oomer66 kullanıcısının son içeriği

1. O

Yardım Minecraft Ekran Sorunu [Resimli]

O çözünürlük ayarlarını daha önce denedimde olmadı.Başka bir şey var sanki.Ekran kartından olsa daha önce normal olmazdı diye düşünüyorum.
  2. O

[BHYM]Youtube Kanalı 3000+ abone Alım Var

Ad: Emre Akin Yaş:19 Kaç yıldır minecraft oynuyorsun:3 Premium hesabın varmı: var Pluginlerden ne kadar anlarsın: İyi anlarım aynı zamanda programcıyım Skype Adresin: Skype kullanmıyorum.TeamSpeak3 kullanıyorum sanada tavsiye ederim.
  3. O

Sıkıntıdan Patlıyorum.Oynuyacak var mı?

Ben gelirimde Teamspeak falan indir mikrofonu aç o şekilde sabaha kadar bile oynarım sorun değil.
  4. O

Nasıl uzaklaştırıcam işteYokmu bilgisi olan?
  5. O

Adam gibi survival oynucak

Yok.Oynamıcam benim dediğim kriterlere uyanlar mesaj atsın sabaha kadar oynarız minecraft
  6. O

Adam gibi survival oynucak

Arkadaşlar Adam gibi survival oynucak gelsin ts3 programı üzerinden konuşacaz.Mikrofonu olursa iyi olur.Yaşım 19 benim yaşlarıma yakın biri gelirse daha iyi olur.
  7. O

Yine aynı hocam ekran küçük iken normalde tam ekran yapınca yine yakınlaştırıyor.Yokmu yardımcı olucak?
  8. O

http://i.hizliresim.com/wj4Vmn.png Arkadaşlar buyrun link.Resimde gördüğünüz gibi ekranım kılıcımı içine kaplıyacak kadar yakınlaşmış.Oynarken zorlanıyorum biraz.İlk başta böyle değildi sonra nasılsa oldu.Bunu nasıl düzeltirim?
  9. O

Böyle bir server

Arkadaşlar hani eskiden vardıya türk serverlerinde mesela köyler vardı her köyün içine istediğin bir yere ev falan kuruyordun.Warp falan yoktu o dönemlerde bence daha zevkliydi küçük küçük köylerde insanlar yaşıyordu.Bana şu an böyle bir server lazım acaba varmıdır?
  10. O

Minecraft Yakınlaştı

evet
  11. O

Minecraft Yakınlaştı

Yok kardeşim bak şimdi.Hani uzaktan biri geçiyordur minecrafta onu daha net görmek için yakınlaştırma özeleliği var işte bende o oldu geride alamadım.
  12. O

Minecraft Yakınlaştı

Yok ctrl değil hani mesela uzağı yakınlaştırmak için bir tuşa basarsınya ben galiba yanlışlıkla ona bastım biraz yakın gözüküyor şimdi bende.
  13. O

Minecraft Yakınlaştı

Arkadaşlar yanlışlıkla bir tuşa bastım minecraftta ekran yakınlaştı hangi tuşa bastığımı bilmiyorum nasıl düzeltirim?
  14. O

skin vs

Sağolasın kardeşim.Sorun çözülmüştür.
  15. O

skin vs

Arkadaşlar bugün minecraft aldım.Ama skin falan onlar nasıl oluyor nasıl yapılıyor hiçbir fikrim yok biri ayrıntılı anlatabilirmi acaba?