NeaxRoven kullanıcısının son içeriği

1. NeaxRoven

Gta 4 - Minecraft Videoları Youtube Channel

Evet arkadaşlar yeni bir youtube kanalı oluşturdum. Kanalımda GTA - Minecraft videoları var. Şimdilik 2 seri var. Başka oyunlar çekmeyi düşünüyorum neyse lafı fazla uzatmadan video linklerini atayım. Minecraft Bölüm 1 : Minecraft Bölüm 2 : GTA 4 Bölüm 1 : GTA 4 Bölüm 2 : GTA 4 Bölüm 3 ...
  2. NeaxRoven

Youtube Gameplay Channel

Herkese merhaba arkadaşlar. Ben Batın.. Youtube'da yeni bir kanal oluşturdum. Şuanlık kanalımda 2 seri bulunuyor. GTA 4 ve MİNECRAFT.. Minecraft 2 bölüm. 3. Bölümü editliyorum şu an. GTA 3 Bölüm yüklü 1 bölümde birazdan editleyecem. Arkadaşlar kanalıma abone olursanız çok sevinirim. Videolarımı...
  3. NeaxRoven

Minecraft - GTA 4 Bölüm 1-2

Evet arkadaşlar yeni bir youtube kanalı açtım. 4 Adet videom var GTA 4 ve Minecraft şu anlık 2 seriye devam edeceğim çünkü daha fazla seri olduğunda kafam karışıyor. Neyse kanalımın ve videoların linkini atayım. Abone olursanız videolarımı beğenirseniz üstüne üstlük bir de yorum yaparsanız çok...
  4. NeaxRoven

Youtube Oyun Channel İlk video

Evet arkadaşlar youtube'da yeni bir kanal açtım. Oyun videoları çekiyorum. Daha 1 video yükledim. Günde 1 ya da 2 video yüklemeyi düşünüyorum. Tabii önce videoyu çekmem lazım. Videolarımı beğenirseniz ve üstüne abone olursanız gerçekten çok sevinirim. Yorumlara istediğiniz yazabilirsiniz (küfür...
  5. NeaxRoven

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız: NeaxRoven *Sadece Gerçek Adınız: Batın *Yaşınız: 15 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz: 2 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz: Fare Düşmanı , Köfteist Köfte , Bf Chicken Gamers , Murat Abi Gf , Teorik Redstonecu *Modlu Mc Oynuyormusunuz : Evet...
  6. NeaxRoven

Minecraft │ Walkaway Adv Map │ Yürü Yürüyebildiğin Kadar... | >> Tam Sürüm İndir! <<

en alta command-block = enabled ekle yanlış olabilir ama böyle bir şeydi
  7. NeaxRoven

Minecraft │ Walkaway Adv Map │ Yürü Yürüyebildiğin Kadar... | >> Tam Sürüm İndir! <<

120 Lw Var Hatta 120,2 Bottle Of Enchant ile :D
  8. NeaxRoven

The Last Man Adv. + Surv.

Sağolun zaten map daha beta aşamasında yeni bilgisayar aldım ve şimdi işlerime daha hızlı devam edebileceğim. :)
  9. NeaxRoven

The Last Man Adv. + Surv.

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır üzerinde çalıştığım mapimin demosunu paylaşmaya karar verdim. Normalde 1-3 Kişi oynanıyor ancak diğer kişileri MCEdit ile ekleyeceğim. Şimdilik beta-demo tarzında bir map oldu. Tek kişi olarak yaptım mapi. Dizayn vs. Tamamen bana aittir. İsterseniz nasıl aklıma...
  10. NeaxRoven

[SORU] Hopper

tuzak kancasındaki string buz üstündenmi geçmesi gerekiyor ?
  11. NeaxRoven

[SORU] Hopper

anlamadım açıkcası biraz daha açık anlatabilirmisin :)
  12. NeaxRoven

[SORU] Hopper

Demin tekrar denedin repeater koymadım en fazla 23 tane atınca iron door açılıyor.artık deneme yanılma olarak yapmaya çalışacağım :)