Kurasaki_Ichigo kullanıcısının son içeriği

1. Kurasaki_Ichigo

TRBadlions Yeniden DOĞUYOR!

Admin: Adnız Soyadınız:Melih Soyad özel olarak verebilirim Yaşınız:15 Kaç Doğumlusun:2002 Mic:[ZORUNLU]:var Oyuncularla Aran Nasıl ? : Ben daha cok hizmete dayalı biriyim açıkcası pek kücük cocuklardan haz etmiyorum Skypen : live:melihfeyiz_16
  2. Kurasaki_Ichigo

TheCraft Açıldı Alımlar Başladıı ?? TheCraf.mcnetwork.me /YETKİLİ/BUİLDER/REHBER

Ad:Melih Yaş:15 Skype:live:melihfeyiz_16 Komut Bilgin:%85 World Edit Bilgin:%90 Sunucumuzu Nasıl Buluyorsun ?:Hic bir sunucu mükemmel deildir bir aralık bir acık vardır elimden geldiğince mükemmelleştirmeye calıstıracağım ama genel acıdan pek bir açığını görmedim Yetkili Olursan Ne Yenilikler...
  3. Kurasaki_Ichigo

TheCraft Alımlarına Başladı !

MODERATÖR Ad:Melih Yaş:15 Gerçek 15 Oyun ve Komut Bilgisi:Minecraft e ilk başladığım zaman 5. sınıfa gidiyordum hemen hemen bi 5 yıllık tecrübem vardı Biraz kendinden bahset:tabletlerde taş ve çamur koyup kazabildiğin versiyonlar vardı ozamanlar etablet projesiyle verilen tabletleri rootlayıp...
  4. Kurasaki_Ichigo

DemonNW Yetkili Alımları

Yetkin Moderatör Yaşın 15 beni diğerleriyle bir tutma ben yalan söylemem Bilgin ne kadar istersen Serverde Kaç Saat Onlinesin? Kaç saat olması gerekiyorsa
  5. Kurasaki_Ichigo

DemonNW Yetkili Alımları

niye baban salı günü evde değilmi ıjadsughauhsdguasduhgashu
  6. Kurasaki_Ichigo

1.7 - 1.8| 75 Slot | Cumartesi Girenlere İronVip [devamı konuda] | KanCraft.nitrado.net

yetkili alımı için Ad Melih Soyad Feyiz Yaş 15 (hakiki) cinsiyet erkek Skype live:melihfeyiz_16
  7. Kurasaki_Ichigo

TGR HUB > YETKILI ALIMLARI > Deneyimli REHBER ve REKLAMCI

Adı Soyadı:MelihFeyiz Hangi bölüme başvurduğu: Rehber Günde kaç saat online olduğu: lise 2 olduğumdan okul zamanı 1-2 saat haftasonu 5-6 saat civarı Yaşı: 15 yaşındayım lise 2 ye geçtim Daha önceki tecrübeleri: hocam ben rehberlik yapmıslığım vardır bilen biler en son 2014 falan girdim foruma...
  8. Kurasaki_Ichigo

RionPvP alım var içeri gir!

:fırın:Rehber:fırın:[Bi süre sonra uzman rehber olabilir.] [2 kişi] {1/2 DOLDU} Ad:Melih Soyad:Feyiz deneyimin varmı? varsa kaç kere:Var 20 25kere fln olmusumdur Oyunculara adil davranırmısın?:tabikide eğlenceli bir insanımdır Çoğu plugin hakkında bilgin[10 üzerinden]:9 skype: live:melihfeyiz_16
  9. Kurasaki_Ichigo

>MCSW işçi arıyor - Skripter - Moderator - Pluginer

Moderator Ad Soyad : Melih Feyiz Yaş : 16 Skype : live:melihfeyiz_15 Kod Bilgim : %90 Bilirim Tecrübelerim : serverdeki çoğu hataları bulabilirim
  10. Kurasaki_Ichigo

MutlulukMC Alımlar

Burda coğu kişi beni tanır bi anime stoku yapmamla bir sürü sunucuda yetkili olmamla Mod Alımı Skype: live:melihfeyiz_16 Güvenilirlik:%100 güvenebilirsiniz coğu serverde yetkili oldum 15 yaşındayım Kod Bilgisi:100 üzerinden 90
  11. Kurasaki_Ichigo

WorldOfEmpire.nitrado.net Yetkili Alımları başladı Koş gel

Ad:Melih Soyad:Çamerikaıran Yaş:15 KomutBilgisi:100 üzerinden 80 Skype:(zorunlu)var Mic:(zorunlu)var Neden bizi Seçtınız:kardeşim ben sizi değil siz beni seciceniz Oyuncu ilişkişkisi:iyidir online olma surenız:hafta ici 1 saat hafta sonu 4 saat sınavım var hafta ici az oyuzden
  12. Kurasaki_Ichigo

>|IceMC|< |16 Adet Rütbe|Kendimize Ozgu Boss Sistemi|IcePara|Kutular|1.8.X|

artırrın su swnin slotunu yeter artık
  13. Kurasaki_Ichigo

#MCTR EKİBİNİ TOPLUYOR

Builder alımı: Build Bilgisi:daha önceden cok kez yaptım inşa yapmak en iyi olduğum noktam sadece yaratıcılık ver ilerde iyi bir tasarımcı olarak profesyonel yapı yapıyoeum Yaptığınız maplardan bir kaç resim: http://resim.hosting/JrBCYEJ/image.png Sıfırdan map yapabilirmisin ?:evet 2 kişilik bir...
  14. Kurasaki_Ichigo

JusticeWhip Ekibini Arıyor! Çekirdek Sunucu İçin Ekip!

Başvurmak İçin İsim:Melih Yetki Almak İstediğiniz Bölüm ve Nedeni:Moderator kendi swmi kapadım bi modluk yapayım dedim Yaşınız:15 Tecrübeleriniz:3 senedir oynuyorum yane kendimede sw actımdan dolayı coğu komut ezberimde