pimes kullanıcısının son içeriği

1. pimes

AntikCraft.minecraft.to 7/24 Faction 1.7.2-1.7.4 Server

Kardeşim o Reklamları Ben Mi Atıyorum . Ben Susmadım Bana Burdan Klavye abiligi yapma kardeşim gel skype ekle spedteam gel ordan konusalım . Burdan beni banlatma.Gel ordan adamsan konus o reklamlarıda ben atmıyorum. Bizim reklamcılar atıyordur onlarada git ben serverlere atın demiyorum...
  2. pimes

Hocam yaş kaç senin bana klavye abiligi yapıyon ! gel skype spedteam ordan konus bakalım Neresini Beğenmediniz ? Sizin Görüşleriniz Bizim İçin Altın Değerindedir
  3. pimes

BySancakTR Siz Bizim SUNUCULARIMIZA REKLAMCI GÖNDERİP REKLAM YAPINCA İYİ BİZ YAPINCA KÖTÜ ! /Bizim Sunucumuz Sizi Mi Gerdi Arkadaşım / Gel Skype Ekle Konusalım Spedteam Ekle !
  4. pimes

Konu Günceldir .Konumuzu Hergün Güncellemekteyizdir.Hergün GÜNCEL TUTULMAKTADIR.GÜNCEL Sunucumuzda Rehber Alımları Başlamıştır.
  5. pimes

Rehber Alımı Vardır 16:00 Da
  6. pimes

Kardes Boya Derken Renkli YAZMA !
  7. pimes

Sunucumuz FACTİON Üzerinedir. 1.7.2 Ve 1.7.4 Arasi Tüm Sürümlerden Giris Destegi. Küfür Engelleyici Vip Alımlarda Mobil Ödeme Ve Paypal Ödeme Desteği. Minimum Lag Ve Çökme Sorunları Profosyenel Ekip , Profosyonel Pluginler Alımlarımız Vardır. AntikCraft.minecraft.to Sürüm...
  8. pimes

PLOTME Millet Birbirinin Arsasını Kırıyor Yardım ACİL !

TAMAM SORUN ÇÖZÜLDÜ HERKESE BİNBİR TEŞŞEKÜR EDERİM.
  9. pimes

Burda benim hatam yok :???ARKADASLAR KONU GÜNCEL ADAMLAR KIRIP KIRIP DURUYOR !ARKADASLAR YARDIM EDİN :(
  10. pimes

Bilmiyorum Bİ Açıklama Yapsanız ?
  11. pimes

Merhaba Arkadaslar PLOTME Millet Birbirinin Arsasını Kırıyor Yardım ACİL ! Su Sorunun Cevabını Verirseniz Çok Memnun Olacagım Simdiden Tesekkurler :)
  12. pimes

Faction Server Kurdum Fakat Oyuncular hiçbir Komut Kullanamıyor

Ne Alaka Şimdi Arkadaşım Lütfen Biri Yazılı Anlatım Yapabilirmi Koskoca Forum Lütfen !Konu Güncel Hala Sorunuma Çözüm Bulamadım !
  13. pimes

Arkadaşlar Fakat Viplik Satacagım ? :(
  14. pimes

Yaw arkadaslar siz yapcagınıza yazılı anlatım yaparmısınız lütfen !?