Life Hunter kullanıcısının son içeriği

1. L

Minibüstekini karıştırma lan

Minibüstekini karıştırma lan
  2. L

Harry Potter ve lanetli çocuk

Harry Potter aşırı overrated bir seri. Piyasada çok daha kaliteli olan ama HP kadar isim yapamamış seriler var,üzücü...
  3. L

Kim o gözlerindeki yabancı?

Kim o gözlerindeki yabancı?
  4. L

Ve pp %100 reel ve organiktir

Ve pp %100 reel ve organiktir
  5. L

Doğum günü 3 ağustosta olum

Doğum günü 3 ağustosta olum
  6. L

Tanışalım Mı?

"Tanışalım mı?" nedir olum? Uzun süre uzaktan kesilen kızın yanına gidip söylenen bir şeydir bu.(Ki uzun süre kestiğin kıza asla bunu deme yoksa yalan olursun)
  7. L

akıl almaz toplama işlemi

Bende bazen nesneleri sayarken saymaya hangi nesneden başlayacağımı bilemiyorum oluyor böyle şeyler.
  8. L

hampurgerci shrike geri dödü

İplemek diyince aklıma başka şeyler geliyor
  9. L

"Keşke hayatta keşke demeseydik, keşke seni bu kalbim sevmeseydi, keşke senin de kalbin...

"Keşke hayatta keşke demeseydik, keşke seni bu kalbim sevmeseydi, keşke senin de kalbin başkasında olmasaydı"
  10. L

"Belki de insan sevmeyi bilmediğinden değil sevgisine layık biri olmadığından yalnızdır."

"Belki de insan sevmeyi bilmediğinden değil sevgisine layık biri olmadığından yalnızdır."
  11. L

O kız yüzünden küt saçlı kızlara zaafım olmaya başladı olum lanet olsun o kıza

O kız yüzünden küt saçlı kızlara zaafım olmaya başladı olum lanet olsun o kıza
  12. L

17+ Yaş, Oyun Arkadaşı Aranır...

@LımonBerk Bu ne biçim mesaj aklıma başka şeyler geliyor bak
  13. L

Bro işte face profime yazamadığım için buraya atıyorum.

Bro işte face profime yazamadığım için buraya atıyorum.
  14. L

"Gizli hayranın oldu bu kalp sana durmuyor inan bana, seviyorum seni ne olur beni anla platonik...

"Gizli hayranın oldu bu kalp sana durmuyor inan bana, seviyorum seni ne olur beni anla platonik aşk bitsin hadi gel bana…"
  15. L

"Sevmek her zaman yaklaşmak değildir, bazen uzaktan seversin, çok uzaktan."

"Sevmek her zaman yaklaşmak değildir, bazen uzaktan seversin, çok uzaktan."