nero56 kullanıcısının son içeriği

1. N

SAVE İLE İLGİLİ YARDIM!!

http://www.mediafire.com/download/gis7pxm7itwkkoe/Videoyun(2).zip buyur kardeş http://www.atlauncher.com/pack/SkyFactory buda map downloaddaki server şeyi
  2. N

SAVE İLE İLGİLİ YARDIM!!

hangi sürüm oldguunu nerden anlıcam ki
  3. N

SAVE İLE İLGİLİ YARDIM!!

Ya mesela videoyunun skyfactory yi indirince modlarıla ilgili her şey gidiyor
  4. N

SAVE İLE İLGİLİ YARDIM!!

Ben bi yerden save indiriyorum açıyorum fakat mapta modla ilgili her şey yokoluyor nasıl yapıcam lütfen yardım
  5. N

[ModenCraft-FactionWars] Yetkili alimlari. Mod Rehber Builder Reklamci

Ad=efe Soyad=özen Builder Rehber Mod Reklamci Mod Builder istiyosan 1 build Skype=efeozen555 Nick=Valkar Tecrübe=8 mod 3 builder 4 admin 4 rehber Neler biliyorsun= Wg wede %95 bilgiliyim gerekli pluginleri bilirim
  6. N

Kardeş beni skype eklemişşin kabul ettim şimdi bakabilirmisin

Kardeş beni skype eklemişşin kabul ettim şimdi bakabilirmisin
  7. N

NorthTekkit - Alımlar Başladı !

Ad : efe Soyad: özen Yaş :14 Skype : efeozen555 Tekkit hakkında bilginiz : 1-2 kez oynamşlgm vardır
  8. N

*yetkili Admin,mod Alımları Başlamıştır*

İsim: [Zorunlu]efe Soyisim: [Zorunlu Değil] Skype: [Zorunlu]efeozen555 Yaş: [Zorunlu]14 Wg,We Yeteneği : [Zorunlu]%97 Bir Warpı Kıran Birisini Görürseniz Ne Yaparsınız ! İlk uyarı amaçlı kicklerim Sonra devam ederse jail atarm 2-3dk
  9. N

*yetkili Admin,mod Alımları Başlamıştır*

Örnek Form: İsim: [Zorunlu]efe Soyisim: [Zorunlu Değil] Skype: [Zorunlu]efeozen555 Yaş: [Zorunlu]14 Wg,We Yeteneği : [Zorunlu]%97 Bir Warpı Kıran Birisini Görürseniz Ne Yaparsınız ! İlk uyarı amaçlı kicklerim Sonra devam ederse jail atarm 2-3dk
  10. N

Yepyeni 0 Lag Anadolu Craft İle Aranizdayiz İp İçerde.

Alımlar ne zaman açılır
  11. N

Etş-craft Yetkili Alımları

Ad:efe Soyadı: özen Kaç yıldır oynuyorsun: 2 yıldır Kodlar hakkında bilgi: /region define arsaismi //expand vert //set Online süresi: 4 saat haftasonu 7 Ek bilgi: çokça swde görev yaptım
  12. N

Etş-craft Yetkili Alımları

Ad:efe Soyadı: özen Kaç yıldır oynuyorsun: 2 yıldır Kodlar hakkında bilgi: /region define arsaismi //expand vert //set Online süresi: 4 saat haftasonu 7 Ek bilgi: çokça swde görev yaptım