Rofleros kullanıcısının son içeriği

1. Rofleros

İstek Sıralaması sistemi

Eğer hala yardım istiyorsanız discord adresimi eklerseniz yardımcı olabilirim. Discord: bilmiom#9999
  2. Rofleros

Viplere özel komut

skin komutunun sadece viplerin kullanmasını istiyorsan skin eklentisinin permini gir vip grubuna skript ile ne alakası var? ben de bunu örnek olarak verdim (:
  3. Rofleros

İstek ölme ve öldürme skripti

bunun için skripte ihtiyacın yok tarayıcına minecraft placeholderapi yaz ve wikisine bak orada skriptsiz ölme ve öldürme verisi çıkar araştır, araştırmadan bir yerlere gelemezsin
  4. Rofleros

İstek Yardım Pls!

StackMob
  5. Rofleros

Tabelasız LeaderHeads | Yardım

ben yapmıştım sen yapamamışsın
  6. Rofleros

Durduk yere tps 0.0 civarlarına inip sunucu kitleniyor

CasualProtector adlı eklentiden dolayı olduğunu görüyorum leak kullanıyorsanız silin düzelecektir.
  7. Rofleros

Tabelasız LeaderHeads | Yardım

Bu komut için tabela' da istiyor. @BlazeNetwork sıralama yapacağın yerin mimarisini güzel yapıp tabelayı saklamayı deneyebilirsin tabela bu sayede gözükmez ben böyle yapmıştım.
  8. Rofleros

Çoklu metin taşı skripti istiyorum.

metin taşı skripti nedir bilmem skriptini atarsan yardımcı olurum
  9. Rofleros

blok oluşturmak

10. Rofleros

Yardım Gir çık yapınca lobiye bağlanmıyor

BungeeCord -> config.yml force_default_server: true
  11. Rofleros

Minecraft sunucu plugin paketleri ! Dunyada ble guzel plugin paketleri yok <3

abi tdk katletmişsiniz güvenesim gelmedi bb
  12. Rofleros

Minecraft Otomatik Sezon Sistemi (Geri sayımlı ve Hologramlı) | GELİŞMİŞ!

Selam, Bugün sizlere otomatik geri sayımlı hologramlı sezon sistemi yapımını göstereceğim. Bir kaç gün önce gördüm böyle bir konu fakat o kişinin yazdığı js gelişmiş değil sunucu sahiplerini uğraştırıyor her ay oraya yeni tarihi gireceksinde ohoho uzun iş. Ben ise daha kolay yolunu kodladım...
  13. Rofleros

Yardım TitleManager'ı düzenledikten sonra Tab ve Scoreboard gözükmüyor.

Sorduğun soru "Sizce sorunu nedir?" saçma bir soru o yüzden bu saçma soruya cevabımı şu şekilde veriyorum; error veriyordur (: Nasıl düzeltebilirim tarzı sorman gerekiyordu veya da logları atsaydın yardımcı olan birisi elbet çıkacaktı.
  14. Rofleros

SaberFaction türkçe lang.yml olan var mı?

Bende var fakat o kadar uğraş sonucu ücretsiz vermeyi planlamıyorum eğer düşünürseniz discord adresinizi verebilirsiniz.
  15. Rofleros

İstek Büyücü

saçma bir skript elmas kılıcı sildirip geri vermek falan. @SametGuven bunu kullanabilirsin.