PederBeyMC kullanıcısının son içeriği

1. PederBeyMC

ALT-DEL | Grubumuza Yeni Aile Üyeleri Arıyoruz!

Küfürlü oda var ama hafif küfürler serbest ailevi küfür gibi şeyler yasak yine. Ailemizin rahat olmasını istiyoruz.
  2. PederBeyMC

ALT-DEL | Grubumuza Yeni Aile Üyeleri Arıyoruz!

Merhaba millet ! Eskiden ETS 2 şirket grubu olan Whells Lojistik artık bir aile grubu! Ailemize herkesi bekliyoruz. Hedefimiz büyük bir aile olup çeşit çeşit oyunlar oynayıp sohbetin dibine vurup yeni yeni arkadaşlıklar edinip hayatımıza renk katmak! Özelliklerimiz; *->Her oyun için ayrı...
  3. PederBeyMC

[Skript] Türkçe Event Listesi! [-1-]

Biliyorum ama daha çok açıklayıcı olsun diye yaptım.
  4. PederBeyMC

[Skript] Türkçe Event Listesi! [-1-]

Bu konu burada açılmıştı fakat sene 2014'de açılmış ben yenilikler açısından tekrar anlatmak istiyorum. Bir yerde hata yaptıysam söyleyin düzelteyim :) Skript Plugini İndirmek İçin= Skript At Time --Zamana göre çalışan event. *Örneğin; at 18:00 at 7am in "world" On Respawn --Oyuncu yeniden...
  5. PederBeyMC

Özel Mesaj Atma Skripti | PederBey

Biliyorum ama else kullanmayı pek sevmiyorum :D
  6. PederBeyMC

Event Skript'i Oluşturma ! | PederBey

Teşekkür ederim, hemen düzeltiyorum :)
  7. PederBeyMC

Özel Mesaj Atma Skripti | PederBey

__HAKKINDA__ 1-> Skript'i başka bir kişiden çalmadım. 2-> Benzer olabilir ki bu çok doğal bir şey farklı bir şey yapmak neredeyse imkansız. 3-> Ben sadece bu işe yeni başladım ve yeteneklerimi ölçmek istiyorum! 4-> Anlamadığınız veya yapamadığınız bir yer olursa mesaj atmaktan çekinmeyin :)...
  8. PederBeyMC

Event Skript'i Oluşturma ! | PederBey

__HAKKINDA__ 1-> Verilecek eşyaları ve gönderilecek mesajları değiştirebilirsiniz. 2-> Skript çalıntı değildir benzer olabilir.! 3-> Skriptte herhangi bir hata veya sizin anlamadığınız, yapamadığınız yer olursa mesaj atabilirsiniz. __KULLANIM__ 1-> Sunucu bulunan op yetkili herhangi biri...