parlak58 kullanıcısının son içeriği

1. P

Minecraft Premium Çekilişi

Merhaba arkadaşlar, elimde 2 adet minecraft premium hesap var ve bunların boş yere durmasından rahatsız oluyorum açıkcası bizde bir şey düşündük bir çekiliş yolu ile verelim dedik en adil yol bu çünkü o yüzden küçük şartlarımızı yerine getirerek çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz. Şartlar...
  2. P

Hascraft [Faction,PVP] mc.hascraft.com [1.7.x] YENIDEN

Güncel Server Online mc.hascraft.com
  3. P

IP Adresi: "mc.HasCraft.com" Versiyon: 1.7.2 +50 Online Size çoğu kişinin yapamadığı şeyleri vaad ediyoruz. Kısa ve kolay yol aramadan. Hiçbir şekilde (ç)alınmadan , Kendi emeğimizle yaptığımız dünyayı size sunuyoruz! "Bu Dünyada Hakk Yenilmez! Yedirilmez!" Bilgilerindirme Meslekleklerde...
  4. P

Henüz bir sorun görünmüyor dikkatli yazınız. mc.hascraft.comGüncel - Yeni İpler Eklenmiştir. mc.hascraft.org , mc.hascraft.net
  5. P

IP Adresi: "mc.HasCraft.com" Versiyon: 1.7.2 +50 Online Size çoğu kişinin yapamadığı şeyleri vaad ediyoruz. Kısa ve kolay yol aramadan. Hiçbir şekilde (ç)alınmadan , Kendi emeğimizle yaptığımız dünyayı size sunuyoruz! "Bu Dünyada Hakk Yenilmez! Yedirilmez!" Bilgilerindirme Meslekleklerde...
  6. P

Hascraft [Faction,PVP] mc.hascraft.com [1.7.x]

Modem reslemelisiniz.
  7. P

Adminlerimiz kontrol ediyor değerlendirilince bilgilendirilirsiniz :)
  8. P

EskiCag RPG l Tarım Lordlar Görevler Ticaret Sistemi l Kaleler lZindanlar

Katılım formu: Adınız : Semih Oyun içi adınız [EskiCaga uygun olmalı]Richard Altın kurala uyacakmısınız:Elbette Uyacağım Ortaçağ rpg oynadınızmı:Evet Oynadım Hangi mesleğe girmek istersiniz.Asker Hangi hanedana girmek istersiniz:Su Hanlığı yaşınız:17 Rpg ile ilgili bilgileriniz:Rol Yaparak...
  9. P

Skypeden gerekli desteği veriyoruz birde Hascraft açıldı koşun reklamlarını biz yapmıyoruz şahsi skypem : parlak581907
  10. P

Edit seti biz vermedik bir adminimiz hainlik yapıp herkese edit dağıtınca mecbur kaldık ne yapabiliriz bu durumda Viplere ayrıcalık olsaydı vipspd vipstr gibi komutları eklerdim ama herkes adil öyle bir şey yok ben acımam banlarımda vipleri sen bana ss ile durumunu anlatmazsan ben ne yapabilirim?
  11. P

Uğrayın bir deneyin :)
  12. P

Miselyum satışı yoktur.
  13. P

Girip bir denemelisiniz :)
  14. P

Skypeden yazarsanız yardımcı olabiliriz. Skype : parlak581907
  15. P

Girip bir denemelisiniz :) Serverimizdeki tek para kazanma yolu fiyatlarıda pek pahalı değil :)