Oyunmer kullanıcısının son içeriği

1. Oyunmer

kardeşim gel gösterim bendede var dızladım dc: Mert Ömer#7003

kardeşim gel gösterim bendede var dızladım dc: Mert Ömer#7003
  2. Oyunmer

(İSTEK) Ölünce SPEC olma

knk javadamı bilmiyon sen bana dc den ulaş ben bunu plugin yapam sana atarım ok? Dc: Mert Ömer先輩 #7003
  3. Oyunmer

KvasirNW yetkililerini arıyor!

ya böyle değince garip oldu dc mi vereyim oradan konuşur hallederiz dc: Mert Ömer#7003
  4. Oyunmer

KvasirNW yetkililerini arıyor!

ByWolves istersen ben olabilirim
  5. Oyunmer

Mjolnir Script V.1.2.4

ÇALIŞMIYO
  6. Oyunmer

Yardım Bu Skript Nasıl Çalışıyor ?

Knk ByNovem bu skripti verirken demiş nasıl çalışıyo bilmiyom sen bizemi soruyon ustadan aldın bize soruyon yani ama istiyosan ben bunu çözdüm :D
  7. Oyunmer

Minecraft Skript ile Hologram Yapımı

İyi de bunun bi canlı üstüne nasıl ekleyebilirim çünkü ben bişi yapıyom itemi atınca yere bi zırh askısının üstünde geliyo ama isimsiz ona isim eklicem
  8. Oyunmer

İstek ByNovem'in Mjolniri Gibi Kozmik Silah Yapabilecek Varmı????

Ya tabi ücretsiz bulman zor ama elimde var ben atayım sana hemmen sen bi silah adı belirle onu alma kodunu yaz bura en basiti al sana bendende beleş yaklaşık 10 skill on rightclick with a diamond axe: if name of tool is "&f&k000&b&f&k000": message "<Cyan>%name of the...
  9. Oyunmer

Yardım Artık gerek yok

Ezik Kurtu BENDE ZamanKıran var
  10. Oyunmer

-*+*-ByNovem'in {BUZ SALDIRISI} Skript-*+*- //ICE ATTACK\\

Cinax peki diğerlerine nasıl ulaşabilirim profilin gizli!
  11. Oyunmer

[REHBER] Skript ile CHESTCOMMANDS!

şakamı ?
  12. Oyunmer

Serverde Özel İtem Oluşturma Nasıl Yapılır

Durabilitye gerek yok skript ile yapılabilir bir texture pack yapıcaksın öönce mesela valorantı kodladın sağ tıklıyon packi indiriyo ve mesela bow la bi tabanca yaptım command /Pistol: give bow name "&6Pistol" on rightclick with a bow: if name of tool is "&6Pistol": player...