MegaPlay kullanıcısının son içeriği

1. MegaPlay

[SkGeometry] Yardım Çalışmıyor :/

Bu arada dikkatimden kaçmış evet SkQuery 3.22.1 gerekiyor. Ben SkqGeometry'nin içinden kod çekerek yapmıştım o yüzden çalışıyor dedim, pardon ^^
  2. MegaPlay

[SkGeometry] Yardım Çalışmıyor :/

Benim de skript ve skquery sürümlerim aynı. Ama bende çalışıyor. İstersen bir de benim dosyalarımı dene: İNDİR VİRÜSTOTAL
  3. MegaPlay

Local Variables

Konu günceldir.Güncel! :D
  4. MegaPlay

Local Variables

Subroutine ve fonksiyonlar ile denedim. Sonuç yok. function efekt(o: player , e: particletypes): spawn 1 of particle {_e} at location of {_o} command /deneme: trigger: access "efekt" from "%player%" and "flame" sub "efekt": set {_efekt} to "%parameter 1%" parsed as...
  5. MegaPlay

Olum bi sussana :'( http://prntscr.com/806enz

Olum bi sussana :'( http://prntscr.com/806enz
  6. MegaPlay

Local Variables

'player' is not an item stack hatası veriyor.
  7. MegaPlay

Local Variables

Denedim çalışmıyor.
  8. MegaPlay

Local Variables

@Rosenrot @RepublicanSensei
  9. MegaPlay

Local Variables

Onunla alakalı bir durum değil. Zaten particle yazmazsam mob spawnlama olarak geçer.
  10. MegaPlay

Local Variables

Selam dostlar, Skript'te particle efekt ile ilgili denemeler yaparken bir problemle karşılaştım, 2 gündür araştırıyorum ancak bir sonuca ulaşamayınca konu açmaya karar verdim. Sorun şu ki, bir particle ismini local variable'ye kaydedip particle spawnlayamıyoruz. Çalışması için direkt olarak...
  11. MegaPlay

Format sonrası kurduğunuz programlar neler ?

Chrome, Notepad++, Skype, Vegas Pro 11.0, Photoshop CS6, Mirillis Action, Eclipse, Sibelius 6, Synthesia, Finale 2014, Internet Download Manager, Winrar, JD GUI, Origin, Steam, AIDA 64, uTorrent, TeamSpeak 3, Unlocker, TeamViewer
  12. MegaPlay

Çözüldü

than run kısmını then run olarak değiştir.
  13. MegaPlay

Creative Akademi Sunucusu| Ronin Mimar Takımı| Mimariyi Yeniden Tanımlıyoruz!

Sunucunun kendi kendine kapanması sorunu çözülmüştür. Sunucuya giriş yapabilirsiniz. Teşekkürler @CmJustice
  14. MegaPlay

skript plus

Yanlış bilgi vermeyelim. SkriptPlus ve SkQuery birbirinden farklı addonlar.
  15. MegaPlay

Ronin Build Team

Ronin Build Team