NavronGame kullanıcısının son içeriği

1. NavronGame

Yaşamak?

Yaşamak?
  2. NavronGame

MC.SOULCRAFT.NETWORK > +200 Online > Emek Skyblock & Yakında Tekblok

Ezik demek hangi kuralınızda ban sebebi? Aşşağlayıcı ve yanlış konuşmuş olabilirim ama bu rekabet adı altında denmiş bir şey ve oyun içerisinde kullanılmış bir şey... Gerçek hayatında adama ezik demedim ve böyle de düşünmedim. Adam da bana hakaret etti buna engel olunmadı? aşşağlamak sadece ezik...
  3. NavronGame

MC.SOULCRAFT.NETWORK > +200 Online > Emek Skyblock & Yakında Tekblok

Sunucu çok kısıtlayıcı nether ve end açık değil blokları markette satılmıyor. Ayrıca sunucunun ekonomisi rezalet para yatırmadan adam gibi gelişemezsiniz. Para yatırıp 3 günde 1 yıllık oyuncuyu geçebilirsiniz 2x gibi saçma sapan etkinlik sayesinde 50 kredi yatıran bir insanın 100 kredisi oluyor...
  4. NavronGame

Yardım TAB; Clan sıralama sorunu

Nasıl yapacağım?
  5. NavronGame

Yardım TAB; Clan sıralama sorunu

Merhaba forum üyeleri, Clans plugini kullanıyorum ve bunuda tab'a yansıtıyorum. Böyle bir sorun var mesela iiTeamM klanındaki üyelerin alt alta sıralanmasını istiyorum tabda karışık olmaması adına acaba bunu yapmanın bir yolu varmı? klanları nasıl alt alta sıralıyabilirim TAB plugininde? Not...
  6. NavronGame

Yardım Tps Sorunu

Sanırım sunucunuz optimizeli değil internetten optimizasyon yapma videoları izleyerek optimizasyonları yapın veya hiç uğraşmada ücret ödeyerek yaptırabilirsiniz.
  7. NavronGame

Minecraf bir oyuncuyu çoklu görme

1.15.1 sunucu ilk 'lerde böyle değildi alakası yok onla pluginlerde filan olabilirim ve Onla alakası yok standart surum1.15.1 önceden böyle değildi sonradan böyle oldu pl lerle alakası olabilirmi?
  8. NavronGame

Minecraf bir oyuncuyu çoklu görme

Merhaba aşşagıdaki resimdede görüldüğü gibi oyuncular bir birini böyle görüyor ama kendi kendilerini çoklu görmüyor lag yok serverde bunu nasıl çözebiliriz?
  9. NavronGame

Yardım Minecraft yatak sorunu 1 kişi yatınca sabah olma sorunu

Herkese Merhaba, sunucumda daha öncelerden hiç karşılaşmadığım bir sorunla karşılaştım sorun serverde 100 kişi bile olsa 1 kişi yatınca sabah oluyor baktım bu skriptle alakalı değil sunucumda survival olduğu için bu sorun olmaması gerekiyor doğal olarak ve yatmayla alakalı plugin filanda...
  10. NavronGame

NavronGame 1.14.4 Emek Survival Sunucusu | oylama sk, skin, açık arttırma, economy, spawner kırma, meslek, renkli tabela ÇOK DAHA FAZLASI BU SUNUCUDA!

Sunucuyu daha iyi hale getirmek adına büyük bir bakım yapmaktayız. En kısa sürede 0 lag deneyimiyle aktif olacaktır beklemede kalın :)..
  11. NavronGame

ücretli sıfır Survival plugin paketi yapacak birisi aranıyor

Merhaba, discorddan iletişime geçer misiniz. Ferhat Gırlangıç#9470
  12. NavronGame

ücretli sıfır Survival plugin paketi yapacak birisi aranıyor

insanlara sevebileceği bol içerikli isteyeceğimiz gibi sıfır plugin paketi yapacak birisini arıyoruz (ücretli) sunucumuz 1.14.4'dür şuanda kullandığımız bize ait plugin paketi var çok lag yapması ve optimize olmaması sebebiyle değiştirmeye karar verdik. Yaptığı pakette +50 onlinede 0 lagsız...
  13. NavronGame

NavronGame 1.14.4 Emek Survival Sunucusu | oylama sk, skin, açık arttırma, economy, spawner kırma, meslek, renkli tabela ÇOK DAHA FAZLASI BU SUNUCUDA!

Sormamda sakınca yoksa kopyala yapıştır olan hangi plugindir? bize navron.oyna.tc den ulaşırmısınız bu konu hakkında konuşmak istiyorumda...