sezar9876 kullanıcısının son içeriği

1. S

[ACT] GANGSTERLER 2 İSTANBUL ASYA devam...

bu aralar legoya merak saldım lego dijital designer 4.3
  2. S

abi doğru düzgün bir map yapmadım yetenekli olsamda zaten bidaha mine oynamıcam neden oynuomki bu arada şu oyuna göz at ace of spades mineye böyle yatırımlar gerekiyordu
  3. S

Call of duty map

map modlardan olusoyo boktan bisi
  4. S

^^^--Dünya'ın En Büyük Mapi!!! 240 MB!--^^

arkadaşlar lan lego creator 4.3 var ma minecraft praktikliğinde olan bir sürümü ne zaman çıkar o zaman minecrafti geçer.aslinda ea yada ubisoft minecrafte büyük yatırımlar yapabilir çünkü bu oyun face ve youtube sonra en ünlü şey.bu ekip bideo koca bir sehir yapmali bence bu süper olur.
  5. S

Minecraft Ta Dizi Çekeceğim

abi ben face kullanmam ama istersen tüm kalbimle evet ama hikaye senden tasarlama benden.istersen minecraft türk hesabıma mesaj at ben hemen baslayak.
  6. S

abi msn em [email protected]

7. S

abi yanlışlıkla hasar aldı düzeltmem gerek.hemen bşlıyom.abi mapi nasıl survival yapion

abi yanlışlıkla hasar aldı düzeltmem gerek.hemen bşlıyom.abi mapi nasıl survival yapion
  8. S

ben sana yapımda yardım ederim ben yaparım hatta hikayeyi söyle.
  9. S

abi ben profosyonelim.lütfen seninle o mapi yapalim. sana mesaj attım minecraft türkiye hesabına bak.
  10. S

abi ben 4 seninle yaparım 5 şide altıda 7dide hatta sana birde süper texture packs vericem zırhlar takım elbise gibi silahlar modern ateş edio bide helikopter modunu koysak tam olur. texture packin görünümü süper skin süper zombiler g
  11. S

bence herkes dosyayı indirmiştir ama kimse yorum yazmaz indirir oynar bende indir ama hiç...

bence herkes dosyayı indirmiştir ama kimse yorum yazmaz indirir oynar bende indir ama hiç begenmedim yorum yapmadım.
  12. S

ben kendi yaptıgımı seninkine benzettim. onuda ganterler 5 yapak.amaben onu yaratıcılık modundan...

ben kendi yaptıgımı seninkine benzettim. onuda ganterler 5 yapak.amaben onu yaratıcılık modundan survivai moda bir türlü geçiremedim.sana dosyayı gönderirim sen de hallet.
  13. S

hem gansterler 4 de helikopter ateş eden silahlar araba mpdları ile ilgili seyler olsun.

hem gansterler 4 de helikopter ateş eden silahlar araba mpdları ile ilgili seyler olsun.