsanç |||Yok (Kalıcı Yasaklanma) Bros ||| Kıvan

Gta 6 oyna. Çok izlenir
  5. S

+16 yaş video çekecek arkadaş arıyorum

Benide bi ekleyebilirsin. Yakında 17'e giricem. skype = Pyrolousinx
  6. S

Azurroyun - Survival Oynuyoruz - Bolum 1

Kullandığın video çekim programı , Edit ve render programlarını söyleyebilir misin? Bu arada güzel olmuş video sevdim :D
  7. S

Minecraft Hunger Games 1.Bölüm(Kanalın ilk videosu)

Video 30 fps sanırım. Eğer imkanınız varsa 60'a çıkartabilirseniz daha güzel olur.
  8. S

[İstek] 300 Abone Özel Vlog İçin Soru ve İstekler

"Her şeyi sorabilirsiniz" Anan senin doğuşunu kaç saniye bekledi? Cesaret olarak , Camdan atla.
  9. S

Yayınımıza Bekliyoruz ! KRHN & UcanKofte

İnternet yemiyor direkt öğütüyor.
  10. S

Lütfen

Hani direkt dislike atacağınıza şu arkadaşlar gibi eksiklerini söyleyebilirsiniz. Forumda çok boş insan var.
  11. S

Bu da benim zevkim.

Bu da benim zevkim.
  12. S

Lütfen

1- Ben like veya abone dilenmiyorum 2- Konuyu ben açmadım :( 3- Zamanında kaliteli videolarım vardı yine de dilenmedim :l
  13. S

Lütfen

Eline ne geçti dislike atınca :) Saçma sapan iş yapıyorsunuz. Beğenmediysen 1 kere "dislike" butonuna bassan yeter. Neden böyle saçmalıyorsun?
  14. S

Lütfen

Videolarda sesin çok az geliyor.Onu düzeltmelisin. - Parkur videosunda Çok çok az geliyor bi başka videona da baktım " Survival Bölüm 2 " onda da sesin bayağı azdı. Biraz sesini yükseltmen lazım.
  15. S

oyun koleji- minecraft pvp bölüm 1

Bi diğer kanalların videolarına bak bir de kendi kanalına bak.Hani eksikleri söylemeye nerden başlayalım ki? Kusura bakma dost acı söyler :(