SchiLz kullanıcısının son içeriği

1. S

Bizimle Modlu MineCraft oynar mısın ?

Merhabalar baslıkta belirtiğim gibi muhtemelen 4 kisi olucak bir grup ile bizim olusturduğumuz veya hazır olan mod paketlerini oynuyucağız bunun dısında Farklı oyunlar da oynuyucağız sacma sapan hareketler yapıp oyunun veya grubun akısını bozmayacağınız sürece yaş ile ilgili bir sorunumuz...
  2. S

Benimle Minecraft oynarmısın ?

Baska bir hesaba attın sanırım skype adını verirsen ben ekliyebilirim
  3. S

Galacticraft Modu ile Benimle Oynayacak Kişiler Varmı ?

Senin premium olmaman birsey değistirmiyor yine de ben senin kurdugun serverlara bağlana bilirim
  4. S

Benimle Minecraft oynarmısın ?

Merhaba adım Tolga 19 yasındayım birlikte minecraft survival,Serverlarda farklı oyunlar ve de haritalarda oynuyabilecek birisini arıyorum Sartlar Fazla küfür etmiyen/Argo kelimeler kullanmayan Minecraft hakkında bilgili Skype:Tolga Dere/[email protected]
  5. S

Galacticraft Modu ile Benimle Oynayacak Kişiler Varmı ?

Merhaba adim Tolga yasim 19 mod hakkimda fazla bilhim yok fakat istersen oynuyabiliriz hesabim premium herhangi bir surumde oynuyabiliriz
  6. S

|||>Youtube kanalımda survivor serisi başlatacağım yanıma arkadaş arıyorum<|||

Merhaba adim tolga 19 yasimdayim minecraft i gayet iyi biliyorum premium hesabin bulunmaktadir istersen birlikte video oynuyabiliriz
  7. S

Korku Haritası Oynıcak Varmı ?

ben oynarım skype iSchiLzi mic var
  8. S

Skyblock (İçeri göz atın)

Tolga Dere 14 Mikrofon var Skype Adresim lSchiLzi
  9. S

DÜZ SADE SURVİVAL

lSchiLzi
  10. S

Birlikte oynuyablılıcegım bı kac kısı arıyorum

Oynamak ısteyenler yourma skype adını yazsın sürüm farketmezhamachi agı gl craft sifre gl
  11. S

DÜZ SADE SURVİVAL

gelırım