NecipCan999 kullanıcısının son içeriği

1. NecipCan999

NİTRADO Artık TÜRKİYE'de

Server açtim kaliteli baya..
  2. NecipCan999

Beklenen Minecraft Gift Code Çekilişi! - www.ayakkabi.al [Sonlandı]

Fikrim : Yeni mesaj atan mesaj sayisi 10-15 olanlari eklemeyin yarısmaya dahil etmeyin lütfen Mesaj Sayisi En (fazla) 50 50 olmasinin nedeni adil bir yarışma olması için ! Olabilir Nedeni ise yeni yeni hesap kuruyorlar sonrada hep yarismaya 1 canlı 5 hesaptan katılıyor .. kazanma oranı...
  3. NecipCan999

/pl yazınca çıkan yazıyı değiştirmek?

Komut engeleme ile tamamını engeleyebilirsin.
  4. NecipCan999

Birtürlü bulamadım kıvamı.. oyuncuların istedigi bir server..

Düşünceniz, yorumun için teşekürler.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler.. Güzel yorumlarınız için teşekürler, Oylama yapınız Beyler&Bayanlar Hepinizi Bekliyorum.
  5. NecipCan999

Haklısınız.. çok haklı.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler.. Paint :D Düşünceniz, yorumun için teşekürler.. Ne yapalım birader.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler..
  6. NecipCan999

Kanama Skripti v0.1 | İlk Skriptim

Ellerine sağlık *
  7. NecipCan999

Malesef, Sadece Survival üzerine bilgiliyim.. bence sıktı normal klasik sunucular dedigin gibi %100 Survival iyi gibime geliyor, bir kaç eklenti eklerim ohh mis. Pvp & Survival Üzerine açaçağım.. Bu değerli yorumun için çok teşekür ediyorum.. FTP Filan biliyorum, Mysql,Php ilgilenmedigim...
  8. NecipCan999

Merhaba arkadaşlar başlıkta dedigim gibi Birtürlü bulamadım kıvamı.. oyuncuların istedigi bir server.. nasıl istiyorsunuz.. Survival server ile ilgili nasıl bir server olmalidir ? Nasil sizi tatmin eder sizi bir survival server ? 1. Evet Bu ... Bunu Aç.. => %100 Survival vardır Warp...
  9. NecipCan999

Yepyeni Bir Oyun: TrionWorld | Trove | [ Giriş Sırası Sorunu Çözüldü! ]

Grafiklere bakarak ilk algıladıgım oyun Minecraft, ve birkele oynadım çok süperdi diyebilirim.. fakat şu an grafiklere göre algılamıyorum artık ta sadece düşüncemdir.. grafikler biraz daha iyi olabilirdi en azından minecraft texture packlari falan gibi vb..
  10. NecipCan999

Yepyeni Bir Oyun: TrionWorld | Trove | [ Giriş Sırası Sorunu Çözüldü! ]

Grafikler berbat.. Minecraft Grafikleri bile bundan iyi ...
  11. NecipCan999

İlk defa bir sevincimi sizinle paylaşacagım..

Çabucak geçer inşALLAH :)
  12. NecipCan999

İlk defa bir sevincimi sizinle paylaşacagım..

Haaa evet :D 70 alsan geçersin baraj 70 kardeşim :D bende merak ettim şimdi senin alacagın notu :D