shnynr kullanıcısının son içeriği

1. S

Forum ve forumun genel gidişatı

Forum şu an sürekli bedava korsan ( tamamen yanlıştır bu arada inanmayın ) linklerle , arkadaşlarımızın sorularıyla ve onlara cevap veren affedersiniz ama "cahil" oyuncular sürekli server tanıtımları ve server'da yaşanan olayların foruma getirilmesi ve karşılıklı küfür / hakaret edilmesi tarzı...
  2. S

Bedava Minecraft Premium !

dislike , dislike , dislike insanları survey ya da böyle şeylere yönderme bunlar sadece dolandırıcılık ve sizin değil sadece site sahibinin işine yarar.
  3. S

oh god. bak biome'ları kendin hazırlaman önemli değil haritanın bir geçmişi yan hikaye dalları...

oh god. bak biome'ları kendin hazırlaman önemli değil haritanın bir geçmişi yan hikaye dalları ve ana hikaye dalı olması önemli.
  4. S

bir kez daha hatırlatalım ; adventure map ' de story vardır , background vardır. Bunları yapıp...

bir kez daha hatırlatalım ; adventure map ' de story vardır , background vardır. Bunları yapıp üstüne adventure demelisin yoksa ya puzzle map ya da parkour map olur . Ona göre hazırla
  5. S

Yeni modlar

evet arkadaşlar ben minecraft'ı modlamak istiyorum ama oyuna yeni ore'ler ekleyen silahlar moblar ekleyen kısaca oyunun oynanış şeklini değiştiren değil ed optifine gibi performans , dynamic lightning gibi görüntü modları istiyorum eğer yeterince açıklayıcı olmadı ise siz anlamadığınız kısmı...
  6. S

Pixelart istekleri alınır !

çözünürlük'ü yalnış biliyosun örnek oalrak "1920x1080 , 1366x768"
  7. S

arkadaşım ek mesleğe ihtiyacım yok ben sadece bunu boş zamanlarımda yapıyorum :D işim hayli yoğun zaten
  8. S

dediğim gibi istediğin şeyin tam fotosu gerekiyor , arka plan hangi renk olsun ? kenarlar hangi renkte olsun ? masaustunun çözünürlüğü ne ?
  9. S

pixelart bildiğiniz gibi , bir fotoğrafın / icon'un , kısaca görsel olan şeylerin pixelated ( pixel pixel , blok blok ) halined minecraft dünyasına geçirilmesidir. Uzun bir süredir ( minecraft survival test'den beri ) oyunla uğraşıyorum ve bir süre sonra pixelart'a başladım . Eğer sizin de pixel...
  10. S

bak seni gücendirmek istemem ne de bun uyanlış anlamanı isterim ama lütfen egonu toplum...

bak seni gücendirmek istemem ne de bun uyanlış anlamanı isterim ama lütfen egonu toplum içerisinde bu kadar ortaya çıkarma en azından beni rahatsız etti ...
  11. S

ikiside olur skype'ımdan ya da e-mailimdfen benimle iletişime geçebilirisin skype:shnynr e-mail...

ikiside olur skype'ımdan ya da e-mailimdfen benimle iletişime geçebilirisin skype:shnynr e-mail : [email protected]
  12. S

MineZ takım arkadaşları !

@ooooo haftada 4 -5 gün , ayrıca koordinat verilince ya da bir şehirde buluşunca o kadar zor olmuyor
  13. S

Bıktım!!!

Arkadaş ilkelerinden dolayı para vermiyormuş , hadi ya ? Korsancı seni. Sonra neden türkiyeye oyun gelmiyor neden bize oyun yapmıyorlar ? Senin gibi insanlar yüzünden. Milletimden utandırıyorsun beni
  14. S

deneyimli -> + skype -> + mic -> + başka istediğin bir şey ?

deneyimli -> + skype -> + mic -> + başka istediğin bir şey ?
  15. S

MineZ takım arkadaşları !

@flip , ben bilemeyceğim ama ben resmi server'larda oynuyorum oynamak istersen gel oynarız.