ömerf kullanıcısının son içeriği

1. ömerf

Minecraft adventure map

evet:zombi::creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::ecehver::çerçeve::epantolon::apantolon:dpantolon::demir::lav::tüy::yaprak::odun::jambon::log^::jambon::kbiftek:
  2. ömerf

Üzerinde Tam 6 Ay Uğraşılan Mcbasecraft Mapini Sizlere Hediye Ediyorum...

Koordinatlar yanlış gittiğimde hiçbir şey yoktu.
  3. ömerf

Yogscast Yog Olympics(Alıntıdır)

Sağol
  4. ömerf

Macera Mapı 5

Diğer maplarım baya uzun.Macera mapı 1,2,3 dene.
  5. ömerf

Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

Doğru dürüst bir silahım olmadığı için.Ayrıca sürekli ışınlanıyor.Sen olsan öldürebilir miydin?
  6. ömerf

Macera Mapı 3 Lütfen bir bakar mısınız?

Bu mapı yapalı baya uzun bir süre geçti.Ama doğduğun yerde önünde bir kapı var sonra ordan ilerle asansörden sonra yukarda şalteri bul kapıyı aç.(2 tana kapı var orda).
  7. ömerf

Serverimde Herkes Benim Kullandığım Skinde ,bu Sorunu Nasıl Çözebilirim?

Benim kullandığım skin assasin's creed skini.Ama arkadaşımın kullandığı skin normal Steve skini.Benim serverimde onun da skini benimkinin aynısı. Üstelik yeni bir skin de kullanmıyor.Bir de herkesin skini benimkiyle aynıyken bir arkadaşımın ki farklı bu da var. Teşekkür ederim.
  8. ömerf

Serverimde Herkes Benim Kullandığım Skinde ,bu Sorunu Nasıl Çözebilirim?

Merhaba arkadaşlar,arkadaşlarımla kendi serverimde oynuyorum ama bütün hepsi benim kullandığım skinde. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  9. ömerf

Millet Yogscast yine serverde bu sefer bukkit serverde kesinlikle girmenizi tavsiye ediyorum. Ağ adı:Yogscast-olympics Şifre:123 IP:5.94.152.71 Düzenle diye bir seçenek var ordan ayarla.
  10. ömerf

[Bukkit][1.2.5][%90 Türkçe!] Simple Region Market(Otomatik arsa satın alma]

Bende bu plugini arıyordum.Ancak nasıl kullanılır bilmiyorum.İnternette aradım ama bulamadım.Lütfen anlatabilir misiniz?
  11. ömerf

Servere de koydum zaten ama kimse gelmedi 1 kişi geldi sinirlendim sildim ağı.Yeni bir server kurdum istersen gel. Ağ adı:Bymincraft3 Şifre :123 IP :5.94.152.71
  12. ömerf

Herobrine'nin geldiğini nasıl anlarsın?(yardım amaçlı)

Bazı arkadaşlar herobrineyi istemiyor.Çok normal ve ''ben herobrineyi görmek istemiyorum'' diyorsanız anlattıklarım size faydalı olacaktır. Barışçıl moda hemen alabilmeniz için dediğim belirtiler size zaman kazandıracaktır.Belirtiler: 1-Cam.Bazı yerlerde cam oluyor. 2-TNT.Bazı yerlerde aktif...
  13. ömerf

Single Playerdaki adam.

Adam nasıl biriydi? Gözleri beyaz mıydı?