Ptronst kullanıcısının son içeriği

1. P

Bilgisayarıma bir şey olurmu ?

Kardeş pc'ye format attılar zaten garantide 1 hafta snra belki gelir Kardeş ben pc'm gelince şarjı dolunca fişi geçicem %14 de otomatik olarak uyarı veriyor o zamanda takıcam öyle ömrü azalırmı ? Bi kardeş sorun çıkardıktan sonra başladı
  2. P

Bilgisayarıma bir şey olurmu ?

Arkadaşlar benim bilgisayarımı alalı 1 yıl oldu bilgisayarın bir sorunu yokdu ama bataryayı çıkararak kullanmaya başladım sorun oluştu bilgisayarın güç tuşuna basınca 5-10dk sonra açılıyor garantiye gitti pc' m bilgisayarımı alınca sorunlarım çoğalırmı ?. Marka:HP Özellikler: 8GB RAM İ5...
  3. P

%appdata% de mod klasörü yok

Bende Olmadı SPC denemiştim olmadı ayrıntılı bir video bulursan veya çekersen güzel olur.
  4. P

Özür Dilerim sürümü yazmayı unutmuşum hemen düzelticem Sürüm:1.6.2
  5. P

Arkadaşlar Başlıktaki gibi %appdata%'de mod klasörü yok hiç modlu oynamamıştım oynamak istiyorum eğer sizde varsa crack linkini özelden atar mısınız.Şimdiden teşekkür ederim.Sürüm:1.6.2
  6. P

Minecraft Açılmıyor V2

Beyler Pc'm şu an garantide geldikten sonra formatlı olur zaten onu sonra yüklerim yorumlarınız için teşekkürler. 500 GB hafızası var 250 simi ne doluydu diye hatırlıyorum
  7. P

Bilgisayarımı Açınca 5-10 dk sonra açılıyor

Beyler PC garantide Bataryada problem olmuş bataryayı çıkararak oynuyordum sonra oldu o problem
  8. P

Minecraft Hikayeleri - Steve'nin Sevdigi

Emeğine sağlıkda kolay olmuş :D
  9. P

Minecraft Açılmıyor V2

MB 1024 yazan yerimi diyorsun kardeşim ? Kardeşim olur güzel olur da 4 5 tane crack kullandım hepsindede açmadı Java görev yöneticisinde minecraft play tuşuna basınca gözüküyor sonra kayboluyor normalde minecraft açılınca java açılması lazım ondan mı oluyor bilemedim tek eğlencem o oyun S...
  10. P

Minecraft Açılmıyor V2

İlginiz için teşekkür ederim.Resimi atmama bile gerek kalmaz ama yinede atacağım.
  11. P

Minecraft Açılmıyor

12. P

Minecraft Açılmıyor

Silmiştim Minecraft Açılmıyor V2 de adamın biri söyledi onub indirdim fakat ondadamı sorunvar bilemedim :D
  13. P

Minecraft Açılmıyor V2

Denicem kardeşim teşekkürler
  14. P

Minecraft Açılmıyor V2

Kardeş Kullandığın (Crack)'li ise özelden link atarmısın ?
  15. P

Minecraft Açılmıyor V2

Arkadaşlar minecraft açılmıyor sürmüm:[1.6.2]/Crack güzel güzel oynuyordum fakat şu 2 gündür açamıyorum yardım ederseniz sevinirim.