şerafettin41 kullanıcısının son içeriği

1. Ş

Allah kabul etsin dedin ya ben de sağol dedim :)

Allah kabul etsin dedin ya ben de sağol dedim :)
  2. Ş

sağol atomTR cankoç

sağol atomTR cankoç
  3. Ş

Dakika başı oyundan atıyor.

Arkadaşlar, ben multiplayer oynuyordum, bir iki dakika sonra beni oyundan attı. Yazdığı şu: Internal exception: java.net.SocketException: Connection reset Ama bir değil iki değil bin defa oldu, artık çıldırdım. Lütfen yardım edin. Not:Sadece yardım, lütfen, öyle "Benim de başıma geliyor"...
  4. Ş

turret, aerminin nicki ne?(forum nicki)

turret, aerminin nicki ne?(forum nicki)
  5. Ş

Zombi Köylü İyileştirme

Biz öldürürken ses çıkartmıyorlar, bir de gelip silahlanacaklar? Öyle bir şey olsa saldırdığımızda bize saldırırlar.
  6. Ş

Minecraft MultiPlayer açamıyorum

Arkadaşlar, ben minecraft oynuyorum, gayet güzel çalışıyor SinglePlayer'de iken. Ama MultiPlayer'e geçtiğimde, adres yazınca kapanıyor, MP'ye tıklayınca kapanıyor. Bütün her şeyi denedim çözüm olmadı, lütfen yardım edin. Teşekkürler
  7. Ş

Minecraft oynuyorum, singleplayer'de bir sorun yok ama multiplayere basınca kapanıyor. Bir...

Minecraft oynuyorum, singleplayer'de bir sorun yok ama multiplayere basınca kapanıyor. Bir bilgin var mı? Varsa yardım eder misin?
  8. Ş

Yoldaşlar! Yıllardır saklanan achievement generator'ü buldum!

Artık öyle achievement yapacam diye yapabilenlerin peşinden koşturmak, tonlarca mesaj atmak yok! İşte link, tepe tepe kullanın. http://mag.racked.eu/create.php Hem de başkalarına sormadım bunu nereden yaptın diye. Şukumu isterim ama, bulurken az eziyet çekmedim :D
  9. Ş

Ben Achilleus :)

İsim:Şerafettin Skype:serafettin Yaş:16 oyundaki nicki:serafettin Benim hakkımda düşüncesi:Seni pek tanımıyorum, ama beni yetkiye alırsan ekime, almazsan .... :D
  10. Ş

Plugini hatırlayamadım

Arkadaşlar, hani rpg serverlarda oluyor ya, 10 blok ötedeki konuşmaları duyamıyorduk, işte o pluginin adı neydi?
  11. Ş

Kolerak8 Plugin Arşivi [1.3.2]

Bir kaç plugin hata verdi.
  12. Ş

Beyler problem var

Beyler, şimdi ben internet kafeden oynuyorum, indirdim orjinal launcheri mp oynayacağım, bir anda kapandı, bilgisayar değiştirdim gene aynı, bunu windows xp olmasıyla ilgili bir alaka var mı? Ya da neden kapandı?
  13. Ş

[istek]Rpg chat

Beyler, hani şey vardı ya, rpglerde, 10 blok sonra konuşulanları duyamıyorduk, onun plugini neydi?
  14. Ş

Karşlıklı Gift Code Kasmak

bende 15'e aldım, ama şimdi 19 euro=55 lira yani insanlar bu fiyata almak mı zorunda. korsan oynasınlar, gift codeyi böyle bedava yapsınlar işte daha kolay bu. hem oyun sahiplerinin mantığı şöyle:aptal aptal bedavaya alacağına, akıllı akıllı fahiş fiyatlara gel bizden al diyorlar. bu oyuna gelme...