MrBael_1 kullanıcısının son içeriği

1. MrBael_1

RealityMC En İyisi! | Personel Arıyor!

Kısa bir zamanda açılacak olan RealityMC Personel arıyor, bize bu serüvende kalıcı arkadaşlık edebilecek bilgi personeller arıyoruz! Sunucu konusu HUB olan 1 ay gibi kısa bir sürede açılacaktır. Kapsamlı bir sunucu olacağından çok sevilmesini umuyoruz. Yetkili, Builder, Rehber ve dahası...
  2. MrBael_1

Admin / Developer Arayan İçeri (ben Timur değilim)

Merhaba, ben Utku 18 yaşındayım. Büyük olmasada sunucular geliştirim açarım. Bir projede yer almak isterim, sistemli ve gelişmiş bir sunucu kurma ve dahası bilgiye sahibim. Sunucu yönetimi konusunda baya bir geliştim, adaletim ile saygım ile ciddiyetim ile yetkimi en üst düzeyde yaparım, beni...
  3. MrBael_1

Ekip ve Ortak Alımları Başladı | Efsun TOWNY

başvuraya kaç gibi bakılır
  4. MrBael_1

Manestia Network Yetkili Alımları Aktif!!!

MrBael#2223 ekleyebilir misiniz
  5. MrBael_1

Unnmd Global > Yetkili Alımı Yapıyor...

Unnmd Global sunucumuz için yetkili alımı yapıyoruz, sunucumuzda farklı dinden ve farklı dilden insanlar vardır. Bu tarz şeylerde lütfen anlayışlı olunuz. Sunucumuz global açılacak özel sistemli bir sunucudur. Sohbet ile ilgilenecek bir ingilizce bilginiz olması gerekir. Sohbet hariç çeviri...
  6. MrBael_1

Unnmd Global Yetkili Alımı > ÇEVİRİ SİSTEMİ

Unnmd Global sunucumuz için yetkili alımı yapıyoruz, sunucumuzda farklı dinden ve farklı dilden insanlar vardır. Bu tarz şeylerde lütfen anlayışlı olunuz. Sunucumuz global açılacak özel sistemli bir sunucudur. Sohbet ile ilgilenecek bir ingilizce bilginiz olması gerekir. Sohbet hariç çeviri...
  7. MrBael_1

Unnmd Global Yetkili > ALIMI

8. MrBael_1

EightCraft Yetkili alımları : Rehber + developer Pluginer lazım

MrBael#0001 lütfen arkadaşlık isteğini kabul edin.
  9. MrBael_1

UnionNetwork yetkililerini arıyor

MrBael#0001 ekleyebilir misiniz
  10. MrBael_1

NOOBLAND-ONLİNE Yurtdışı sunucusuna yetkili aramaktayız

MrBael#0001 arkadaşlık isteğini lütfen kabul edin
  11. MrBael_1

Z Gezgin Towny Z Reklam Ekibi ve Yetkili Aranıyor

MrBael#0001 isteği kabul eder misiniz?
  12. MrBael_1

Arga Network Moderatör Alımı Yapıyor!

* Arga Network hergün gelişmekte olan bir sunucudur, bu yolda ekip arkadaşları arıyoruz. Sizde Bize Katılın! * İstediğimiz şartları sağlayan her kimse başvuru yapabilir, istediğimiz şartlar karşılayamanların başvuruların direk Red edilecektir. * Discord: MrBael#9405