Manyak228 kullanıcısının son içeriği

1. Manyak228

Saha rakip geliyo mert

Saha rakip geliyo mert
  2. Manyak228

Ayıcık Skini [Kalite]

o kadar uraşımda yaptığım bu skini normalde 5 tlye satıyodum ve acil para gerekti zaten gelen para 3 kuruş bile değil 3 kuruşun bile laf ediyorsan kapatırım konuyu 5 tlye satmaya devam ederim
  3. Manyak228

Ayıcık Skini [Kalite]

Benim Çok uzun Süredir Kulandığım Bir Skin Ve çok da beğeniyorum Kullanmak İsterseniz Link Burada link:
  4. Manyak228

[HERGELEMAN]TÜRKİYEDE TEK EDİTPVP PLUGİN PAKETİ !

eklenti paket isim: Güzel Eklenti Paketi: Mükemmel Map: Videoda var dosyada yok Değerlendirme: Eklenti Paketini çok beğendim video filanda koşmuusun fotoraf seçimin ve tasarımım güzel ama video sadece mapi gösterip vermemek kötü olmuş 75/100
  5. Manyak228

Bana Texture pack yapacak (Detaylı bilgi içerde)

Meraba arkadaşlar benim istediklerimi yapan olursa paypaldan 10tl atıcam ama bayağa detaylı yaptırıcam yapamayanlara para vermem burdan mesaj olarak ulaşın
  6. Manyak228

TechnicCraft.nitrado.net | Özelleştirilmiş plugin paketi | yeni faction deniyimi | Nitrado.Net

############################### <TecnicCraft Faction PvP Krallığı > ########################### || Server IP : TechnicCraft.nitrado.net|| || Server IP : TechnicCraft.nitrado.net|| || Sürüm : 1.7.2 - 1.7.4 - 1.7.5 || || Kapasite : 32 SLOT || || Ram : 4 GB || ###############################...