Menaceberkan kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Oyuncuyu takip eden blok

Merhabalar ben bir skript yazdım skript oyunucuyu tam arkasından takip ediyor fakat oyuncu döndüğünde oyuncuyu arkadaki yaptığım bloklar dönmüyor oyuncu döndüğünde onlarında dönmesini istiyorum ne eklemem gerekiyor koda behind denedim olmadı 1.8 sunucum
  2. M

Yardım SuperiorSkyblock2 Ada değiştirme

Selamlar superiorskyblock2 kullanıyorum fakat kaydettiğim schematic’i kullanamıyorum internette araştırdım hiçbir sonuç bulamadım lütfen biri yardım edebilir mi
  3. M

Yardım Minecraft java hatası

tüm javaları silip minecraft for java yazıp internete onu indirdim arkasından youtubeden java open.gl dosyası indirdim onu hem .minecraft a hem runtimenin bin dosyasına attım hemde javanın bin doyasına attım sorunum düzeldi
  4. M

Yardım Minecraft java hatası

Merhaba javayı silip tekrar yükledim benim pc çok eski ve 32 bit ve nedensiz şekilde team extreme launcherden minecraft açıyor sadece ve java silip tekrar yükleyince minecraft crash veriyor yardım edebilecek birisi var mı lütfen
  5. M

Yardım skript hatası alıyorum

şimdi ben kılıçla birine sol tıkladığında yani vurduğunda aktif olmasını istiyorum yani on leftclick: ama diyor ki leftclick ile zaten atak yapıyorsun hata veriyor
  6. M

Yardım skript hatası alıyorum

Selam dostlar merhabalar herkese, ben bugün bir skript kodladım her şey hazır skripte amacım bir oyuncuya yaptığım özel kılıçla vurulunca hasar yiyen kişinin %8 şansla yavaşlatma etkisi vermesi gerekiyor fakat on leftclick with diamond sword on a player komudu yazınca hata veriyor 1.8.8 sunucu...
  7. M

Yardım Deluxemenu plugininde /vipefekt eklemek istiyorum

@BalonTR komut çalıştırmıyor ve ben permission eklemek istiyorum öyle herkes kullanmasın onu nasıl eklicem
  8. M

Yardım Deluxemenu plugininde /vipefekt eklemek istiyorum

Selamlar iyi günler öncelikle, Arkadaşlar sunucum için deluxemenu kullanıyorum vipler için özel bir menu oluşturmak istiyorum /vipefekt yazdıklarından iksirler olucak ve o iksirlere bastıklarında efektlerini alabilcekler ama örneğin sunucumdaki vip üyeliğe göre bu sürenin uzamasını istiyorum...