OyunCuYuzBizTR kullanıcısının son içeriği

1. OyunCuYuzBizTR

Benim modpackte beraber oynamak isteyen?

06:30 gibi kalkıyorum genelde spora gidiyorum.
  2. OyunCuYuzBizTR

SpringTechV9/19#9360 Discord adım bu
  3. OyunCuYuzBizTR

Betadan beri oynuyorum bu oyunu lanet bir bağımlılığı var. Yaş 20 eski youtube modlu minecraft videoları çekerdim youtube springtech gaming göz atıp kararını verirsin. [Modsuz zevk alınmıyor artık] Burak Can BAHAR ht tps://dis cord. gg/vPbk9m dipnot : Lag yoksa bilgisayarını kapatmaman lazım .d...
  4. OyunCuYuzBizTR

modlu veya normal survival oynayacak ekip arıyorum..

Yaş 19 Youtube bilgim var eskiden youtube üzerine modlu minecraft videoları çekiyordum sonradan bu işi bıraktım. Video etkinlikleri için yardımcı oyuncu olabilirim. eski youtube kanalım arbeko1 [SpringTech Gaming] diye geçer adı verdiğiniz Discord adresine ulaşamadım
  5. OyunCuYuzBizTR

STC - MC Faction 1.8 Server Açılmıştır

Piyasada çok fazla dolandırıcı ve hilekar insan var yapıtların hepsi kendime aittir tek başına bir sunucu yönetimi yapıt yapılımı bu kadar oluyor. Elden gelen budur ve sunucunun ilk günü olmasına rağmen gayet eğlenceli bir geceydi Saygılar. Konu Aktif Konu Aktif Konu Aktif
  6. OyunCuYuzBizTR

Çok aceleye getirdim Yorumunuz için teşekkürler
  7. OyunCuYuzBizTR

Server İp Adresi : STGMC.batihost.com Server Ram Miktarı 6GB Sizlerden Ricam Lütfen Sunucu ya Gelip "Alım Var Mı?" Diyerek Israrda bulunmayınız. Alımlar oyuncuları gözlemleyip kendimiz seçiyoruz. Tek başıma yaptığım bu faction serveri sizlerle oynamak için açıyorum. Sunucumuz da /Görev Bölümleri...
  8. OyunCuYuzBizTR

Parkur Plugini

Bildiğiniz üzere bazı serverlar parkur üzerine kurulu ben kendi serverime bunun minik versionunu yapmak istiyorum parkurda checkpoint ve suya düşünce checkpoint den devam etmesini istiyorum var mı bilindik bir plugin
  9. OyunCuYuzBizTR

Öyle Bakma Konuya Gir Kardeşim :)

yetki farketmez benim maksatım vakit öldürmek. yaptığım trafik kazasından dolayı evimdeyim. yeni server sorun yaratmaz aksine daha hoş olur.
  10. OyunCuYuzBizTR

Öyle Bakma Konuya Gir Kardeşim :)

Burak 19 Betadan beri minecraft oynuyorum 4 Normal Survival Sunucusu 1 Modlu Server yönetimi yaptım Uzun zamandır vakit geçireceğim bir şey arıyorum. Ortalama online sürem 8-10 Saat
  11. OyunCuYuzBizTR

Ufak Çaplı Sunucu Arıyorum

10 İla 20 Kişilik kapasitesi olan bir sunucu arıyorum böyle bilindik her girdiğinde aynı kişilerle karşılaşacağın bir sunucu böyle bir yer var mı ?
  12. OyunCuYuzBizTR

Kısa Süreli Eğlence

Eğlenmek kolayda anlamadığım şey plugini ne yapacaksın ? Sıradan survival da bile yanında biri olmasıyla hayal gücünün sınırlarını zorlaya bilirsin :D
  13. OyunCuYuzBizTR

Minecraft'ta Her türlü oyun oynarız

google url kısmına htt ps://Discord .gg /G6U tVDm boşlukları sil başarıyla giriş yaparsın.
  14. OyunCuYuzBizTR

Minecraft'ta Her türlü oyun oynarız

Ad:Burak Soyad:Bahar Yaş:20 Discord : *********/G6UtVDm -> bu kısmı Discord urlsine yapıştırın otomatik giriş yaparsınız