OffensiveMC kullanıcısının son içeriği

1. OffensiveMC

Durum Mesajı

Durum Mesajı
  2. OffensiveMC

xFallPvP Rehber Alımları

Adınız: Yusuf Soyadınız: Bozbuğa Yaşınız: 19 Skype adresiniz: qyusuf33 Mikrofonunuz var mı: Evet. Oyun içi isminiz: AlbatracZ Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 6 yıl (düzenlendi) Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): Tahminen 2 ay Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Sunucu...
  3. OffensiveMC

| OffensivePvP | Efsane Geri Döndü! | 7/24 | ONLINE | KÖYLÜ TİCARET | 1.7.x 1.8.x |

Bakın Sunucu Daha Beta Da Biz Normalde 3. Ayda Acmayı Planlıyordukki Bir eksiklerimizi Görmek Istedik Saolun Bize Yardım Ettiniz Eksiklerimizi Sizle Öğreniyoruz SUNUCU BAKIMDAN ÇIKTI BUGLAR VE LAG SORUNU GİDERİLDİ ÇAKMAK YAKILIYOR ARTIK!
  4. OffensiveMC

| OffensivePvP | Efsane Geri Döndü! | 7/24 | ONLINE | KÖYLÜ TİCARET | 1.7.x 1.8.x |

Ilk Önce Biz Kimiz? Biz Geçen Senedenberi Yani 2015 in Şubat Ayında Kurulan Ve Çok Sevilen PvP Sunucusuyuz Okul Vb Durumlardan Dolayı Sunucumuza Ara Verdik Ve Yeniden Karşınızdayız. Sizlere Daha Iyi Bir PvP Keyfi Ve Yenilik Sunmak Sadece 1 Şeye Bağlı Deyil Ve birçok Örneklerle Size Daha...
  5. OffensiveMC

IP Mc.KonyaCraft.Com | Hard Raid Factions | HungerGames | SkyWars | PvP | Emek Survival | Creative

MCMMO Tavsiye Ederim Olmassa Olmazıdır Hard Factionun. Ve Ayrıca Arsalar Olmamalı İnsanlar Evlerini Ormana Yapmalı Ki Bizde Patlatıp Raid Yapabilelim Sizce İyi Olmazmı? EDit: Yazmayı Unutmuştum
  6. OffensiveMC

|| OffensivePvP || PvP || Ticaret Sistemi || Kombo || 7/24 ONLINE ||

Hocam Seni Yeni Görüyorum KB Ama Tanımıyorum O yüzden Güvenmiyorum. :D
  7. OffensiveMC

Steve Kafası Admin Deyil Doğru Diyor Zaten Güvendiğim Kişileri Alırım!
  8. OffensiveMC

Hocam Şu bir Ben Kimsenin Sunucusuna Gitmem Gitsem Bile Reklam Yapmam. Ve ben O Reklamı üstüme almıyorum eğer cok ilgili admin vs kurucu olsaydılar Benle irtibata gecer olayı anlatırlardı Burada Bu Kargaşanın Anlamı Yok. Eğer Bana ulaşılıp sorunu direk cözme yolu varken bunu yapmanız Beni biraz...
  9. OffensiveMC

İlk Olarak O Modun yetkisi Alındı Teşekkür Ederim.! Sunucumuzda Reklamcı Yoktur Ve Asla Olmayacaktır Bu Bir Suclamadır Biz Asla Öyle Bir Şey Yapmayız Lütfen Bize Suc atmayın. Ilginiz Icin Teşekkür Ederim
  10. OffensiveMC

Kusura Bakmayın Ben biraz Sertim Bu Konularda. Kimse İlgilenmiyor Konusunda Biraz Sizle Hemfikirim Ama Okul Başlıyor Yeni Yetkililer Almam Lazım Yinede Teşekkürler.
  11. OffensiveMC

Yorumun Icin Teşekkür Ederim Ama bu tabirleri Kullanman Biraz Beni Kırdı. Kimse Kimseyi Boş Yere Banlamıyor Eğer Boş yere Banlandıysan Ban Itiraz Icin Skypem De Duyuru Geciyordu Ben Modları Güvenle Seciyorum Mod cevap vermeme sebebi oyunculara görünmeden Hileleri İzlemesidir. Sunucumuz a En...
  12. OffensiveMC

Sunucumuza Girilebiliyor .Minecraftını sil Öyle Giriş Yapabilirsin Sunucuya Yada İnternetinden Kaynaklıdır. FullPvP Sunucus Eklendi her şey Güncel +++Güncel Güncel ++