Marquee kullanıcısının son içeriği

1. M

MP K.A.S.A SC Serimiz.

Merhabalar ben Marquee. Youtube'de yeni biriyim. Kanalımda 30 video olmasında rağmen 58 abonem var(Onlara burdan selamlar ve teşekkürler). Arkadaşım ile K.A.S.A Softcore serisine başladık. Umarım videolarımız hoşunuza gider. İyi seyirler. Hoşunuza giderse abone olmayı unutmayın... Bu arada günde...
  2. M

Kayracraft Multiplayer Yeni Seri

Teşekkürler Salih Abi.
  3. M

Bilgisayar İslemcim Cok İyi Fakat Minecraft Kasiyor Yardim

Büyük ihtimalle minecraft İntel'in ekran kartı tarafındn açılıyor. Nvida nın panelinden nvidayı aktif edip performans moduna getirmeyi dene.
  4. M

Dexter Gaming Youtube Kanalım / Günde 2 Video

Bilgisayarım son çıkanlardan. Alalı 1 ay olmadı. Maalesef ki jacklar 4 lü. Yani kulaklık ve mikrofon birleşik biçimde yani tek çıkış var. Aparatı bulabilirsem mikrofonda kullanacağım. Teşekkürler.
  5. M

Kayracraft Multiplayer Yeni Seri

Xeonen Salih Abi'nin hazırlamış olduğu mod paketinde yeni serim başladı. Teşekkürler Salih abi. Birde videolarda sorun olursa seriyi iptal edebilirim.
  6. M

Dexter Gaming Youtube Kanalım / Günde 2 Video

Evet yeni bir kanal açtım ve sizlere ağırlıklı minecraft olmak üzere oyun videoları çekmek istiyorum. Siz izleyicilerim varken bende buradayım. Kanal'a git Bazı videolar
  7. M

Nitrado'da Kasa Nasıl kurabilirim

Bir video hazırlıyorum maalesef mikrofonumda sorun var.
  8. M

K.A.S.A. Dünyalarınız

Java'nı 64 bite güncellemeyi denermisin?
  9. M

K.A.S.A. Dünyalarınız

Elbette skype ekle: marqueel
  10. M

K.A.S.A. Dünyalarınız

Aslında K.A.S.A'nın bir açılımı var oda şudur: Köfte Aslında Salihin AmcasıBenim ve ortağımın K.A.S.A SoftCore dünyamız. Daha 1 saat önce basladik dekorasyon benim. Madenler onun eseri.
  11. M

K.A.S.A SoftCore'u Nitrado'ya Kurmak

Vaaay Sağol Süpersin Köfte Abi. Seni sonsuza kadar izlemeye devam edeceğim (Şaka şaka sen videoyu bırakıncaya kadar :))
  12. M

[SMP] Ne Anlama Geliyor Gençler :D

Açılımı SurvivalMultiPlayer gibi bişeydi
  13. M

Peki anlatmanız mümkün mü? Teşekkürler.
  14. M

Evet, öncelikle K.A.S.A Çok hoşuma gitti çok güzel modlardan oluşuyor. Fakat kısa ve öz olarak K.A.S.A SoftCore'u Nitrado Serverime kurmam mümkün mü? Şimdiden teşekkürler...
  15. M

Feed The Beast Unlashed v1.1.7 oynayacak gelsin server hazır.

Gelmek isteyenler için Hamachi Ağı: MarqueeServer Hamachi Şifresi: 123 İp: 25.86.198.12